Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To by wystarczyło
Drewniany kominek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2016, 20:04
Widzisz?! Potrafie komentować!
Odpisz
14 listopada 2016, 20:32
@maticom: nie
Odpisz
20 listopada 2016, 19:08
@maticom: ale mi pokazałeś
Odpisz
20 listopada 2016, 19:54
@BOSS111: CZY TY WŁAŚNIE PRZYPISAŁEŚ/AŚ/OŚ/UŚ MU/JEJ/TEMU/cośtamJ PŁEĆ?
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 21:11
@Jawer: nie ale domyślam się że jest mężczyzną ponieważ w nicku ma zdrobnienie imienia Mateusz (mati) "mati"com
Odpisz
21 listopada 2016, 15:38
@BOSS111: W końcu ktoś to zauważył :v
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 19:29
Kiedy mój brat nie chciał sprzątać, to było tak:
Ja- Pascaaaal, posprzątaj plz.
Brat- Nie! Jestem za mały na sprzątanie!
J- Masz 10 sekund na posprzątanie. Jak Ci sie uda, to dostaniesz coś!
B- *sprząta w trymiga*
#ITakNikogoToNieObchodziAleKek.
Odpisz
20 listopada 2016, 19:48
Pascal? 🤔
Odpisz
20 listopada 2016, 19:50
@Diego_Island: Tak nazywa się mój brat heh.
Odpisz
20 listopada 2016, 19:52
Zazdro, pewnie ci gotuje... płatki z karpiem mmmm...
Odpisz
20 listopada 2016, 19:53
Pfff. 7 lat skubany ma, a nawet nalać wody nie potrafi. ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 19:57
Chciałbym mieć 7 letniego brata... albo chociaż kuzyna...
Odpisz
20 listopada 2016, 19:58
Pfff. Chcę być jedynaczką. ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 20:07
Też fajnie...
byłoby zajebiście....
Odpisz
20 listopada 2016, 20:51
Jestem jedynaczką. A chcę mieć jakiegoś jejaka za brata. Co ze mną nie tak?
Odpisz
20 listopada 2016, 21:42
@Monnx: Czasem wolałbym być jedynakiem...
Odpisz
20 listopada 2016, 22:06
@Monnx: Moze masz ochotę na siostrę?
Odpisz
20 listopada 2016, 22:07
Chcę mieć brata. Nawet sobie jednego upatrzyłam.
A siostra... Kogo proponujesz?
Odpisz
20 listopada 2016, 22:10
@Monnx: Khym Siebie Khym.
Odpisz
20 listopada 2016, 22:10
To bierę.
Odpisz
20 listopada 2016, 23:09
@Monnx: To może ja brat? 😶
Odpisz
20 listopada 2016, 23:10
@Diego_Island: W sumie... Nie pogardzę. Mieszkasz pod łóżkiem.
Odpisz
21 listopada 2016, 06:48
Ja mam brata bliźniaka. .. (jestem dziewczyną)
Odpisz
21 listopada 2016, 11:16
@Monnx: Poszukam sobie na onionach, tam jest dużo płatnych porywaczy. Mój znaj ma nawet ostatnio promocję u siebie na niepełnoletnich.
Odpisz
21 listopada 2016, 14:06
@Monnx: Ok 😜
Odpisz
20 listopada 2016, 21:45
hhahaha czyli jak zwykle wychodzi na to że kobiety są najmadrzejrze!!! juhu kobiety góra!!!!
Odpisz
20 listopada 2016, 23:08
@amelka8980: Przez takie osoby jak żałuję tego jakiej jestem płci.
Odpisz
20 listopada 2016, 23:28
@sliwka20v: Niestety nie wybijesz wszystkich takich osób...
Odpisz
20 listopada 2016, 23:37
@Ravix: Wiem :/ *."..takie osoby jak Ty..."
Odpisz
20 listopada 2016, 19:40
Matka:widzisz dobrze wybrałam męża
babcia:ale mi pokazałaś
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2016, 19:18
Ale mi pokazali!
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2016, 19:46
@Ferikusu: Ale mi pokazałeś!
Odpisz
14 listopada 2016, 21:09
@Ferikusu: Ale skomentowałeś!
Odpisz