memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 listopada 2016, 20:36
D- obudziła się
Odpisz
20 listopada 2016, 20:00
Szczególnie taka staruszka Ciągle bije mnie i krzyczy "ZOSTAW MOJĄ RĘKĘ POJE*IE"
20 listopada 2016, 19:02
D.Zostaw jej rękę
17 listopada 2016, 08:14
D.wejść na jeja.pl
20 listopada 2016, 21:55
@zaba_to_nie_zabok: Twój komentarz nie ma sensu drogi użytkowniku jeja.
16 listopada 2016, 17:58
Nie mam dziewczyny a co dopiero kobietę
16 listopada 2016, 18:06
A dziewczyna nie może być kobietą?
16 listopada 2016, 18:09
@Lacoste: Ch** z tym i tak prędzej zostanę prezydentem USA lub CEO Microsoftu niż zajdę dziewczyne
16 listopada 2016, 18:22
Ja tak samo, będziemy wspólnie rządzić USA?
16 listopada 2016, 18:27
Zajdziesz dziewczynę? Zapewne od tyłu...
16 listopada 2016, 18:48
@Lacoste: czemu by nie
16 listopada 2016, 19:56
To mur budujemy czy burzymy ;-;?
16 listopada 2016, 19:58
@Lacoste: Burzymy.
16 listopada 2016, 20:09
@Lacoste: budujemy
16 listopada 2016, 20:10
burzymy
16 listopada 2016, 20:11
To ja już plany robie
16 listopada 2016, 22:33
@benben7: Budujemy
16 listopada 2016, 22:35
rozbudowujemy
@benben7: Dobudujemy
16 listopada 2016, 22:37
a *uj z tym budujemy
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 listopada 2016, 20:36
D- obudziła się
Odpisz
20 listopada 2016, 20:00
Szczególnie taka staruszka
Ciągle bije mnie i krzyczy "ZOSTAW MOJĄ RĘKĘ POJE*IE"
Odpisz
20 listopada 2016, 19:02
D.Zostaw jej rękę
Odpisz
17 listopada 2016, 08:14
D.wejść na jeja.pl
Odpisz
20 listopada 2016, 21:55
@zaba_to_nie_zabok: Twój komentarz nie ma sensu drogi użytkowniku jeja.
Odpisz
16 listopada 2016, 17:58
Nie mam dziewczyny a co dopiero kobietę
Odpisz
16 listopada 2016, 18:06
A dziewczyna nie może być kobietą?
Odpisz
16 listopada 2016, 18:09
@Lacoste: Ch** z tym i tak prędzej zostanę prezydentem USA lub CEO Microsoftu niż zajdę dziewczyne
Odpisz
16 listopada 2016, 18:22
Ja tak samo, będziemy wspólnie rządzić USA?
Odpisz
16 listopada 2016, 18:27
Zajdziesz dziewczynę? Zapewne od tyłu...
Odpisz
16 listopada 2016, 18:48
@Lacoste: czemu by nie
Odpisz
16 listopada 2016, 19:56
To mur budujemy czy burzymy ;-;?
Odpisz
16 listopada 2016, 19:58
@Lacoste: Burzymy.
Odpisz
16 listopada 2016, 20:09
@Lacoste: budujemy
Odpisz
16 listopada 2016, 20:10
burzymy
Odpisz
16 listopada 2016, 20:11
To ja już plany robie
Odpisz
16 listopada 2016, 22:33
@benben7: Budujemy
Odpisz
16 listopada 2016, 22:35
rozbudowujemy
Odpisz
16 listopada 2016, 22:35
@benben7: Dobudujemy
Odpisz
16 listopada 2016, 22:37
a *uj z tym budujemy
Odpisz