Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Midonik

15 listopada 2016, 22:24

Tytuł nie ma sensu bo w gimnazjum chemia i kilka innych przedmiotów zastępują przyrodę.
Ale i tak 5.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2016, 22:26

@Midonik: Ja biolke nazywam pszyrką.

Avatar Midonik

15 listopada 2016, 22:36

k

Avatar urkiso123

17 listopada 2016, 15:05

też piona!!

Avatar Sir_Snoge

17 listopada 2016, 18:23

@Midonik: Pssst! Edukacja nie kończy się na gimnazjum!

Avatar Midonik

17 listopada 2016, 18:44

@Sir_Snoge: Wiem.
Ale wątpię żeby w szkołach ponadgimnazjalnych znów łączono przedmioty przyrodnicze w jedno.
Mylę się?

Avatar Sir_Snoge

17 listopada 2016, 20:06

@Midonik: Tak, mylisz się.

Avatar Midonik

Edytowano - 17 listopada 2016, 21:33

@Sir_Snoge: Nie da się wiedzieć wszystkiego,zwłaszcza w moim wieku.
Ale jest jednocześnie przyrka i chemia?

Avatar Sir_Snoge

17 listopada 2016, 22:31

@Midonik: Można się dowiedzieć z wielu źródeł. To nie jest wiedza tajemna.

Avatar Midonik

17 listopada 2016, 22:41

@Sir_Snoge: Tak,ale to nie znaczy,że pisząc ten komentarz sprawdzałem,czy tak jest. W zasadzie to mnie to nie obchodzi.

Avatar mar_cin73

17 listopada 2016, 21:28

A zwalnia z roboty???

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 17:53

WY SIE KUFFA OD HEMII ODPIDOLCIE. HEMIA JEST FAJNA I WGL BO BELFERKA CYCE MA OOOOO TAKIE DÓRZE !!!1!1!1!1!!!1!1!1!1one!

Avatar PanSowa12

17 listopada 2016, 20:08

Avatar Kasiuula

16 listopada 2016, 07:20

szkoda że nie zwalnia z matmy

Avatar erykhim44

17 listopada 2016, 15:57

@Kasiuula: Co takiego masz?

Avatar Kasiuula

17 listopada 2016, 17:13

@erykhim44: myślałam że moja pani z maty jest zła. pani z 1-3 jest gorsza. starała się nam wmówić że mieliśmy pierwiastki w 4 klasie ;_;

Avatar erykhim44

17 listopada 2016, 17:33

@Kasiuula: To ty nie miałaś? ;_;

Avatar Kasiuula

17 listopada 2016, 18:19

@erykhim44: nie ;-;

Avatar erykhim44

17 listopada 2016, 20:03

@Kasiuula: To co ty tam robiłaś? Uczyłaś się literek? ;-;

Avatar Kasiuula

17 listopada 2016, 20:08

@erykhim44: w 4 klasie mieliśmy wstęp do ułamków i uczyliśmy się obliczać pola figur

Avatar avalon3440

17 listopada 2016, 16:50

spoko się z nich skacze na MTB, zwłaszcza kiedy masz duży pas drogi żeby się rozpędzić

Avatar Metal_Head

17 listopada 2016, 16:09

Ja chcę z fizyki.

Avatar Davido

17 listopada 2016, 15:06

Jak się o niego wyje*iesz, to zwolni.

Avatar Solony_Tost

17 listopada 2016, 15:01

;;--;;

Avatar tyrupl

17 listopada 2016, 14:15

pls a pieszych nie spowolni xddd

Avatar Windows_10

16 listopada 2016, 16:09

albo z wfu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lukas1234
Dodane przez: lukas1234

Pilne

Dobrze czasem się oderwać

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka