A miało być tak pięknie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Co to takiego?
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2016, 07:59
Dobrze. Że nie gw**cicielem
Odpisz
19 listopada 2016, 14:18
Genialny podryw xd
Odpisz
19 listopada 2016, 02:22
Zawsze to sposób na nawiązanie rozmowy!
Albo płatnej terapii.
Odpisz
19 listopada 2016, 00:15
kiedyś myślałem że jestem psychopatą... teraz nie wiem czy jestem normalny ale udaję psychopate czy jestem psychopatą udającym normalnego.
Odpisz
19 listopada 2016, 00:20
@TheSiwex:
Odpisz
18 listopada 2016, 23:50
lepsze: "jestem psychopatą"
podobno laski na to bardzo lecą :/
Odpisz
18 listopada 2016, 23:55
@akaman151: Harley Queen i wszystko jasne :L
Odpisz
18 listopada 2016, 22:40
no to jej zaimponowałeś...
Odpisz
18 listopada 2016, 22:03
A no na na to "Też to zauważyłam".
Odpisz
18 listopada 2016, 22:17
@Archeologwinternetach: A no na na to? Brzmi jak jakiś tandetny tekst piosenki.
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 22:18
@damian2500: Właśnie dziwne, bo 2 inne komentarze też tak napisane mam... Jakiś bug chyba.
Odpisz
18 listopada 2016, 21:43
Autoanaliza to jedna z najgorszych rzeczy.
Odpisz
15 listopada 2016, 23:31
nie wiem dlaczego ale od razu oni przyszli my na myśl
Odpisz
16 listopada 2016, 06:38
@revan21: No bo ona była psychologiem a on psychopatą. Jak w tym obrazku, podryw na psychopatę sie w tym przypadku udał xD
Odpisz
16 listopada 2016, 13:48
@DominekGo: wiem
Odpisz
18 listopada 2016, 21:06
@DominekGo: Bo był bez łgania
Odpisz