Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2016, 16:43
Ursus is for Slavs.
Odpisz
22 marca 2023, 07:10
@Fox__: Only for Poles
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:21
Bizon Z056 i tak lepszy.
Odpisz
20 listopada 2016, 10:07
Ahhh pamiętam jak w San Andreas się jeździło kombajnem po chodniku ^^
Odpisz
16 listopada 2016, 22:09
#teambizon
Odpisz
16 listopada 2016, 23:48
@Lordu:
Odpisz
18 listopada 2016, 18:02
@Lordu: team FS2017
Odpisz
18 listopada 2016, 22:12
@kasjan132pl: łączymy się.
Odpisz
18 listopada 2016, 17:16
Lepiej pracować tak, niżeli chlać całe dnie jabole pod monopolowym albo kopać rowy.
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 18:28
@Kanciarz123: Piszesz to tak, jakby była to praca gorszego sortu. Tak się składa, że młócenie jest bardzo opłacalne. Przy dobrym sprzęcie można zarabiać 300 zł/h + paliwo, a do tego jest to bardzo przyjemne, ponieważ w nowoczesnych kombajnach masz klimatyzację, radio itp., a co najważniejsze, nie kurzy się.
Oczywiście wiążą się z tym duże koszty w przypadku awarii, jednak przy takich zarobkach nie stanowi to wielkiego problemu.
Odpisz
18 listopada 2016, 18:23
Dobre
Odpisz
18 listopada 2016, 17:05
san Andreas mi się przypomina
Odpisz