Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2016, 21:12
Ciekawostka.
Marsz Narodowców, od Marszu Antynacjonalistów będzie oddzielać jedna ulica. Będzie się działo.
Odpisz
11 listopada 2016, 08:41
już chipsy kupiłem
Odpisz
16 listopada 2016, 21:06
Nacjonaliści nie dali sie sprowokować i oddzielili się czarnymi ściankami od antify.
Odpisz
16 listopada 2016, 17:00
Ten marsz to dobry pomysł, taki projekt na odstresowanie - pogadasz z nacjonalistami jakiemu konfidentowi ostatnio napi**doliłeś, zmierzysz się w zawodach celności - rzucanie cegieł i trafianie w policyjne tarcze przy okazji odprężysz się rozpi***alając latarnie, ławki roślinność etc.
Odpisz
16 listopada 2016, 15:54
Raczej moim zdaniem tylko wstydu.
Odpisz
11 listopada 2016, 08:42
Ja biere mołotowa. Bedzie grubo
Odpisz
10 listopada 2016, 20:33
Kto bierze maczete? mam już race
Odpisz
10 listopada 2016, 23:43
@Raczysko: masz mój łuk
Odpisz
10 listopada 2016, 23:48
@Raczysko: I mój mlg glass
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 20:49
Cieszę się że w mojej okolicy tego nie będzie bo mógłbym na ulicy losową kosę pod żebro dostać od jakiegoś oszołomionego obrońcy narodu
Odpisz
10 listopada 2016, 20:29
Już jutro wspaniała, polska młodzież w imię miłości do ojczyzny będzie rozpier*alać jej stolicę.
Odpisz
10 listopada 2016, 20:25
Marsz Niepodległości – doroczny marsz w postaci przemarszu po ulicach Warszawy. Pochód ma na celu przypominać Polakom o młodych ludziach, którzy przeszli chemioterapię i chcą czuć się niepodległymi ludźmi, wolni od raka mózgu i nie będący zależni od szpitali i leczenia. Akcja powstała w 2010 roku z inicjatywy Młodzieży Wszechpolskiej i ONR-u. Co roku demonstracje przyciągają uwagę całego świata – szczególnie gdy policja tłumi pokojowy marsz i pałuje młodzież po leczeniu nowotworów.
Odpisz
10 listopada 2016, 20:17
Jutro Dishonored 2 <3.
Odpisz
10 listopada 2016, 20:20
Bardzo na temat?
Odpisz
10 listopada 2016, 21:37
za pięć dni nowe TWD new frontier będzie dostępne na Amazonie
Odpisz
10 listopada 2016, 20:12
Idę na to jutro.
Już sobie wyrwałem ławkę z chodnika coby to mieć czym rzucać.
Odpisz