Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Powodzenia
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2016, 23:49
diabeł
Odpisz
16 listopada 2016, 18:02
@xXx_Kaczuszka_xXx: Co ku*wa?
Odpisz
16 listopada 2016, 18:23
@Andrzej_Duda: DIABEŁ!!!!!
Odpisz
16 listopada 2016, 19:47
@xXx_Kaczuszka_xXx: Śmieszki znalezione, rozpocząć namierzenie.
Odpisz
16 listopada 2016, 20:10
@Wladimir_Putin: Coraz więcej władców na tym jeja!
Odpisz
16 listopada 2016, 20:42
@SzyMONECKI009: ale ja jestem władcą władców!
Odpisz
16 listopada 2016, 22:06
@Wladimir_Putin: A ja władcą władzców władzców.
Odpisz
16 listopada 2016, 22:10
@Andrzej_Duda: ale ja jestem generałem Illuminati i reprylianem więc czy chcesz czy nie i tak Tobą rządzę
Odpisz
16 listopada 2016, 22:13
@Wladimir_Putin: HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAH.NO. *Strzela miotaczem ognia.
Odpisz
16 listopada 2016, 22:14
@Andrzej_Duda: Aaaaaaaaa!!!!!
Odpisz
17 listopada 2016, 07:02
@Wladimir_Putin: On jest bogiem na jeja.pl
Odpisz
17 listopada 2016, 07:26
NIE PRAWDA !!!
Odpisz
17 listopada 2016, 15:27
@Wladimir_Putin: Przynajmniej w mojej książce
Odpisz
17 listopada 2016, 15:31
jak sie nazywa ta książka ?
Odpisz
17 listopada 2016, 15:37
@Wladimir_Putin: Jeszcze nie ma wątku o Dudzie, a jak już na Wattpadzie jest pod tytułem Koniec jeja.pl
Odpisz
17 listopada 2016, 15:39
muszę jej zakazać w Rosji !
Odpisz
17 listopada 2016, 15:40
@Wladimir_Putin: Och, tak szybko doszłeś do zdania Kanadaball?
Odpisz
17 listopada 2016, 15:40
@Wladimir_Putin: Przemycę w drodze do Pakistanu
Odpisz
17 listopada 2016, 15:41
@MrCC4: Ze 400 sztuk
Odpisz
17 listopada 2016, 15:56
?
Odpisz
17 listopada 2016, 15:57
@MrCC4: fajnie że się przyznales...NA SUBERIE Z NIM !
Odpisz
17 listopada 2016, 15:58
@Wladimir_Putin: Jadę na krucjatę przez Rosję do Pakistanu
Odpisz
17 listopada 2016, 15:59
@Wladimir_Putin: Na pewno. Będzie nas 5000 może 5500
Odpisz
17 listopada 2016, 16:02
@MrCC4: eeee....wszyscy się zmieścić na Syberii?!
Odpisz
17 listopada 2016, 16:06
@Wladimir_Putin: nie o to chodzi. Rząd Węgier pomógł nam zbrojnie, mamy 400 ciężko opancerzonych ciężarówek, z czego 10 jest pełnych broni i nabojów
Odpisz
17 listopada 2016, 16:10
@MrCC4: Uuuuuu podje*iemy WAM wszystko i wyślemy na Syberię ok ?
Odpisz
17 listopada 2016, 16:11
@Wladimir_Putin: Jedno słowo: snajperzy
Odpisz
17 listopada 2016, 16:12
@MrCC4: co snajperzy?
Odpisz
17 listopada 2016, 16:15
@Wladimir_Putin: mamy po jednym w każdej ciężarówce. Woleliśmy łuczników, ale ekspert od spraw wojskowych poradził snajperów
Odpisz
17 listopada 2016, 16:18
@Wladimir_Putin: kurna zdradziłem nasze plany!
Odpisz
17 listopada 2016, 16:18
@MrCC4: spoko poradzimy sobie !
Odpisz
17 listopada 2016, 16:18
@Wladimir_Putin: To jedziemy przez Turcję
Odpisz
17 listopada 2016, 16:21
@MrCC4: ALE ROSJA TO PIĘKNY KRAJ !
Odpisz
17 listopada 2016, 16:21
@Wladimir_Putin: Nie twierdzę że nie
Odpisz
17 listopada 2016, 16:22
@Wladimir_Putin: lecz zdradziłem nasze tajne plany więc musimy zmienić trasę
Odpisz
17 listopada 2016, 16:34
@MrCC4: -_-
Odpisz
17 listopada 2016, 16:42
@Wladimir_Putin: przepraszam, bardzo bym chciał jechać przez Rosję, a szczególnie przez Moskwę, ale nie możemy
Odpisz
17 listopada 2016, 16:46
@MrCC4: -_-
Odpisz
17 listopada 2016, 16:50
@Wladimir_Putin: -____-
Odpisz
17 listopada 2016, 16:51
@MrCC4: -___________-
Odpisz
17 listopada 2016, 16:54
@Wladimir_Putin: - ______________________-
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:09
@MrCC4: Jeden snajper na ciężarówkę? Zapoznaj się z moim przyjacielem... A-10!
Odpisz
16 listopada 2016, 20:33
dajcie mema z dudą który mówi rozstrelać
Odpisz
16 listopada 2016, 20:37
@drzefko:
Odpisz
17 listopada 2016, 16:08
@miki864: dzięki
Odpisz
17 listopada 2016, 12:19
z deszczu pod rynnę
Odpisz
11 listopada 2016, 12:54
w odbiciu na samochodzie wygląda jak myszka miki
Odpisz
16 listopada 2016, 18:13
@BudowniczyMakaronu: nie
Odpisz
16 listopada 2016, 18:40
@tyrupl: tak. krótkie słowo a też rani
Odpisz
16 listopada 2016, 20:17
@BudowniczyMakaronu: nie
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
słowo "tak" nie potrafi niszczyć marzeń
Odpisz
16 listopada 2016, 20:24
@tyrupl: czy mój kręgosłup jest zrujnowany? tak.
czy mama miała wypadek?
tak.
czy mam raka?
rak.
czy przyszedłeś tu by mnie zabić?
tak.
Odpisz
16 listopada 2016, 21:37
@BudowniczyMakaronu: no dobra. ale nie we wszystkich pytaniach.
a teraz nie:
Mamo dziś są moje urodziny?
-nie
Doktorze czy jeszcze przeżyję?
-nie
Samobójca: kupiłeś mi mocny sznur?
-nie
Ale fajny obrazek.
-nie
Odpisz
16 listopada 2016, 22:05
@tyrupl: czy mur padł?
nie.
czy urwało Ci dłoń?
nie.
czy piszemy niezapowiedziny sprawdzian z historii piłki ręcznej między rokiem 1988 a 2006?
nie.
pozytywne słowo to twoje nie
Odpisz
16 listopada 2016, 22:06
@BudowniczyMakaronu: wiem
Odpisz
16 listopada 2016, 22:08
@BudowniczyMakaronu: zakańczam tą rozmowę gdyż prowadzi ona to wyginięcia ludzkości
Odpisz
17 listopada 2016, 05:42
@tyrupl: k
Odpisz
16 listopada 2016, 20:52
właśnie dlatego biorę udział we wszystkich konkursach, nawet jeśli nie ogarniam jego tematu :D
Odpisz
16 listopada 2016, 18:12
#konkursykuratoryjne
Odpisz
11 listopada 2016, 12:32
5/5 bo duda i do obozu
Odpisz