Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2024, 11:02
Ja mam na to prosty trik, i mogę ładować telefon praktycznie wszędzie, a mianowicie, kiedy podłączasz telefon to
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:51
Kupiełem se niedawno dwumetrową żeby mieć spokój
Odpisz
19 listopada 2016, 15:15
Ja nie mam tego problemu.:D
Odpisz
11 listopada 2016, 01:52
a co to za problem? mi na zdychającej baterii telefon działa cały dzień
Odpisz
11 listopada 2016, 08:49
@bylejakbylegdzie: Co to, telefon z przed 20 lat?
Odpisz
11 listopada 2016, 11:52
@Davido: asha 201 oraz asha 302
Odpisz
15 listopada 2016, 21:26
@Davido: acer z630 tak trzyma.
Odpisz
15 listopada 2016, 20:21
Sprzedam małe kotki w piwnicy. Zapraszam o północy! Wtedy 90℅ taniej.
Odpisz
15 listopada 2016, 16:30
ja nam kontakt za lozkiem, ale jak nie chce mi sie go odsuwac, to podlaczam do powerbunka (specjalnie)
Odpisz
15 listopada 2016, 16:51
@rogaliq: Co specjalnie?
Odpisz
15 listopada 2016, 17:15
@baarts: napisane powerbunk
Odpisz
15 listopada 2016, 17:27
@rogaliq: A dlaczego specjalnie?
Odpisz
15 listopada 2016, 19:11
@baarts: bo.. nie wiem
Odpisz
15 listopada 2016, 18:43
I know what are you fell bro
Odpisz
15 listopada 2016, 17:37
dlatego ja zainwestowała w przedłużacz i nie mam już tego problemu :p
Odpisz
15 listopada 2016, 16:50
Ehem...
Odpisz
15 listopada 2016, 16:30
ja nam kontakt za lozkiem, ale jak nie chce mi sie go odsuwac, to podlaczam do powerbunka (specjalnie)
Odpisz
15 listopada 2016, 16:16
Ja mam inny problem, z jednej strony łóżka jest internet a zd drugiej nie ;_;
Odpisz
10 listopada 2016, 22:44
Nie mam tego problemu.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 23:31
@abuq1: #teamKontaktPrzyŁóżku
Odpisz
10 listopada 2016, 23:37
@abuq1: Ja też mam kontakt przy łóżku.
Odpisz
11 listopada 2016, 01:02
@abuq1: ja nie mam łóżka
Odpisz
11 listopada 2016, 01:04
@DAVJD: To se kup.
Odpisz
11 listopada 2016, 01:30
@Davido: nie mam miejsca w pokoju
Odpisz
11 listopada 2016, 01:41
@DAVJD: To se kup.
Odpisz
11 listopada 2016, 01:55
@Davido: to se kupie
Odpisz
11 listopada 2016, 08:51
@abuq1: Ja mam przedłużacz przy łóżku xd
Odpisz
11 listopada 2016, 13:22
@jacek1s: Pjona.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 09:06
trzymanie telefanu w trakcie ladowania niszczy wejscie do ladowarki
Odpisz
11 listopada 2016, 00:28
I jeszcze spada ci na twarz (*)
Odpisz
10 listopada 2016, 23:18
Ja nie mam łóżka
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 23:40
@DAVJD: dać ci togę? będzie ci cieplej przynajmniej.
Odpisz
10 listopada 2016, 23:54
poproszę
Odpisz