Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

3 lipca 2017, 16:09

takie tru :<

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 20:41

Ach, uwielbiam ludzi, którzy we wczesnym wieku szkolnym uważają się za dojrzałych i wyższych nad innymi.
Oczywiście reszta to debile i Ty musisz się z nimi użerać.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 21:11

Chyba, że podczas projektu grupowego pytają się w którą stronę pisze się "Z". Wtedy to naprawdę debile.

Jakim cudem oni zdali do gimnazjum to ja nie wiem ;-;

Avatar masterhardkore

15 listopada 2016, 21:28

wiesz mój kolega z gimnazjum nie wie ile to 2 razy 2 odjąć jednadruga

Avatar Predator_PL

2 kwietnia 2017, 21:23

ja akurat naprawdę wielkich 2 debili miałem 1 dnia byś w klasie z nimi nie wytrzymał uwierz mi ;-;

Avatar Wladimir_Putin

26 listopada 2016, 17:33

po co dojrzewać! zawsze można do końca życia być w głębi dzieckiem !

Avatar AresXX22

26 listopada 2016, 13:47

Kiedy w towarzystwie tylko ty jesteś rozsądny i wszyscy mówią, że jesteś tępy ;-;

Avatar GalenMarek

26 listopada 2016, 13:31

Ahh... True.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 listopada 2016, 12:49

Znam to uczucie ale się z tym nie obnoszę :/

Avatar ptasznik5

26 listopada 2016, 11:41

Bo każdy inteligentny i dojrzały robi memy w których się użala nad tym jakimi debliami są jego koledzy (No chyba żae słuchają cypisa)

Avatar caltinks_2

26 listopada 2016, 10:50

Było

Avatar Jedenzwielu

26 listopada 2016, 10:24

Avatar mooped

26 listopada 2016, 10:22

tak bo ty jesteś taki inteligentny,oh,
a inni to tylko podludzie i debile

Avatar lorax12

15 listopada 2016, 21:14

Tak trochę True
Tylko ja udaję jeszcze debila
Nie tak bardzo
Po prostu typowego gimbusa bo wtedy mam o czym gadać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar lorax12

Edytowano - 5 grudnia 2016, 19:38

@kot_astronauta: Achtung! Or whatever

Avatar M_ateo_1

11 sierpnia 2018, 01:28

@lorax12: FÜR KAISER UND VATERLAND

Avatar Polska_z4smazka

15 listopada 2016, 21:44

>sugerando że to się dzieje nagle
Widać że OP jest imbecylem.

Avatar FuryGaming

15 listopada 2016, 20:27

184 cm wzrostu 2. najwyższa po mnie 156 cm, jeszcze mutacji nie mieli, a ja w 3. klasie podstawówki miałem. I weź tu żyj ...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar FuryGaming

15 listopada 2016, 21:26

@Pandzianikki: Już !

Avatar FuryGaming

15 listopada 2016, 21:26

Już !

Avatar Pandzianikki

15 listopada 2016, 20:05

I Know That Feel,Bro

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar Pandzianikki

15 listopada 2016, 21:07

To daj mu słoik jako darowiznę

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 21:10

@Pandzianikki: Żaden słoik nie jest tego godzien

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 20:56

A ja mam wręcz przeciwnie, wszyscy zachowują się i wyglądają dosyć dojrzale, tylko ja mam mentalność gimbusa, piskliwy głosik a szerokość w barach nie zmienia się od kilku lat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Żartownisie

Nigdy na to nie wpadną

Zdeklasowani znowu

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka