Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2022, 09:54
Pozdro z losowych
Ja raz chciałem napić się CocaColi , więc odkręciłem szklankę i chciałem wlać ze szklanki do butelki z ogarnąłem co się dzieje gdy szklwnkw pękła przy odkręcaniu
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:05
hmmm ja kiedyś chciałem wyrzucić łyżeczkę do kosza a opakowanie po jogurcie do zlewu ale w porę się zorientowałem a kiedyś chciałem brudne rzeczy wrzucić do kibla zamiast do pralki ale w porę się zorientowałem akiedyś bym prawie naszczał do pralki ale tez się zorientowałem
Odpisz
13 marca 2017, 21:05
@TheHunterMikiPL: Ciekawe opowiadaj dalej...
Odpisz
8 lipca 2017, 09:26
@TheHunterMikiPL: :<
Odpisz
14 maja 2018, 12:47
@TheHunterMikiPL: Interesujące całkiem to jest.
Odpisz
19 maja 2018, 10:38
@Hartio: nim
Odpisz
19 maja 2018, 10:53
@TheHunterMikiPL: no to czekamy
Odpisz
9 marca 2017, 20:23
Też tak kiedyś zrobiłem
Odpisz
12 stycznia 2013, 16:13
Ja kiedyś wrzuciłem łyżeczkę do śmietnika,a opakowanie od jogurtu do zlewu.
Odpisz
22 lutego 2013, 21:02
@Umpa94: tez tak raz zrobiłam
Odpisz
31 lipca 2013, 09:53
@Umpa94: ja też
Odpisz
1 października 2014, 17:57
@Umpa94: Ja też ;-;
Odpisz
3 października 2014, 12:39
@Umpa94: Haha :D
Odpisz
27 października 2014, 11:46
@Umpa94: ja też XD
Odpisz
30 grudnia 2013, 17:16
Zrobić tak z szczoteczką do zębów i to nie swoją ;_;! Tyle wygrać. "Dobrze" umyłam i nadal ktoś z niej korzystał D:. This is the evilest thing i can imagine....
Odpisz
31 marca 2013, 13:06
bez sensu ten obrazek
;-P
Odpisz
26 kwietnia 2016, 19:16
@monika5784: ty jesteś bez sensu
Odpisz
12 maja 2017, 21:39
@monika5784:
Odpisz
18 stycznia 2013, 07:04
też tak mam zrobie cos loading i niepamietam co :P
Odpisz
13 stycznia 2013, 17:31
ja też tak raz zrobiłem :P 5/5
Odpisz
12 stycznia 2013, 21:53
dobre
Odpisz
12 stycznia 2013, 16:52
On nie ma penisa O.o
Odpisz
12 stycznia 2013, 15:42
ja to bym pewnie nie zauważył przed spuszczeniem xd
Odpisz
12 stycznia 2013, 14:37
hahahahaha
Odpisz
12 stycznia 2013, 14:01
ja bym wrzuciła prawie jakąś rzecz do kosza.
Odpisz
12 stycznia 2013, 12:33
Ja miałem coś podobnego wieczorem, jak byłem mały.
Odpisz
12 stycznia 2013, 08:08
Raz miałem dokładnie to samo ;]
5 rano,totalne zaćmienie mózgu,byłem nie przytomny,masakra ;]
Jest to możliwe :D
Odpisz