Macie 5 sprawdzianów w jednym tygodniu ?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2016, 12:41
Max to 3 obowiązuje w kazdej szkole.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 13:04
@xAzumiKx: 3 prace klasowe, nie zwalnia to z kartkówek, którymi nauczyciele srają z prędkością światła.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 14:53
No raz miałem 8 w jeden dzień. 7 pisanych z telefonu ;)
Odpisz
11 listopada 2016, 18:25
Można tylko 1 lub 2 spr na tydzień więc obrazek to kłamstwo
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 18:52
@Krystiankr1: Hmm to wytłumacz mi jakim cudem ja mam w następnym tygodniu chyba 5 sprawdzianów ? :/
Odpisz
11 listopada 2016, 18:56
@mati59: Upomnij się do dyrekcji w "prawach i obowiązkach ucznia" jest takie:
-uczeń ma prawo do 2 sprawdzianów w tygodniu
Odpisz
11 listopada 2016, 18:57
@Krystiankr1: Przemyślę to :p
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 19:00
@mati59: No to dobrze może termin 3 spr dadzą na później
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 12:28
@Krystiankr1: "No to nazwiemy to zapowiedzianą kartkówką"...
Odpisz
20 listopada 2016, 13:09
@Ant_1984: "To nie jest sprawdzian, to tylko całogodzinna, zapowiedziana kartkówka z całego działu, która ma większe znaczenie na ocenę końcową."
Odpisz
20 listopada 2016, 13:21
@ewelkapl: Dokładnie tak. Widzę, że tak, jak było za moich czasów, tak jest i teraz ;)
Odpisz
20 listopada 2016, 14:26
@Krystiankr1: 3 sprawdziany jednego dnia - potwierdzone przez dyrektora, że tak można ._. Dokąd zmierza ten świat?
Odpisz
20 listopada 2016, 14:05
6 nie równa się 5
Odpisz
20 listopada 2016, 13:33
zgodnie z pso tyle procent to 3?
ok sluchamy sie pso
pso mowi ze mozna miec max. 2 sprawdziany w tygodniu?
przecież mozemy byc lepsi od pso i zrobic 4!
Odpisz
20 listopada 2016, 13:11
-psze pani, ale my już mamy 4 sprawdziany w przyszłym tygodniu...
-a no to zapiszemy jako kartkówkę!
-a będzie się liczyć jak sprawdzian, czy kartkówka? (średnia ważona)
-jak sprawdzian
._.
Odpisz
20 listopada 2016, 12:43
Wy tak narzekacie, ja w jednym dniu miałem 5 sprawdzianów i egzamim, w tym dwa z tego samego przedmiotu
Odpisz
20 listopada 2016, 12:33
W tym tygodniu miałem maraton. 3 sprawdziany w poniedziałek 2 we wtorek. Tylko w piątek nie miałem żadnego sprawdzianu.
Ps: Co z tego że połowa tych sprawdzianów była nie wpisana na e-dziennik. (A według regulaminu musi być)
Odpisz
11 listopada 2016, 20:52
Ale macie tylko trzy! I jeden przełożony i dwie poprawy
Odpisz
11 listopada 2016, 16:34
U mnie jest max 1 dziennie i max 3 w tygodniu :)
Odpisz
11 listopada 2016, 16:55
@Monster_: Też
Odpisz
11 listopada 2016, 17:04
@Monster_: u mnie jest max 3 dziennie, a w tygodniu może być 6
Odpisz
11 listopada 2016, 17:34
Do jakiej szkoły chodzisz?!
Odpisz
11 listopada 2016, 17:37
@Monster_: gimbazjum
Odpisz
11 listopada 2016, 20:17
Dziwne... Ale nie wnikam...
Odpisz
11 listopada 2016, 18:13
Ale nauczyciele nie mogą (nie mają prawa, chyba) żeby dać na 1 dzień 2 sprawdziany
Odpisz
11 listopada 2016, 18:51
@kronim: Uwierz mi że mają, A przynajmniej w mojej szkole :/
Odpisz
11 listopada 2016, 17:56
U nas były 3 sprawdziany jednego dnia a jak się kłóciliśmy z wychowawczynią (matematyczka/ruda) to powiedziała że z matematyki to nie był test tylko kartkówka a i tak wpisała go jako test (test u nas jest liczony jako 5 pkt a kartkówka jako 3) czerwonym długopisem.Za to z fizyki powiedziała tak samo że to kartkówka i nam wpisała te oceny.
Odpisz
11 listopada 2016, 15:40
ja mam w następnym 4 ._.
Odpisz
11 listopada 2016, 16:56
\*/ Zapalmy doniczki za Parkura
Odpisz
11 listopada 2016, 15:46
Statut mojej szkoły <3 Nie więcej niż 2 testy w tygodniu :3
Odpisz
11 listopada 2016, 16:12
Ty masz dobrze :3
Odpisz
11 listopada 2016, 16:13
nie więcej niż 3 :)
Odpisz
11 listopada 2016, 15:41
Taka sytuacja
-Przez 2 tygodnie codziennie macie sprawdziany
-Czemu tak?!
-Bo tak nam pasuje
-Nie damy rady się nauczyć
-Trudno ciule! :D
Odpisz