Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Pilne
Co za przypadek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2016, 23:35
system elektorski...
Odpisz
12 listopada 2016, 13:47
Demokracja jest zła bo debile mogą decydować o ważnych sprawach
Odpisz
14 listopada 2016, 16:16
Zrobić zamiast matury sprawdzian jak poradzimy sobie w życiu a jedno z pytań:Co to demokracja, po czym podaj przykład kandydata który będzie wybrany w ten sposób, ale polityk ma być normalny
Odpisz
14 listopada 2016, 16:26
zgadzam się !
Odpisz
14 listopada 2016, 22:03
Albo żeby móc zagłosować, trzeba by było najpierw zrobić mały test (np. 3 - 5 pytań) na IQ lub wiedzę ogólną z polityki.
Odpisz
14 listopada 2016, 21:59
Komiks zrobiony przez debila który nie wie o czym mówi. Poczytaj sobie o 'Electoral college'. Prawda jest taka, ze demokratycznie powinna wygrac Hillary, ale przez zje**ny system jaki jest Electroal College wygral trump.
Odpisz
12 listopada 2016, 11:11
Tylko iż demokratyczne wybory w USA są w 50%. Ponieważ ludzie nie głosują np na Cthulhu ale na ''Wyborców'' I to wyborcy głosują np na Cthulhu dlatego można woleć Cthulhu a zagłosować przez przypadek na Imperatora Dudę
Odpisz
14 listopada 2016, 16:43
@Sans_: w usa wybiera sie elektorow ktorzy glosuja tak jak im ludzie kazali, podobnie jest w polsce nie mamy demokracji bezposredniej tylko posrednia
Odpisz
14 listopada 2016, 18:52
@TariXPL: Ahhh....................................Kolejny komentarzy który pokazuje mój idiotyzm do kolekcji ^.^
(Dzięki za info dilerze !)
Odpisz
14 listopada 2016, 21:40
@Sans_: zaznaczmy tylko że Clinton dostała tak naprawdę więcej głosów zwykłych obywateli niż trump
Odpisz
14 listopada 2016, 18:25
hah
Odpisz
14 listopada 2016, 16:03
"Demokracja jest wtedy, kiedy my wygrywamy w wyborach. Jak przegrywamy, to to jest zamach na demokrację"
Odpisz
14 listopada 2016, 16:41
@Kejdzej: Aż mi się mem o Kaczyńskim po wyborze pisu przypomniał "wybory sfałszowane z trzeba je powt.. q nie, czekaj"
Odpisz
14 listopada 2016, 16:13
O nie ! demokracja !
Odpisz
14 listopada 2016, 16:11
I dlatego właśnie uważam, że typowi lewicowcy (nie mówię o wszystkich) to w większości hipokryci.
Odpisz
12 listopada 2016, 14:57
Tylko mi tan na drugim obrazku z prawej przypomina Peashotera z PvZ/Bellsprouta z Pokémonów?
Odpisz
12 listopada 2016, 11:18
Kto tworzy te obrazki?
Odpisz
12 listopada 2016, 11:34
@oceanaus: Nie wiem, ale niech zrobi więcej.
Odpisz
12 listopada 2016, 11:39
@oceanaus: Rzygarde
Odpisz
12 listopada 2016, 11:41
@oceanaus: Ja
Odpisz
12 listopada 2016, 12:29
@Zygarde: dobre są rób więcej
Odpisz
12 listopada 2016, 12:15
Ma pan dowód ze tak jest?
Odpisz
14 listopada 2016, 16:10
@JTKX2: Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.
Odpisz
14 listopada 2016, 16:58
@JTKX2: Donald Tusk.
Odpisz