Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

2 sierpnia 2021, 13:30

Ja nie jestem nacjonalistą
Ja jestem patriotą, a to inne rzeczy

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2016, 09:09

Jak ja uwielbiam cytaty piłsudskiego np. "pakuj dupe w troki i spi***alaj do swojego gównianego kraju" (cud nad wisłą)
jak coś pomyliłem to zaraz poprawie :V

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar GRUBA_BAGIETA

1 maja 2019, 00:01

witamy w 2019

Avatar OwlKinq

7 maja 2019, 21:12

Avatar ptasznik5

19 stycznia 2017, 00:10

Jestem komunistą...

Avatar NM_Senpai

14 listopada 2016, 14:57

Geje są ok

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar gobo333

14 listopada 2016, 20:18

@MistrzJedi: Bo przecież to oni mordują dzieci, kobiety, jedzą koty.

Wyjdź

Avatar MistrzJedi

19 listopada 2016, 13:47

@gobo333: a mało to sytuacji wykorzystywanie seksualnego dzieci wśród nich? Oczywiście dużo się o tym nie naczytasz bo przecież media to wyciszają w imię równouprawnienia.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 19:52

a po kiego tu Jezus ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar MistrzJedi

25 listopada 2016, 22:11

@lorax12: Jest cała masa źródeł rzymskich i trochę źródeł innego pochodzenia.

Avatar lorax12

26 listopada 2016, 12:11

@MistrzJedi: Cóż istnienie źródeł Rzymskich mnie nie dziwi

Avatar jacek1s

11 listopada 2016, 08:45

A co jak o tym wiedziałem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (37)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (37)
Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 20:42

@MRozu_ma_jeja: Jak nie wiedziałeś o Azowie?

Avatar MRozu_ma_jeja

15 listopada 2016, 20:45

Tak poprostu. Teraz już wiem.

Avatar Cubek

14 listopada 2016, 20:01

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 04:24

@Cubek: Pan się tak nie stara bo to jest jak strzelanie z rusznicy do muchy.
Czyli dużo środków i czasu a efekt nawet jeśli pozytywny (tj. trafienie) nie zrekompensuje poniesionej przez Pan ceny.
Z doświadczenia (choć przeżyłem tylko ćwierć-wieku) to jeśli chce Pan sobie podyskutować z kimś na poziomie to na jakiejś porządnej uczelni z profesurą bo tam już jest prawdziwy poziom
(nie mówię oczywiście o tej czerwonej swołoczy która ma ten tytuł tylko poprzez konotacje z minionym systemem).

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 16:51

@Cubek: To jest absolutnie zrozumiałe i nie ma potrzeby wklejać tu demota. Obrazek dotyka problemów nacjonalistów, którzy są jednocześnie antysemitami, homofobami i antysocjalistami (choć to akurat jest prawidłowa postawa). A taka grupa jest nad wyraz szeroka, w postaci na przykład ONRu.
No i obrazek pokazuje również hipokryzję tych nacjonalistów, którzy jednocześnie popierając Piłsudskiego i jego działania dla Polski (jak np. Marian Kowalski) są wrodzy socjalizmowi.

Avatar Miguelp

14 listopada 2016, 22:33

bolsewickie brednie /s

Avatar Polska_z4smazka

14 listopada 2016, 14:36

Nacjonalisto! Nienawidzisz demokracji? wiedz, że rasizm to najgorsza forma kolektywizmu.

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2016, 20:10

@Polska_z4smazka: ej, to z tobą gadalem na Atomowej Alternatywie , von Hayeku?

Avatar Polska_z4smazka

14 listopada 2016, 20:37

Nie wiem kim jesteś xD

Avatar
RhobarIII

Edytowano - 14 listopada 2016, 18:10

Ale nacjonalizm to tylko przekładanie dobra swego narodu nad wszystko inne. Nietolerancja osób o innej religii, orientacji czy poglądach politycznych się z nacjonalizmem nie łączy. Inna sprawa z tymi pseudonacjonalistycznymi szowinistycznymi dzikusami.

Avatar MistrzJedi

Edytowano - 14 listopada 2016, 16:59

czuję się w tym momencie jak na demotach, kto to wrzucił? Niech autor wraca na demoty.

Avatar DarkusPL

14 listopada 2016, 16:18

Avatar MRozu_ma_jeja

14 listopada 2016, 15:07

Żal mi was.

W życiu każdego organizmu chodzi wyłącznie o reprodukcję. Na drodze ewolucji staliśmy się gatunkiem stadnym. Ludzie aspołeczni nie przekazali swojego DNA.

Duża grupa słabszych jednostek ma większe szanse przetrwania niż mała grupa silnych jednostek.

Nacjonalizm zatem jest spoko.

A co jeśli powiem że powinniśmy wyjść poza ramy nacjonalizmu i wejść w nazizm?

Wyniszczenie konkurujących z nami group zwiększy szanse przetrwania naszych dzieci w przyszłości.

Tak było jest i będzie. Nieważne jak to nazwiesz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar MRozu_ma_jeja

15 listopada 2016, 12:06

@anonymoose: Nie sądzę. Jesteś potomkiem przynajmniej dwóch ras. Smartphone i majtki nie zmienią zasad selekcji. Fizycznie różnisz się niewiele od człowieka I wieku. Jesteś wyższy i inteligentniejszy, koniec.

Avatar MRozu_ma_jeja

Edytowano - 15 listopada 2016, 12:13

@Psychopata_: Psychopata. To nie ja wymyśliłem. Niestety nie umiem podać źródła.

I chodziło o to że ten co uciekł miał duże szanse przeżyć, ten co walczył też, a ten przyjazny miał małe szanse.

Tak jak żydzi w wojnę. Ci co wyjechali do USA to przeżyli, ci co walczyli to mieli jakąś szansę, a ci co nic nie zrobili to w większości spłonęli w krematoriach.

Avatar Hiopekwhatfu

12 listopada 2016, 12:57

Jestem nacjonalistą, o wszystkim wiedziałem, śmiechłem mocno

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 14:06

@Hiopekwhatfu: Witam w kąciku antyfaszystowskim gdzie szkalowanie i pogarda dla człowieka wybiła ponad akceptowalną skalę.
Jeśli nie jesteś gotów na umazaniu się w czerwonej kloace to muszę Pana zmartwić bo już może być za późno. :(

Avatar gobo333

12 listopada 2016, 20:17

Mam pytanie. Ziemny, powietrzny, czy drzewny?

Avatar TheVixo

11 listopada 2016, 09:50

patriota = nie walczyłby za ojczyznę
nacjonalista = tak
nacjonalista =\= nacjololo
Nacjonalizm sam w sobie jest bardzo dobry.
nacjololo = szowinista
szowinista = zło

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 listopada 2016, 10:11

Zależy czy wliczasz walki UPA po okupacji Radzieckiej z Wojskiem Ludowym i Armią Czerwoną. Które nie sprowadzały się do ludobójstw Cywilów tylko eksterminacji Rewolucjonistów, którzy próbowali proklamować Republikę Ukraińską w granicach Województwa Rzeszowskiego (Dzisiaj województwo Podkarpackie)z Rzeszowem i Lublinem jako głównymi miastami.
Wtedy można w liczyć do tych 15 tysięcy z tym że to nie byli cywile.

Avatar Psychopata_

14 listopada 2016, 16:42

@TheVixo: Patriota właśnie walczłby za ojczyznę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka