Sceptyczny koń jest sceptyczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dzieci koleżanek twojej mamy
Mnie wolno
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Są wskazówki
Należy się za piękne oczy
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2016, 13:12
^^
Odpisz
10 listopada 2016, 13:21
O wróciłeś :3
Odpisz
10 listopada 2016, 13:23
A gdzie byłem?
Odpisz
10 listopada 2016, 13:24
Nie wiem.. Ostatnio coś cicho byłeś :3
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 13:25
nie miałem co komentować to nie komentowałem
¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
10 listopada 2016, 13:26
👍
Odpisz
10 listopada 2016, 14:08
A widziałeś ten obrazek?
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 14:08
@RumekFuria: tak użyłem go jako okładki do książki ^^
Odpisz
10 listopada 2016, 14:13
Piszesz książkę?
Odpisz
10 listopada 2016, 14:13
jak mi się nudzi...
Odpisz
10 listopada 2016, 14:13
Oooooooo :3
Odpisz
10 listopada 2016, 14:17
A zauważyłeś że jestem tuż obok ciebie? I o czym ta książka?
Odpisz
10 listopada 2016, 14:18
@RumekFuria: Ogólnie o przygodach jejaków...
Odpisz
10 listopada 2016, 14:20
@RumekFuria: masz sreena
Odpisz
10 listopada 2016, 14:20
i teraz masa komentarzy typu a ja bede?
Odpisz
10 listopada 2016, 14:20
O_o
Odpisz
10 listopada 2016, 14:21
Fajny avek na tej stronie ;-;
Odpisz
10 listopada 2016, 14:21
danka
Odpisz
10 listopada 2016, 14:23
Taki "suchotnik po wylewie" nie bij plz
Odpisz
10 listopada 2016, 14:24
ja nie bije, ja połykam w całości >:)
Odpisz
10 listopada 2016, 14:25
0_o
Odpisz
10 listopada 2016, 15:26
Wow, super! *typowa prośba*
Odpisz
10 listopada 2016, 15:28
@creeper_girl: *typowa odpowiedź*
Odpisz
11 listopada 2016, 10:09
O kim piszesz? (błagam nie zjadaj)
Odpisz
11 listopada 2016, 10:13
@KalkoPl: O wszystkich, staram się zamieścić każdego
Odpisz
11 listopada 2016, 10:29
CZAJ CZAJ CZAJ CZAJ
czy ja... tam jestem?
Odpisz
11 listopada 2016, 10:30
@PanSowa12: tak już jesteś
Odpisz
11 listopada 2016, 10:43
A o mnie coś napiszesz?
Odpisz
11 listopada 2016, 10:45
@creeper_girl: Staram się dać każdego
Odpisz
11 listopada 2016, 10:56
Dziękuje ci za tą przepiękną historię
Odpisz
11 listopada 2016, 10:57
@PanSowa12: prosz ^^
Odpisz
11 listopada 2016, 10:58
JEJ!
Odpisz
11 listopada 2016, 10:59
dam to do poczekalni jeśli pozwolisz ^^
Odpisz
11 listopada 2016, 10:59
@PanSowa12: jak chcesz :)
Odpisz
11 listopada 2016, 11:18
@creeper_girl: Bardzo ładnie rysujesz! (i widzę że mój koncept na ciebie się spodobał :○) )
Odpisz
11 listopada 2016, 11:18
A ja jestem?
Odpisz
11 listopada 2016, 11:21
a żebyś wiedział, że tak ;)
Odpisz
11 listopada 2016, 11:24
@creeper_girl: kurde czemu za każdym razem kiedy chcę dodać obrazek to odświeża mi się strona?!
Odpisz
11 listopada 2016, 11:25
@PanSowa12: Nie wiem. Ja piszę z tabletu :p
Odpisz
11 listopada 2016, 11:31
ty potem :)
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 11:32
Sam piszę książkę w wolnym czasie.
PS. a ja będę?
Odpisz
11 listopada 2016, 11:35
@PanSowa12: Kideu mści się za placek
Odpisz
11 listopada 2016, 11:38
@NitroNinja: Jak nie zapomnę
Odpisz
11 listopada 2016, 11:39
Tylko pamiętaj, ja chcę powstrzymać Nemezisa od buntu na jeja, i chcę temu zapobiec...bo mnie kicius23 zapie**oli
więcej wyjaśnień jest pod obrazkiem ,, obrona " z takim wojakiem co unika ciosów
Odpisz
11 listopada 2016, 11:40
k
Odpisz
11 listopada 2016, 11:42
A jak chcesz to możesz tam dodać do pewnego foldera niektóre obrazki =}
Odpisz
11 listopada 2016, 11:43
*Typowa prośba*
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 11:45
A ja żebym ukrywała się przed siemakiem. Bo ten kartofel mnie denerwuje >:( Bo jest zuy ;-;
Odpisz
11 listopada 2016, 11:52
Jaka to aplikacja w której piszesz książkę?
Odpisz
11 listopada 2016, 11:58
@sliwka20v: Wattpad
Odpisz
11 listopada 2016, 14:16
A zrobisz mnie? *Nie utop mnie w lawie ani nie bij prosze ;-;*
Odpisz
11 listopada 2016, 14:18
może jutro :)
Odpisz
11 listopada 2016, 14:22
Przeczytałeś?
Odpisz
11 listopada 2016, 14:48
Dzieki :3
Odpisz
11 listopada 2016, 15:20
@creeper_girl: Jak się nazywa?
Odpisz
11 listopada 2016, 15:32
Dasz cos o wyborach w USA?
Odpisz
11 listopada 2016, 15:34
Pewnie, ale będe pisał jutro musze na youtuba poszukać czegoś co mi na tyle przetrzepie mózg żebym mógł pisać
Odpisz
11 listopada 2016, 15:36
Polecam ME!ME!ME!
Odpisz
11 listopada 2016, 15:36
ok ide obczaić xd
Odpisz
11 listopada 2016, 15:38
ty bulwo! nie o takie zrycie mi chodziło D:
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 15:45
Cooking By The Book but the description explains all (pacz strona profilu)
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 15:47
wpisz np suchotnik i powinno gdzieś być.
Odpisz
11 listopada 2016, 15:58
Okie
Odpisz
11 listopada 2016, 16:49
Czytam twoje historie, są mocno porąbane, takie lubię najbardziej ^_^
*typowe pytanie*
Odpisz
11 listopada 2016, 16:50
@Airot: Tak zamieszcze :)
Odpisz
11 listopada 2016, 17:02
Chwała ci
Odpisz
11 listopada 2016, 18:19
Właśnie przeczytałem o mnie i napadzie na bank. Kisne XDDDD.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 18:23
@RumekFuria: [_] _ prosz
Odpisz
11 listopada 2016, 22:26
Nie wiedziałem że będzie zbyt chore dla ciebie
Odpisz
11 listopada 2016, 22:32
@Airot: I jak tam fotki Trumpa? hehe
Odpisz
11 listopada 2016, 22:34
jestem juz czy fejm za maly?
Odpisz
11 listopada 2016, 22:34
°^°
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 22:36
@Miguelp: Nie ma cie. Pewnie bedziesz heh
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 22:37
*reklama mojej opowiesci*
Odpisz
11 listopada 2016, 22:38
aż obczaję
Odpisz
11 listopada 2016, 23:24
o supcio
Odpisz
11 listopada 2016, 23:49
jak chcesz mg opowiedziec ci o sb na jeja bo jestem mocno nie fejmem
ale to juz na wattpadzie albo priv
jestem Miguerim
Odpisz
12 listopada 2016, 00:48
@Miguelp: k
Odpisz
12 listopada 2016, 00:51
to priv czy wattpad?
Odpisz
12 listopada 2016, 00:51
@Miguelp: wattpad
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 00:53
k za chwile
edit juz
Odpisz
12 listopada 2016, 18:03
@Miguelp: Za co chcesz odpowiadać w mojej książce?
Odpisz
12 listopada 2016, 18:09
inkwizytor egzorcysta byly demonolog i necromanta
Odpisz
12 listopada 2016, 18:12
@Miguelp: Ale chodzi mi też o podróże
Odpisz
12 listopada 2016, 18:14
jakie podroze?
Odpisz
12 listopada 2016, 18:17
@Miguelp: Przekonasz się B)
Odpisz
12 listopada 2016, 18:23
pytasz mnie jaka chce miec role w podrozach ale na nwm o co sie rozchodzi
Odpisz
12 listopada 2016, 18:25
@Miguelp: Wybieraj:ekwipunek, przewodnik, ekspert przetrwania
Odpisz
12 listopada 2016, 18:41
kapłan bitewny
zoomek co walczy z demonami i pali na stosie
Odpisz
13 listopada 2016, 13:50
@Miguelp: K
Odpisz
13 listopada 2016, 14:54
thx
Odpisz
13 listopada 2016, 14:57
To mnie dodasz?
Odpisz
13 listopada 2016, 14:59
Pewnie, wcisne cię
Odpisz
13 listopada 2016, 15:01
k
Odpisz
13 listopada 2016, 15:07
nie dobrze ze sie chwaliles teraz kolejki beda
ja nikomu poza wattpadem nie powiedzialem i spamu nie ma
Odpisz
13 listopada 2016, 15:09
@Miguelp: Oj tam mam tera zajęcie xd
Odpisz
13 listopada 2016, 15:10
ja zajecie tez mam ale bez spamu
Odpisz
13 listopada 2016, 17:07
przeczytałam właśnie opowieść o mnie i mam tylko jedno zastrzeżenie: dlaczego jestem tam jako chłopak?
Odpisz
13 listopada 2016, 17:08
@Airot: To ty laska?! moge poprawić!
Odpisz
13 listopada 2016, 17:08
@Airot: byla o tb opowiesc
czyja?
Odpisz
13 listopada 2016, 17:15
@Miguelp: opowieść Suchotnika
Odpisz
13 listopada 2016, 17:16
@Airot: a to pamietam
beka
Odpisz
13 listopada 2016, 17:17
Ok, to popraw, bo dużo osób się myli
Odpisz
13 listopada 2016, 21:28
Nie wiedziałem że ktoś pamięta ten komentarz :|
Odpisz
13 listopada 2016, 21:30
potas
Odpisz
13 listopada 2016, 21:35
@Miguelp: Masz słoik bo ci się utleni [_]
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2016, 21:38
Nie złapałem.
smiejmy sie wszystkich ktorzy nie wiedza skad to
Odpisz
13 listopada 2016, 21:50
@Miguelp: To uważaj żeby do wody nie wpadło!
Odpisz
13 listopada 2016, 21:53
Ojej. Już to zrobiłem.
Odpisz
13 listopada 2016, 21:55
@Miguelp: Nie.pij.tego.
Odpisz
13 listopada 2016, 21:57
Za późno. - *pada na ziemie, bo zatruł się wodorotlenkiem potasu*
Odpisz
13 listopada 2016, 21:58
@Miguelp: Ku*wa!*ciągnie go do szpitala*
Odpisz
13 listopada 2016, 23:17
a gdzue ninja?
Odpisz
14 listopada 2016, 06:58
@Miguelp: Leży z tego samego powodu co ty
Odpisz
14 listopada 2016, 07:01
nosz kurna
ten to potrafi czlowieka zaskoczyc tym ze nie zaskakuje
Odpisz
14 listopada 2016, 07:06
@Miguelp: Taaaa, a zombie zombie zombie
Odpisz
14 listopada 2016, 07:56
he?
Odpisz
14 listopada 2016, 16:05
@Miguelp: # ironia
Odpisz
14 listopada 2016, 16:53
O_O
Odpisz
28 marca 2017, 15:41
@RumekFuria: o czym byl ten obrazek?
Odpisz
28 marca 2017, 15:44
@MR_Lizard: Zloty ku*wa explorer za odkrycie tych komentarzy
Odpisz
28 marca 2017, 15:47
wykopuje komentarze z 2004
Odpisz
28 marca 2017, 15:59
@MR_Lizard: zauważyłem ch*ju
Odpisz
28 marca 2017, 16:19
@Miguelp: <3
Odpisz
28 marca 2017, 16:39
@MR_Lizard: Jak mogłeś! Przez ciebie przypomniałem sobie, że Suchotnik nie pisze książki!
Odpisz
28 marca 2017, 16:44
@KalkoPl: MUAUAHAHAHA
Odpisz
28 marca 2017, 16:45
@KalkoPl: czemu nie pisze?
Odpisz
28 marca 2017, 16:45
@Miguelp: „Zawieszenie książki!
bo tak.”
Odpisz
28 marca 2017, 17:33
@MR_Lizard: osz ty
Odpisz
28 marca 2017, 18:14
@creeper_girl: Kke
Odpisz
28 marca 2017, 20:28
@KalkoPl: aha
ja też przestałem ale juz dawno temu
Odpisz
30 marca 2017, 19:02
@Miguelp: Szkoda,bo książka fajna była
Odpisz
30 marca 2017, 19:16
wasza wina
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:33
@Miguelp: Bardziej Siemaka,ale na pewno też i ja!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 19:16
wasza
Odpisz
4 kwietnia 2017, 18:28
@Miguelp: Nie będę ukrywał
Odpisz
4 kwietnia 2017, 18:50
dumny jesteś z siebie?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 18:52
@Miguelp: Czy on ma rozum i godniść człowieka?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 18:55
@Miguelp: No nie
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:07
mam nadzieje
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:12
@Miguelp: Bo księżna fajna,trochę to nie to samo
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:15
jaka księżna
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:17
@Miguelp: Ja.Pie**ole
jak autokorekta mogła to tak poprawić?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:19
to napisz to znowu
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:21
@Miguelp: K,książka
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:54
kek
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:25
no ale co nie to samo?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:30
@Miguelp: Bo tak na początku byłeś i przez NAS cię zabrakło,i znikła część magii
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:46
*czuje się wzruszony*
nie wrócę
1 zje**liście mi książkę
2 i tak była ch*jowa
3 nie odzyskam szybko pozycji
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:05
@Miguelp: *gaśnie światło i reflektor świeci na niego*Ale to nie powody~!
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:06
to powody
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:07
@Miguelp: kiepskie
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:07
@Miguelp: Ku*wa~
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:08
@creeper_girl: czemu?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:09
@Miguelp: Była dobra na ten przykład
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:09
@creeper_girl: nie
była ch*jowa
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:10
@Miguelp: nie
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:11
@creeper_girl: jako literatura było to słabe niespojne i wulgarne
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:13
@Miguelp: Jak większość książek o jejakach. Za to była zabawna.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:20
@creeper_girl: no była
ale popsuli
Odpisz
5 kwietnia 2017, 23:51
@Miguelp: I to było ZŁEEEEEEE, choć nie wiem i tak czy przebaczysz nam Kruczy książę
Odpisz
6 kwietnia 2017, 07:01
nie nazywaj mnie tak
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:05
@Miguelp: k
Odpisz
12 listopada 2016, 00:25
Lody z włosów tych dzieci? :D
Odpisz
11 listopada 2016, 20:13
Na pierwszy rzut oka uznałem, że przywołuje deszcz meteorów, żeby zniszczyć narzekającego konia.
Odpisz
11 listopada 2016, 15:49
Heh ,czarna nie dostała.
Odpisz
11 listopada 2016, 11:59
To z przepukliną nie ma sansu po polsku. (Przepuklina to po angielsku "hernia")
Odpisz
11 listopada 2016, 10:03
Voldek by brał... i pił
Odpisz
10 listopada 2016, 18:38
E e e, koń zabrał loda czarnemu dziecku! Powinno być ku*wa na odwrót, a nie.
Odpisz
10 listopada 2016, 17:36
Wziął moda czarnej.
Odpisz
10 listopada 2016, 12:56
zazdrosny!...
Odpisz