A teraz tylko czekać aż się ogarną
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Żartownisie
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2017, 16:09
takie tru :<
Odpisz
15 listopada 2016, 20:41
Ach, uwielbiam ludzi, którzy we wczesnym wieku szkolnym uważają się za dojrzałych i wyższych nad innymi.
Oczywiście reszta to debile i Ty musisz się z nimi użerać.
Odpisz
15 listopada 2016, 21:11
Chyba, że podczas projektu grupowego pytają się w którą stronę pisze się "Z". Wtedy to naprawdę debile.
Jakim cudem oni zdali do gimnazjum to ja nie wiem ;-;
Odpisz
15 listopada 2016, 21:28
wiesz mój kolega z gimnazjum nie wie ile to 2 razy 2 odjąć jednadruga
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:23
ja akurat naprawdę wielkich 2 debili miałem 1 dnia byś w klasie z nimi nie wytrzymał uwierz mi ;-;
Odpisz
26 listopada 2016, 17:33
po co dojrzewać! zawsze można do końca życia być w głębi dzieckiem !
Odpisz
26 listopada 2016, 13:47
Kiedy w towarzystwie tylko ty jesteś rozsądny i wszyscy mówią, że jesteś tępy ;-;
Odpisz
26 listopada 2016, 13:31
Ahh... True.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 12:49
Znam to uczucie ale się z tym nie obnoszę :/
Odpisz
26 listopada 2016, 11:41
Bo każdy inteligentny i dojrzały robi memy w których się użala nad tym jakimi debliami są jego koledzy (No chyba żae słuchają cypisa)
Odpisz
26 listopada 2016, 10:50
Było
Odpisz
26 listopada 2016, 10:24
Odpisz
26 listopada 2016, 10:22
tak bo ty jesteś taki inteligentny,oh,
a inni to tylko podludzie i debile
Odpisz
15 listopada 2016, 21:14
Tak trochę True
Tylko ja udaję jeszcze debila
Nie tak bardzo
Po prostu typowego gimbusa bo wtedy mam o czym gadać
Odpisz
26 listopada 2016, 10:06
@lorax12: tak sobie tłumacz przyjacielu
Odpisz
26 listopada 2016, 12:25
@kafelka_w_kuchni: *tok tłumaczenia aktywny. Proszę wybrać język*
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:52
@lorax12: *wybiera rosyjski*
Odpisz
4 grudnia 2016, 19:26
@kot_astronauta: CYKA BLAYAT! RUSH B
Odpisz
5 grudnia 2016, 07:56
@lorax12: *szybko przełącza język na Aramejski*
Odpisz
5 grudnia 2016, 17:37
@kot_astronauta: *JĘZYKA NIE WYKRYTO*
Odpisz
5 grudnia 2016, 17:57
@lorax12: *zdegustowany wybiera niemiecki*
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2016, 19:38
@kot_astronauta: Achtung! Or whatever
Odpisz
11 sierpnia 2018, 01:28
@lorax12: FÜR KAISER UND VATERLAND
Odpisz
15 listopada 2016, 21:44
>sugerando że to się dzieje nagle
Widać że OP jest imbecylem.
Odpisz
15 listopada 2016, 20:27
184 cm wzrostu 2. najwyższa po mnie 156 cm, jeszcze mutacji nie mieli, a ja w 3. klasie podstawówki miałem. I weź tu żyj ...
Odpisz
15 listopada 2016, 20:35
@FuryGaming: mutacja w 3 podstawówki? o.o
wow...
Odpisz
15 listopada 2016, 20:37
@Pandzianikki: Od zawsze byłem ,,mutantem''. A tak przy okazji- co z tą inkwizycją ?
Odpisz
15 listopada 2016, 20:43
@FuryGaming: ty tu rządzisz,wybierz kogoś na cel(ty rządzisz,bo Rias to szefowa[you dont say?])
Odpisz
15 listopada 2016, 20:48
@Pandzianikki: Heh ... Ciężko będzie, furry nie, bo jest ich za dużo. Może trolle, często denerwują.
Odpisz
15 listopada 2016, 20:51
@FuryGaming: a może najedziemy jakiegoś fejma?
Odpisz
15 listopada 2016, 20:53
@Pandzianikki: Też dobry pomysł, teraz mamy kilka osób jako kandydatów.
Odpisz
15 listopada 2016, 20:57
@FuryGaming: Może Krzynia,co?
Odpisz
15 listopada 2016, 21:01
@Pandzianikki: Może być. Więc do dzieła.
Odpisz
15 listopada 2016, 21:02
@FuryGaming: Czej,musimy jeszcze wziąść naszą Xenovię
Odpisz
15 listopada 2016, 21:04
@Pandzianikki: Dobra. Poczekam.
Odpisz
15 listopada 2016, 21:13
@FuryGaming: Na rozkaz!
Odpisz
15 listopada 2016, 21:16
@FuryGaming: mamy już komplet,ty pierwszy
Odpisz
15 listopada 2016, 21:26
@Pandzianikki: Już !
Odpisz
15 listopada 2016, 21:26
Już !
Odpisz
15 listopada 2016, 20:05
I Know That Feel,Bro
Odpisz
15 listopada 2016, 20:06
@Pandzianikki:
Odpisz
15 listopada 2016, 20:06
@polandball1:
Odpisz
15 listopada 2016, 20:23
@Pandzianikki: Łapka w górę za K-on
Odpisz
15 listopada 2016, 20:27
nawet nie wiedziałem z czego to jest
Dzięx,teraz mam kolejne anime do oglądania
Odpisz
15 listopada 2016, 20:29
@Pandzianikki: kisne
Odpisz
15 listopada 2016, 20:34
[___] ___ proszę
Odpisz
15 listopada 2016, 20:37
@Pandzianikki: Nie trzeba
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2016, 20:40
weź,przyda się następnym razem
Odpisz
15 listopada 2016, 20:45
@Pandzianikki: Już mam własny
Odpisz
15 listopada 2016, 20:46
kolejny na zapas
Odpisz
15 listopada 2016, 20:47
@Pandzianikki: Mam fabrykę takich
Odpisz
15 listopada 2016, 20:50
możesz dać go jednemu z pracowników jako dodatek do premii
Odpisz
15 listopada 2016, 20:54
@Pandzianikki: Wszystko produkują maszyny
Odpisz
15 listopada 2016, 20:56
a konserwator maszyn?
Odpisz
15 listopada 2016, 20:58
@Pandzianikki: To robot
Odpisz
15 listopada 2016, 20:59
A Urząd Skarbowy?
Odpisz
15 listopada 2016, 21:01
@Pandzianikki: Dalej się pali
Odpisz
15 listopada 2016, 21:03
A Duda?
Odpisz
15 listopada 2016, 21:06
@Pandzianikki: Dał zapałkę i benzynę
Odpisz
15 listopada 2016, 21:07
To daj mu słoik jako darowiznę
Odpisz
15 listopada 2016, 21:10
@Pandzianikki: Żaden słoik nie jest tego godzien
Odpisz
15 listopada 2016, 20:56
A ja mam wręcz przeciwnie, wszyscy zachowują się i wyglądają dosyć dojrzale, tylko ja mam mentalność gimbusa, piskliwy głosik a szerokość w barach nie zmienia się od kilku lat
Odpisz