Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2016, 21:54
Skyrim z efektem super-ultra 3d
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:41
@Mijak: Ja gdy bylem w tej lokacji nie ogarnialem co sie dzieje xd
Odpisz
13 listopada 2016, 17:27
Fuuu...
Nienawidzę takich widoków
Odpisz
13 listopada 2016, 17:50
@Szekspirek: Napisze tu koma tylko po to ze zapomnisz obrazka I gdy bedziesz chcial tu wrocic zobaczyc znowu zobaczysz ten widok
Pojde za to do Auschwitz ;-;
Odpisz
17 listopada 2016, 20:04
@Szekspirek: Robię to samo co pan wyżej, pójdę do piekła.
Odpisz
17 listopada 2016, 20:20
@XDemon666: Pójdę do piekła - powiedział demon.
Odpisz
17 listopada 2016, 20:52
@Szekspirek: Komentarz dla statystyk i napisany w tym samym celu co tamte komentarze.
Pozdrawiam
Odpisz
17 listopada 2016, 21:15
@Szekspirek: .
Odpisz
17 listopada 2016, 21:17
@Szekspirek: to tak żebyś zapamiętał ;)
Odpisz
17 listopada 2016, 21:36
@Szekspirek: Jejacy f*** mili <3
Odpisz
17 listopada 2016, 22:03
@Szekspirek: dołączam się :)
Odpisz
17 listopada 2016, 23:03
@Szekspirek: jejowicze niezawodni ;)
Odpisz
17 listopada 2016, 23:06
@Szekspirek: Zapamiętasz ten widok na długo ;c
Odpisz
17 listopada 2016, 23:54
@Szekspirek: To ja też!
Odpisz
18 listopada 2016, 00:03
@Szekspirek: Idę z wami do piekła!
Odpisz
18 listopada 2016, 05:57
@Niszczyiel: Powinieneś dodać kappa
Odpisz
18 listopada 2016, 07:38
@mar_cin73: Jejacy*
Odpisz
18 listopada 2016, 07:44
@Szekspirek: też napiszę
Odpisz
18 listopada 2016, 14:49
@Pegi20: sporo nas, pojedźmy pociągiem :)
Odpisz
18 listopada 2016, 20:33
@haha3: Ja również się dołączam ;)
Odpisz
19 listopada 2016, 07:06
@sliwka20v: ja też :)
Odpisz
24 listopada 2016, 17:19
@Szekspirek: Jeżeli już o tym zapomniałeś to Ci przypominam
Odpisz
24 listopada 2016, 22:08
@Szekspirek: Przypominam o grzybkach. Smacznego!
Odpisz
24 listopada 2016, 22:17
@sliwak2001: Znudziły mi się, nie robią żadnego wrażenia
Odpisz
24 listopada 2016, 22:48
@Szekspirek: Szybko znajdzie coś co by ruszyło! (Jak ja to zrobię to dostane bana)
Odpisz
25 listopada 2016, 17:36
@Szekspirek: tak jakbyś zapomniał
Odpisz
25 listopada 2016, 18:17
@Pegi20: TO NIE JEST JUŻ STRASZNE OK
Odpisz
25 listopada 2016, 18:25
@Szekspirek: Połowa jejowiczów nie umie czytać, więc...
Odpisz
25 listopada 2016, 19:41
KU*WAA, mam już dość Jejowiczów, ja pie**olee, nie obchodzą mnie juzt strzałki w dół całkowicie
Odpisz
25 listopada 2016, 19:51
@Szekspirek: Część to fani Gangu Albanii i Cypisa, część hejterzy w hui, inna część to ateiści bądź katolicy narzucający wiare albo jej brak, a inni są zje**ni, i część normalna i zabawna, ale no więcej tych walonych, wolność słowa ku*wa
Odpisz
25 listopada 2016, 19:54
@Szekspirek: I w ogóle jejowicz z dziewczyną dalej jest jejowiczem, TEGO NIE MA W REGULAMINIE
Odpisz
25 listopada 2016, 19:58
@Szekspirek:
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2016, 21:08
@Szekspirek: Przez ten obrazek co dodaleś do tej wypowiedzi, umiechłem się.
Odpisz
25 listopada 2016, 21:09
Oooooh Boże... weź mnie już zabij ;-;
Odpisz
25 listopada 2016, 21:10
@Szekspirek: Nie mogę.
Odpisz
25 listopada 2016, 21:10
Fak :'(
Odpisz
26 listopada 2016, 06:30
@Szekspirek: A więc chcesz żeby strzelić ci w tył głowy ?
Odpisz
26 listopada 2016, 08:54
@Weird_Man: Tak, ale sobie
Odpisz
26 listopada 2016, 09:58
@Szekspirek: Ale chciałęś żeby cię zabić ;_;
Odpisz
26 listopada 2016, 10:56
@Weird_Man: Zmiennym człowiekiem jestem :<
Odpisz
26 listopada 2016, 16:53
@Szekspirek: Odpowiadam by sobie zapisać ten komentarz
Odpisz
26 listopada 2016, 17:03
Spoko
Odpisz
26 listopada 2016, 18:40
@Szekspirek: Aha..
Odpisz
27 listopada 2016, 00:00
@Weird_Man: *Równoległobok
Odpisz
28 maja 2017, 13:26
@Szekspirek: No i...
Już cię to nie brzydzi?
Odpisz
20 września 2017, 08:08
@jarek200211: no siema
Odpisz
20 września 2017, 09:26
@Szekspirek: patrz jakiw fajne.
Odpisz
20 września 2017, 10:40
@Niszczyiel: krwau przestańcie komentować
Odpisz
20 września 2017, 11:17
@jarek200211: nie.
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:45
@Szekspirek: nie dziękuj heh 😏
Odpisz
24 grudnia 2017, 16:46
@Szekspirek: czesc
Odpisz
25 grudnia 2017, 11:00
@Szekspirek: jakbyś zapomniał
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:02
@Szekspirek: .
Odpisz
26 stycznia 2018, 16:11
@Szekspirek: S I E M A
Odpisz
20 marca 2018, 21:59
@Niszczyiel: No siema
Odpisz
20 marca 2018, 22:59
@Szekspirek: To co? Od fobi do hodowli?
Odpisz
28 marca 2018, 13:38
@Szekspirek: ja też to zrobię
Odpisz
25 czerwca 2018, 15:16
no elo
Odpisz
10 maja 2019, 07:33
@Tymek590: Witam :3
Odpisz
9 lutego 2020, 12:32
@Szekspirek: elo
Odpisz
8 lipca 2021, 00:46
@Szekspirek: Witam
Odpisz
30 października 2021, 03:11
@Szekspirek: hhaa gnoju mam nadzieje ze to widzisz znowu
Odpisz
18 listopada 2016, 12:57
Dobry komputer oferuje zdrowy posiłek
Odpisz
17 listopada 2016, 21:58
jak patrzę na to to chce mi się żygać komuś też
Odpisz
17 listopada 2016, 20:19
Przegrzybia
Odpisz
13 listopada 2016, 20:44
Nie ma to jak mieć walony mikroklimat we własnym komputerze. wspaniałe uczucie.
Odpisz