Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
RhobarIII

16 listopada 2016, 17:38

Ja tam gram z rok i rozpoznałbym tylko T-34 (wraz z T-34/85), Kolohousenkę i KW-2

Avatar Drag_on

31 sierpnia 2019, 13:41

to jesteś ch***wym graczem

Avatar Jadczukov

10 sierpnia 2019, 18:54

Ja tam gram w WoT i nie wpływa to na moją wiedzę o czołgach i wiedzę historyczną. Jakoś im nie ufam

Avatar geralt735

10 lipca 2018, 13:19

Ja zyskałem lepszą orientację w wojnach dzięki HoI'om.

Avatar Ashley12c

17 listopada 2016, 21:30

Cotoku*wajest.exe
Przypomina mi lekturę "Chłopcy Z Placu Broni"

Avatar SUPERLORD1000

17 sierpnia 2017, 19:31

@Ashley12c: BO TO JEST NEMECZEEEEEEEK!

Avatar Trearos

16 listopada 2016, 23:22

Przez takie dzieci wot schodzi na psy...

Avatar Wojgalazka

16 listopada 2016, 13:46

tru

Avatar ImPeRaToR_DuDa

16 listopada 2016, 14:38

@Wojgalazka: jkąt równoramienny ma bok o wymiarze 8 cm. Ile wynosi jego obwód

Avatar erykhim44

16 listopada 2016, 16:55

@Wojgalazka: jkąt prostokątny posiada 2 boki (przy kącie prostym). 1 mierzy 8 centymetrów, a drugi 27. Ile wynosi 3 bok?

Avatar TariXPL

16 listopada 2016, 18:38

@erykhim44: pitagoras twierdzi ze matma smierdzi

Avatar erykhim44

16 listopada 2016, 19:37

@TariXPL: Niestety, lecz jest to marne kłamstwo z pańskiej strony, lecz jeżeli szuka pan odpowiedzi, to jest to pierwiastek z 793, co wynosi trochę ponad 28.

Avatar erykhim44

16 listopada 2016, 16:53

A ja jestem geniuszem o świecie późnego średniowiecza i nowożytności, bo grałem w EU4. m.in. To, że Francja była imperialistą, Anglia Imperialistą, Hiszpania imperialistą, Osmanie imperialistami, Polska imperialistą, Rosja imperialistą, a wszystko pozostałe to ich przyszłe cele.

Avatar price

16 listopada 2016, 17:54

@erykhim44: Nawet śmiechłem, niezłe :D

Avatar erykhim44

16 listopada 2016, 18:06

@price: Feudalizm mógł wyleczyć Amerykan z chorób europejskich. To dałoby im gigantyczną przewagę nad europejczykami dając im szansę na odbicie ich ze swych ziem.

Avatar price

16 listopada 2016, 18:34

@erykhim44: Leże.

Avatar DRparadox

14 listopada 2016, 21:23

Bardziej tak

Avatar coloman

16 listopada 2016, 14:46

Avatar Sir_Snoge

16 listopada 2016, 16:04

@coloman: Wyższa rozdziałka.

Avatar coloman

16 listopada 2016, 17:11

@Sir_Snoge: dziękuję :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 listopada 2016, 21:05

Akurat. W szkole podstawowej z historii miałem 3. Kiedy zacząłem grać w WoTa z nędznej 3 podniosłem mą ocenę na 6. Wszystko dzięki Wargamingowi. 😎 Wszystko przez prezentacje o machinach wojennych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Sir_Snoge

16 listopada 2016, 16:07

@Majestatyczny_Mors: Niestety, szkoła tak działa. Wystarczy się wyuczyć na kilka dni dat i zagadnień z podręcznika, bum!, 5 murowana.

Avatar Majestatyczny_Mors

Edytowano - 16 listopada 2016, 16:09

@Sir_Snoge: Bardziej chodziło mi o to, że on powiedział że wszystko dzięki wargamingowi, a o czołgach jest chyba tylko jeden dział czy dwa. Nauczyciele chyba bardziej oczekują od uczniów starożytnych wydarzeń, czy też średniowiecznych.

Avatar KapitanKokosel

16 listopada 2016, 15:56

Nie jestem taki.Gram w World of Tanks rok wzbogacam się też wiedzą z internetu.Więc wątpię żeby to tak działało.Nie wzbogacam się tylko wiedzą z gry!

Avatar KapitanKokosel

16 listopada 2016, 15:58

@KapitanKokosel: A z WoT tylko o czołgach ;-;...

Avatar KapitanKokosel

16 listopada 2016, 15:57

Poza tym i tak było.

Avatar ImPeRaToR_DuDa

16 listopada 2016, 15:03

Ja mam w klasie dziecko WOT'a, chwali się, że zna chwyty samoobrony czy coś. Kiedyś do mnie podszedł i mnie uderzył, na co odpowiedziałem mu potęgą wpie*dolu . Zgadniecie efekt?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ImPeRaToR_DuDa

16 listopada 2016, 15:44

@TheBlazer: Mam patologiczną klasę ;c

Avatar ImPeRaToR_DuDa

16 listopada 2016, 15:46

@TheBlazer: Nie mógł chodzić przez parę min. bo mu smiechobóla zyj*bałem

Avatar Lordu

14 listopada 2016, 21:38

A ja tu sobie posiedzę i poczekam na ból dupki fanboy'ów WoT.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar marcin12321

16 listopada 2016, 13:38

@Lordu: zis 30 zniszczył kw 2 jednym strzałem, czyli twoja teoria jest poprawna.

Avatar Hexakos

16 listopada 2016, 14:55

@Lordu: Tak, wszystko da się zniszczyć jednym strzałem, ale War Thunder potrafi zdenerwowac. Taka sytuacja z wczoraj, jadac Leopardem nie przebilem t62 od boku :v

Avatar
lolman533

14 listopada 2016, 21:37

było

Avatar Archeologwinternetach

16 listopada 2016, 13:15

Wykopane w 14 sekund. Chyba nowy rekord, ale nigdy nie liczyłem.
http://www.obrazki.jeja.pl/182374,synu-nie.html

Avatar PanMixer

15 listopada 2016, 23:56

Gracze Wota sa prawdziwymi ekspertami, wiedza wszystko na temat II WŚ, szczególnie który czołg ile bije z golda.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

Tacy sami, a ściana między nami

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka