Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Deal życia
Z klasą się trzeba urodzić
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2016, 18:17
cóż... Jedyny polski rap jaki uznaję to K44 i Paktofonika z Magikiem i reszta już bez niego (sam Fokus, Rachim itd.)
Odpisz
20 listopada 2016, 08:47
@avalon3440: pokahontaz ssie, a do focusa nie mam juz szacunku po kawalku z dodą, a rahim nie ten sam poziom co kiedys
Odpisz
20 listopada 2016, 12:42
@TariXPL: ale i tak lepsze to od jakiegoś zbuku
Odpisz
20 listopada 2016, 13:58
@avalon3440: zbuku robi rap pod gimnazjum bo najwiecej mozesz na takim gownie zarobic
Odpisz
20 listopada 2016, 23:19
@avalon3440: Prawilnie! (jeszcze 3xKlan)
Odpisz
26 lutego 2018, 05:28
@TariXPL: pfk 4ever ❤❤
Odpisz
26 lutego 2018, 10:07
@OpartaDeska:
Odpisz
8 sierpnia 2023, 14:04
@avalon3440: ja jeszcze pezet
Odpisz
9 sierpnia 2023, 10:12
co to za odkopywanie
Odpisz
9 sierpnia 2023, 11:00
@TariXPL: XD
Odpisz
9 sierpnia 2023, 18:11
nie spodziewalas sie aktywnego uzytkownika sprzed 7miu lat
Odpisz
10 sierpnia 2023, 07:12
@TariXPL: tak
Odpisz
10 sierpnia 2023, 07:14
ehhh co ja robie ze swoim zyciem
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2016, 20:14
O co chodzi? [______]
Odpisz
19 listopada 2016, 22:12
@drollercastergirl: Magik popełnił samobójstwo wyskakując przez okno
Odpisz
19 listopada 2016, 17:52
???
Odpisz
17 listopada 2016, 22:14
CO ZA JAJCARSTWO! XD
Odpisz
17 listopada 2016, 16:33
Dicks out for Magik! On był kimś więcej niż tylko raperem! On był narodowym bochaterem! Każdy z nas powinen mieć w sercu miejsce dla niego!
Odpisz
17 listopada 2016, 16:36
Ale on ma miejsce w moim sercu... tuż przy otwartym oknie.
Odpisz
17 listopada 2016, 16:36
bohaterem*
Odpisz