Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Tacy sami, a ściana między nami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2016, 17:38
Ja tam gram z rok i rozpoznałbym tylko T-34 (wraz z T-34/85), Kolohousenkę i KW-2
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:41
to jesteś ch***wym graczem
Odpisz
10 sierpnia 2019, 18:54
Ja tam gram w WoT i nie wpływa to na moją wiedzę o czołgach i wiedzę historyczną. Jakoś im nie ufam
Odpisz
10 lipca 2018, 13:19
Ja zyskałem lepszą orientację w wojnach dzięki HoI'om.
Odpisz
17 listopada 2016, 21:30
Cotoku*wajest.exe
Przypomina mi lekturę "Chłopcy Z Placu Broni"
Odpisz
17 sierpnia 2017, 19:31
@Ashley12c: BO TO JEST NEMECZEEEEEEEK!
Odpisz
16 listopada 2016, 23:22
Przez takie dzieci wot schodzi na psy...
Odpisz
16 listopada 2016, 13:46
tru
Odpisz
16 listopada 2016, 14:38
@Wojgalazka: jkąt równoramienny ma bok o wymiarze 8 cm. Ile wynosi jego obwód
Odpisz
16 listopada 2016, 16:55
@Wojgalazka: jkąt prostokątny posiada 2 boki (przy kącie prostym). 1 mierzy 8 centymetrów, a drugi 27. Ile wynosi 3 bok?
Odpisz
16 listopada 2016, 18:38
@erykhim44: pitagoras twierdzi ze matma smierdzi
Odpisz
16 listopada 2016, 19:37
@TariXPL: Niestety, lecz jest to marne kłamstwo z pańskiej strony, lecz jeżeli szuka pan odpowiedzi, to jest to pierwiastek z 793, co wynosi trochę ponad 28.
Odpisz
16 listopada 2016, 16:53
A ja jestem geniuszem o świecie późnego średniowiecza i nowożytności, bo grałem w EU4. m.in. To, że Francja była imperialistą, Anglia Imperialistą, Hiszpania imperialistą, Osmanie imperialistami, Polska imperialistą, Rosja imperialistą, a wszystko pozostałe to ich przyszłe cele.
Odpisz
16 listopada 2016, 17:54
@erykhim44: Nawet śmiechłem, niezłe :D
Odpisz
16 listopada 2016, 18:06
@price: Feudalizm mógł wyleczyć Amerykan z chorób europejskich. To dałoby im gigantyczną przewagę nad europejczykami dając im szansę na odbicie ich ze swych ziem.
Odpisz
16 listopada 2016, 18:34
@erykhim44: Leże.
Odpisz
14 listopada 2016, 21:23
Bardziej tak
Odpisz
16 listopada 2016, 14:46
@DRparadox:
Odpisz
16 listopada 2016, 16:04
@coloman: Wyższa rozdziałka.
Odpisz
16 listopada 2016, 17:11
@Sir_Snoge: dziękuję :)
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2016, 21:05
Akurat. W szkole podstawowej z historii miałem 3. Kiedy zacząłem grać w WoTa z nędznej 3 podniosłem mą ocenę na 6. Wszystko dzięki Wargamingowi. 😎 Wszystko przez prezentacje o machinach wojennych
Odpisz
14 listopada 2016, 21:11
Z całej historii podniosłeś na 6 tylko dzięki czołgom? W całym okresie dziejów człowieka jest 3000 lat dawniejszej, innej historii bez tych pancernych machin, niekoniecznie nieciekawej.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2016, 21:53
NoHomo zaczął zdobywać same 6 z Historii dzięki jednemu prostemu trikowi!
Kliknij tutaj
Odpisz
14 listopada 2016, 21:59
Klikam i nie działa!!!!!!!!!!!!
Odpisz
15 listopada 2016, 07:21
@Majestatyczny_Mors: Nie zapominajmy że robiem najlepsze prezentacje i mam wiedzę na temat frontu wschodniego. #Call_of_Duty_One_&_Two
Odpisz
15 listopada 2016, 16:59
No ale to 5 czy 6 lat drugiej wojny światowej to jakieś 0,1% całej, bogatej historii człowieka.
Odpisz
15 listopada 2016, 17:08
@Majestatyczny_Mors: Nooo ale mieliśmy temat XX wieku który bardzo lubiałem. Przez WoTa zainteresowałem się II wojną światow@
Odpisz
16 listopada 2016, 16:07
@Majestatyczny_Mors: Niestety, szkoła tak działa. Wystarczy się wyuczyć na kilka dni dat i zagadnień z podręcznika, bum!, 5 murowana.
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2016, 16:09
@Sir_Snoge: Bardziej chodziło mi o to, że on powiedział że wszystko dzięki wargamingowi, a o czołgach jest chyba tylko jeden dział czy dwa. Nauczyciele chyba bardziej oczekują od uczniów starożytnych wydarzeń, czy też średniowiecznych.
Odpisz
16 listopada 2016, 15:56
Nie jestem taki.Gram w World of Tanks rok wzbogacam się też wiedzą z internetu.Więc wątpię żeby to tak działało.Nie wzbogacam się tylko wiedzą z gry!
Odpisz
16 listopada 2016, 15:58
@KapitanKokosel: A z WoT tylko o czołgach ;-;...
Odpisz
16 listopada 2016, 15:57
Poza tym i tak było.
Odpisz
16 listopada 2016, 15:03
Ja mam w klasie dziecko WOT'a, chwali się, że zna chwyty samoobrony czy coś. Kiedyś do mnie podszedł i mnie uderzył, na co odpowiedziałem mu potęgą wpie*dolu . Zgadniecie efekt?
Odpisz
16 listopada 2016, 15:18
@ImPeRaToR_DuDa: Tak bez powodu dostałeś?
Odpisz
16 listopada 2016, 15:18
@ImPeRaToR_DuDa: Szpital i połamane kości?
Odpisz
16 listopada 2016, 15:41
@ImPeRaToR_DuDa: pozwał cię do sądu i do dziś wypłacasz mu odszkodowanie?
Odpisz
16 listopada 2016, 15:44
@TheBlazer: Mam patologiczną klasę ;c
Odpisz
16 listopada 2016, 15:46
@TheBlazer: Nie mógł chodzić przez parę min. bo mu smiechobóla zyj*bałem
Odpisz
14 listopada 2016, 21:38
A ja tu sobie posiedzę i poczekam na ból dupki fanboy'ów WoT.
Odpisz
14 listopada 2016, 22:19
@Lordu: ja tam wolę war thunder
Odpisz
14 listopada 2016, 22:34
@Krybex101: pjona!
Odpisz
14 listopada 2016, 22:35
@Lordu: *przybija piątke*
Odpisz
15 listopada 2016, 07:10
@Krybex101: Mnie War Thunder denerwuje.
Odpisz
15 listopada 2016, 08:32
@Lordu: a ja wole fallouty
no1 cares
Odpisz
15 listopada 2016, 14:54
@Pitrekkk: Czemu?
Odpisz
15 listopada 2016, 15:00
@Lordu: Bo najeżdżę się, a jakiś T-34 mnie rozwali na strzał.
Odpisz
15 listopada 2016, 15:31
@Pitrekkk: Jeśli wiesz gdzie i czym strzelać to możesz każdego niszczyć na 1 strzał.
Odpisz
16 listopada 2016, 13:38
@Lordu: zis 30 zniszczył kw 2 jednym strzałem, czyli twoja teoria jest poprawna.
Odpisz
16 listopada 2016, 14:55
@Lordu: Tak, wszystko da się zniszczyć jednym strzałem, ale War Thunder potrafi zdenerwowac. Taka sytuacja z wczoraj, jadac Leopardem nie przebilem t62 od boku :v
Odpisz
14 listopada 2016, 21:37
było
Odpisz
16 listopada 2016, 13:15
Wykopane w 14 sekund. Chyba nowy rekord, ale nigdy nie liczyłem.
http://www.obrazki.jeja.pl/182374,synu-nie.html
Odpisz
15 listopada 2016, 23:56
Gracze Wota sa prawdziwymi ekspertami, wiedza wszystko na temat II WŚ, szczególnie który czołg ile bije z golda.
Odpisz