Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

15 listopada 2016, 21:04

tytuł zaspoilerował

Avatar Palauball

15 listopada 2016, 21:55

@ALKATRAZ: A wiesz co Ciebie zaspojlerowało? Test ciążowy

Avatar Archeologwinternetach

19 czerwca 2018, 18:26

@Palauball: To brzmi logicznie.

Avatar arenak1111

14 grudnia 2016, 13:51

Fajnie tam

Avatar Kto_Inny

14 listopada 2016, 21:32

Ja lubię chodzić w domu bez spodni

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 21:55

Avatar Wladimir_Putin

15 listopada 2016, 22:05

@Kto_Inny: ja też :-)

Avatar Pandzianikki

15 listopada 2016, 22:09

@Kto_Inny: fajnie tak w samych gaciach

Avatar Miguelp

15 listopada 2016, 22:21

@Pandzianikki: ja to uwielbiam byc zupelnie nago
nic mi jaj nie gniecie i wgl

Avatar Pandzianikki

15 listopada 2016, 22:28

@Miguelp: no tak,ale rzadko się zdarza być samemu w domu

Avatar Miguelp

15 listopada 2016, 23:00

@Pandzianikki: no nwm

Avatar DominekGo

16 listopada 2016, 06:53

@Pandzianikki: A nawet bez (lenny)

Avatar Youtuber

16 listopada 2016, 10:39

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2016, 20:46

Tak właściwie, skoro jakaś księżniczka została uwięziona w wysokiej wieży, to czym sie żywiła? Robakami, pajęczakami i ptakami?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 listopada 2016, 20:52

skoro włosy jej tak rosły....

Avatar
iqhawe

14 listopada 2016, 21:18

może dostawa? np pizzy

Avatar Izuchna

14 listopada 2016, 21:44

Mnie też to zawsze nurtowało

Avatar Sugamon23

15 listopada 2016, 22:05

Moze w tej wieży miała gdzies taka gigantczna spizarnie i miała tam mnóstwo jedzenia, ktore wystarczyłoby jej na cale życie...

Avatar NieMaKota

15 listopada 2016, 23:46

Ta jej "właścicielka" musiała ją czymś karmić,skoro chciała utrzymać ją przy życiu.

Avatar DeTeO238

15 listopada 2016, 22:04

Księżniczka introwertyczka.

Avatar alicjaaf

15 listopada 2016, 21:10

Chce tak żyć tylko że z komputerem i pizzą!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przerwa na herbatkę

Papierowa szkoła posting

To bilet w jedną stronę skarbie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka