Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Corrupted_Core

16 listopada 2016, 18:55

Chyba nie jestem na czasie, o co chodzi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MissZimniok

16 listopada 2016, 19:16

@Sugamon23: Tak o 13 sekund.

Avatar pawlikok

10 kwietnia 2019, 08:37

@Sugamon23: Brawo ^w^

Avatar DeadShoot

22 maja 2017, 16:52

nie znam niektórych (5) ale za to znam tych których tu nie ma!

Avatar revan21

16 listopada 2016, 22:17

ja raz grałem w TF 2 z gościem o nicku pieczarka piotrek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar lulul

17 listopada 2016, 16:57

@Captain_Jack_Sparrow: Jamam pieczarke piotrka

Avatar Robaczkowa

2 kwietnia 2017, 19:45

Avatar KapitanKokosel

17 listopada 2016, 16:32

Czemu tam są świeżaki których nie ma?

Avatar scratchfan454656

24 grudnia 2016, 18:03

@KapitanKokosel: bo to super gang dos frescos

Avatar slodkicukiereczek124

19 listopada 2016, 13:52

ta jagoda,cebula itp. To podróby

Avatar kuba5028

30 listopada 2016, 17:01

@slodkicukiereczek124: Nie to Gang Dos Frescos z Lidla. Te z Biedronki są takie same ale zamiast jagody i fasoli jest brokuł i truskawka

Avatar zlowerek

17 listopada 2016, 22:51

co to jest to pomarańczowe i dlaczego np na tej karteczce gdzie zbiera się naklejki nie ma cebuli jagody itp ? o.O

Avatar Palauball

18 listopada 2016, 07:18

@zlowerek: No właśnie... Pomarańczowy to chyba dynia, ale ich nie ma

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 listopada 2016, 16:12

@zlowerek: Papryka moze... nikt nie wie

Avatar Kiciamiconia15

18 listopada 2016, 18:46

@Palauball: Nie ma bo to z Niemiec

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2016, 21:02

po ch*j dostaje czerwone przeciez napisalem ze moze papryka... to jakies przeklenstwo?

Avatar lulul

17 listopada 2016, 16:59

Ku*wa, ale to najlepsza akcja sklepu spożywczego w Polsce w tym wieku...

Avatar To_tylko_ja

17 listopada 2016, 21:37

@lulul: Ta... Wydaj 1200 zł aby dostać pluszaka wartego 5 zł ;-;

Avatar lulul

17 listopada 2016, 21:43

@To_tylko_ja: No chyba że masz znajomości (ja), a wgl to nie robisz zakupów na pluszaka, to tylko bonus...

Avatar Captain_Jack_Sparrow

17 listopada 2016, 16:18

BOŻE CEBULA :0 U MNIE NIE MA CEBULI :C

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar TheMJawesome

Edytowano - 17 listopada 2016, 17:31

@TheMJawesome: PS: Nie ma też truskawki...
JAK ŻYĆ???

Avatar Captain_Jack_Sparrow

17 listopada 2016, 20:16

@TheMJawesome: zgadzam się WHERE R U D;

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 19:39

O co chodzi?

Avatar lorax12

17 listopada 2016, 20:55

.

Avatar TheBlazer

18 listopada 2016, 15:34

Avatar matiExtreme

17 listopada 2016, 19:34

Ja nie mogę kupować bo mój tata miał kiedyś sklep i znalazł inną pracę a na miejscu sklepu wybudowali biedronkę i teraz ma uraz i mówi żebyśmy z mamą nie chodzili
brzmi jak nowy komiks dema.

Avatar Maly_KSIAZE

17 listopada 2016, 18:37

ale te świeżaki nie są biedronkowe o ile kojarzę... btw mam znajomości w biedrze i jak tylko dostawa przychodzi to zamawiam i zawsze dla mnie się znajdzie ten, którego chcę, a mam już 5 xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Muzel

4 sierpnia 2017, 03:26

@Maly_KSIAZE: No to szacun.Nie myślałem,że jakikolwiek jejowicz ma dziecko.

Avatar Maly_KSIAZE

4 sierpnia 2017, 05:27

jestem tutaj chyba głównie z przyzwyczajenia, bo ogólny poziom serwisu spada w dół już od ładnych paru lat..

Avatar bezimienny7

17 listopada 2016, 16:56

Tzw. cebula to są ci, którzy uwazają kogoś za cebulaka, bo zbiera naklejki na pluszaka dla dziecka. Nie rozumiem co w tym złego, że robiąc zakupy może mieć dodatkowo misia.
To moje zdanie.

\______________/

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

17 listopada 2016, 16:03

Mój 7 letni brat bardzo się cieszy że ma pluszaka-imiennika.

A nie czekaj powinienem mu to zabrać i spalić bo to przecież rak, w końcu tak mówią w internecie- to musi być prawda.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

17 listopada 2016, 16:35

to miał być "rak"

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 16:41

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 listopada 2016, 18:47

Czemu u mnie w szkole wszyscy się tym jarają...nawet 6 klasa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PchlaRenatka

17 listopada 2016, 16:16

@Szarake: "Mati, daj ognia"

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 16:24

@PchlaRenatka: seba*

Avatar wojtekrozrabiaka

16 listopada 2016, 18:19

Ja ją sobie kupiłem, by rozstrzelać.

Avatar Monster_

Edytowano - 17 listopada 2016, 11:38

@wojtekrozrabiaka: Masz za dużo kasy? To pożycz :)

Avatar wojtekrozrabiaka

17 listopada 2016, 12:25

@Monster_: Nie. Sam później wywiesiłem na siatce przed sklepem tego pluszaka.

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2016, 16:21

@wojtekrozrabiaka: Przecież nie jesteś Najwyższym Imperiatorem Dudełuszem I

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie po oczach

Chciał tylko pomóc

Nigdy na to nie wpadną

Znak czasów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka