Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2024, 18:47
Witamy w 2024, palimy oba, to drugie w przenośni
Odpisz
1 maja 2021, 12:01
Ja z 2021
Ta tęcza nadal płonie
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2023, 23:15
@gierohehe: marsz kobiet ją podpala
Odpisz
16 lipca 2018, 08:03
@Konto usunięte: Siema jestem z przyszłosci koniec świata potwierdzony w 2018.
Odpisz
1 listopada 2018, 15:54
@xMacius: Miała być cisza wyborcza 11, wtedy by się działo... niestety świat chyba przetrwa.
Odpisz
31 października 2018, 21:51
@Konto usunięte: niestety nie
Odpisz
12 listopada 2016, 22:12
Palą logo facebooka... czyżby ludzkość miała szansę przetrwać?
Odpisz
9 lutego 2017, 19:07
@KingsMax: Tak
Odpisz
15 listopada 2016, 18:28
2019 Wróg - Wegetarianie
Odpisz
15 listopada 2016, 18:31
@Palauball: Hej, to już dzisiaj!
Odpisz
15 listopada 2016, 18:42
@arenak1111: Może .-.
Odpisz
15 listopada 2016, 18:55
@Palauball: W 2018 będzie koniec świata...
Odpisz
15 listopada 2016, 19:30
@Palauball: 2022 wróg - twitter.
Odpisz
16 listopada 2016, 07:41
Jakim ku*wa niby cudem?
Odpisz
19 listopada 2016, 20:53
@FanNinjaKiwi222: 2069-wróg:gimbusiarnia
Odpisz
19 listopada 2016, 22:06
@arenak1111: Hej, to już dzisiaj!
Odpisz
22 listopada 2016, 17:37
Hej, racja!
Odpisz
16 listopada 2016, 07:22
Co mnie omineło ?
Odpisz
16 listopada 2016, 02:08
W tym roku lepiej zrobili.
Odpisz
15 listopada 2016, 21:20
ta tencza to z blok ekipy też porpalili :D
Odpisz
16 listopada 2016, 02:06
@charizard: Co.
Odpisz
16 listopada 2016, 20:13
@baarts: no nie znasz blok ekipy?
Odpisz
15 listopada 2016, 19:28
Prawidłowo.
Odpisz
15 listopada 2016, 18:32
2019 - Wróg:Donald Trump
Odpisz
15 listopada 2016, 20:33
@arenak1111: Coś Ci się poje**ło kolego.
Odpisz
15 listopada 2016, 21:00
@arenak1111: ouuu Trump cie zabije
Odpisz
19 listopada 2016, 20:54
@arenak1111: Co się dzieje? Dlaczego na moim podwórku są jacyś budowlańcy którzy stawiają ścianę?
Odpisz
15 listopada 2016, 18:13
Widzę nadzieję
Odpisz
12 listopada 2016, 20:00
Płonie lewacki Facebook!
Odpisz
12 listopada 2016, 19:28
"Kiedyś było lepiej"
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 17:48
*Próbuje ogarnąć o co kaman* Yhm.
Odpisz
12 listopada 2016, 17:50
Pewnie gdzieś palili flagi Facebooka na którymś z marszów.
Odpisz
12 listopada 2016, 17:56
@Midonik: Tylko po co? Wlasnie to próbuję zrozumieć.
Odpisz
12 listopada 2016, 17:59
To je dzisiejsi ludzie,tego nie ogarniesz.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:01
@Midonik: Oczywiście. Zrobią aferę ze wszystkiego.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:27
bo fb blokował nacjonalistyczne strony
Odpisz
12 listopada 2016, 18:31
za 3 lata będzie berlin
Odpisz
12 listopada 2016, 18:33
@JTKX2: Mieli jakiś powód?
Odpisz
12 listopada 2016, 18:35
Są nietolerancyjni.
Odpisz
12 listopada 2016, 19:16
Pewno obrażanie innych: poglądów/wyznań/koloru skóry/pochodzenia
Na pewno któreś z tych
Odpisz
12 listopada 2016, 19:21
@JTKX2: Być może. Cóż, nie mam zdania na ten temat.
Odpisz
15 listopada 2016, 18:52
Kilka dni przed Marszem Niepodległości,fb zablokował 4 największe strony ultraprawicowe: ONR,Młodzież WszechPolska i jeszcze 2 inne,nie pamiętam jakie.W ramach sprzeciwu palono flagi fb,i demonstrowano przed jego siedzibą.
Odpisz
15 listopada 2016, 19:03
@Klulik: Thx za wytlumaczenie.
Odpisz
15 listopada 2016, 22:35
@Klulik: zablokowano nawet jedna strone nie nacjonalistyczną ,na której było zdjęcie z marszu, bo na zdjeciu 1 na 1000 flag miala jakis tam znak.
Odpisz
15 listopada 2016, 23:09
@DiKarpio: Naprawdę?
No to nieźle. A flagi homoseksualistów,obrażanie narodowców,szykalowanie Papieża,wyśmiawanie watrości religijnych,narodowych jest git.
BRAWO FEJSBUK!
Odpisz
15 listopada 2016, 23:12
@Klulik: Przestańcie już. To zaszło za daleko.
Odpisz