Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2017, 20:41
Wodogrzmoty [*]
Odpisz
18 listopada 2016, 21:53
Albo jak ja wczoraj GTA skończyłem..
Odpisz
18 listopada 2016, 23:39
@Darwineek: które?
Odpisz
21 listopada 2016, 17:42
@BOSS111: 5..
Odpisz
22 listopada 2016, 00:25
@Darwineek: spoko ostatnio wiele osób gta v nazywa po prostu gta a gta ma wiele części
Odpisz
18 listopada 2016, 20:11
the walking dead ♥[°]
Odpisz
18 listopada 2016, 21:31
@kolosowski: Ale The Walking Dead jeszcze leci .-.
Odpisz
19 listopada 2016, 21:59
@HuboX600: cśśśś! !!!!!!!!
Odpisz
19 listopada 2016, 12:31
To uczucie gdy nie oglądasz seriali
Odpisz
19 listopada 2016, 10:14
Gra o Tron, ale w kwietniu ma wyjść następny sezon więc sobie poczekam,trochę długo.
Odpisz
19 listopada 2016, 09:38
Dodajmy do tego że w tym ostatnim odcinku umiera twój ulubiony bohater (*) /*\{*}
Odpisz
19 listopada 2016, 08:44
Tengen Toppa Gurren Lagann
[*]
Odpisz
18 listopada 2016, 23:56
Better call Saul
Odpisz
17 listopada 2016, 22:24
Stranger Things [*]
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 23:27
@CrazyMe: Ale... będzie drugi sezon. Swoją drogą, dzieciaki w tym serialu mogłyby udzielać lekcji aktorstwa niektórym dorosłym aktorom.
Odpisz
18 listopada 2016, 23:30
@monho25: tu się zgodzę i już czekam
Odpisz
18 listopada 2016, 23:37
@CrazyMe: No to sobie poczekamy, pierwszy odcinek dopiero za około pół roku. :/
Odpisz
18 listopada 2016, 23:39
@monho25: ehh... :c ale na stówę będzie warto
Odpisz
18 listopada 2016, 23:12
Odrób lekcje.
Odpisz
17 listopada 2016, 22:13
Na moje szczęście moje ulubione kreskówki mają co chwila nowe odcinki.
Odpisz
18 listopada 2016, 21:09
@hubikstkj: Właśnie wyszedł nowy odcinek Stevena U.
Odpisz
18 listopada 2016, 22:26
@hubikstkj: [*]
Odpisz
18 listopada 2016, 22:49
Nie rozumiem tego znicza
Odpisz
19 listopada 2016, 12:32
@hubikstkj: To dla starego dobrego Cartoon Network
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2016, 13:29
Steven Universe jet dobry.
Odpisz
19 listopada 2016, 14:42
@hubikstkj: Nie.
Odpisz
18 listopada 2016, 20:50
np spongeboba
Odpisz
18 listopada 2016, 21:57
@kubczakof: Spongebob new episodes is coming.
Odpisz
18 listopada 2016, 21:13
Miałem tak z Gravity Falls (ch*** z tym że kreskówka)
Odpisz
18 listopada 2016, 21:25
Będzie trzeci sezon.
Odpisz
18 listopada 2016, 21:27
@hubikstkj: To fanowski z Rosji...jest jeden odcinek już ale nie widziałem
Odpisz
18 listopada 2016, 21:30
Nie mówię o tym
Odpisz
18 listopada 2016, 21:32
Bill powróci.
Odpisz
18 listopada 2016, 21:32
@hubikstkj: Możliwe że w zupełnie innym serialu jaki planuje Alex
Odpisz
18 listopada 2016, 20:57
na zawsze samotny
Odpisz
18 listopada 2016, 20:51
Wodogrzmoty małe [*]
Odpisz