Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 października 2017, 08:57
stopy nie metry
editke: cale nie centymetry
Odpisz
23 listopada 2016, 19:30
Ja nie moge kto robił tą legendę, pisze się celsjusz a nie celcjusz
Odpisz
23 listopada 2016, 19:53
@Canamis: Ja ci powiem kto robił tą legendę
-
-
-
-
gotowy ?
-
-
-
-
-
- twórca obrazka
Odpisz
23 listopada 2016, 22:08
@Canamis: Ja nie mogę, kto pisał ten komentarz? Pisze się tę legendę, a nie tą legendę.
Odpisz
23 listopada 2016, 22:38
@SetAbominae: A no tak bo a:ę
Odpisz
8 lutego 2017, 18:37
@SetAbominae: a mi to lata.....
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:46
@SetAbominae: przepraszam profesorze XD
Odpisz
18 listopada 2016, 12:25
Odpisz
18 listopada 2016, 13:09
@Pandzianikki: Z moich obliczeń wynika, że zbyt często używasz tego memu.
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 14:49
z moich obliczeń wynika,że co jest poj*bane to jest poj*bane,więc mem się przydaje...
...no i strzałeczki zbieram przy okazji
tak czy siak,łap zieloną
Odpisz
18 listopada 2016, 14:56
@Pandzianikki: Heh. ;-; Nie musiałeś dawać.
Odpisz
18 listopada 2016, 15:00
ale mogę ;)
Odpisz
18 listopada 2016, 15:30
@Pandzianikki: Nwm co napisać, więc dam własnoręcznie robiony helikoptr.
Odpisz
18 listopada 2016, 15:39
ładny
a ja dam fuzję Rias i Akeno
Ej,EpickiStrzelec,tak właśnie ona wygląda :v
Odpisz
18 listopada 2016, 15:53
@Pandzianikki: Kisnem.
Odpisz
18 listopada 2016, 16:22
Na serio to jej matka? .-.
Odpisz
18 listopada 2016, 16:51
@Pandzianikki: Tak. ._.
Odpisz
18 listopada 2016, 16:57
Ok. ._.
Odpisz
18 listopada 2016, 17:16
@Pandzianikki: Mini spojler, ale jednak. ._.
Odpisz
23 listopada 2016, 19:48
Gdyby ta seria nie stała się kolejnym z licznych tasiemców...
Odpisz
23 listopada 2016, 20:20
@KingsMax: Starsza siostra zgubi buty, a wszystko okaże się snem! SPOILER ALERT *to jest satyra jak coś*
Odpisz
23 listopada 2016, 20:20
@KingsMax: Naaah. Dobrze, że przy 24 odc się zatrzymała (plus OVA). Po co kontynuować dalej tą serię, skoro zakończenie ma dobre?
Odpisz
23 listopada 2016, 20:26
@Pandzianikki: lol fuzja 11/10 ciekawe czy jest rias i iriny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 listopada 2016, 20:46
Akurat niestety stała się i tak jednym z tasiemców... straciła przy tym ten urok...
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2016, 21:10
@Lacoste: nic nie takiego nie udało mi się znaleść,ale za to znalazłem Koneko z dużymi cyckami i przyznam,dosyć dziwnie to wygląda
Krzysiu...
znalazłem coś ciekawego dla ciebie... :v
Odpisz
23 listopada 2016, 21:14
@Pandzianikki: /hejt
nie na temat, wzywam do bojkotu :/
/hejt_duży
Odpisz
23 listopada 2016, 21:16
;-;
Odpisz
23 listopada 2016, 21:19
@akaman151:
Odpisz
23 listopada 2016, 21:20
@Pandzianikki: jakie anime bo kolega pyta.
Odpisz
23 listopada 2016, 21:21
Kill la Kill
Odpisz
23 listopada 2016, 21:21
Highschool DxD
serdecznie polecam,jedno z lepszych ecchi
Odpisz
23 listopada 2016, 21:24
@Pandzianikki: kocia forma pasuje do koneko
Odpisz
23 listopada 2016, 22:13
@Pandzianikki: k
Odpisz
24 listopada 2016, 06:30
Kjedy masz nową obsesję. ;-;
Odpisz
24 listopada 2016, 07:15
jaką?
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2016, 07:19
@Pandzianikki: Akame ga Kill. ;-; Co nie oznacza, że przestane z Ryuko awki dawac.
Odpisz
24 listopada 2016, 09:51
@Pandzianikki: Tego się nie spodziewałem
Odpisz
24 listopada 2016, 10:04
@Lacoste:
Odpisz
24 listopada 2016, 10:27
@Pandzianikki: Ten moment kiedy akeno zmienia strój
Odpisz
24 listopada 2016, 10:41
@NitroNinja:
Odpisz
24 listopada 2016, 11:14
@Pandzianikki: Tego tym bardziej ;-;
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2016, 11:18
@Lacoste: akurat moment zmiany stroju u Akeno,jak dla mnie jest ciekawy
Odpisz
24 listopada 2016, 11:24
@Pandzianikki: Nom, jeden z fajniejszych momentów. Ten strój wrył mi się w pamięć przez 10 odcinek sezonu "new" .-.
Odpisz
24 listopada 2016, 19:26
Zostanie do ciebie wysłany korpus egzekucyjny, dosięgnie cię sprawiedliwoś za zbeszczeszczenie tak legendarnej sceny!!!
Odpisz
24 listopada 2016, 19:27
@CitroenBomba: Chłopie, ogarnij się. Plz.
Odpisz
24 listopada 2016, 19:42
@CitroenBomba:
Odpisz
24 listopada 2016, 19:50
@Pandzianikki: ;-;
Odpisz
24 listopada 2016, 23:00
@Pandzianikki: . zaczyna robić się ciekawie
Odpisz
25 listopada 2016, 19:37
Ciekawy mem
Odpisz
25 listopada 2016, 20:01
Ten z Seryuu czy Ryuko? ._. Podp. Seryuu to ta zje**na ku*wa a Ryuko to ta waifu.
Odpisz
25 listopada 2016, 22:49
@Pandzianikki: zaczalem ogladac highschool... kocham to kufa
Odpisz
25 listopada 2016, 22:51
Highshool DXD? Chyba wiem dlaczego
Odpisz
25 listopada 2016, 23:05
Nein. Nie cycki a ni te zboczone rzeczy tylko podoba mi sie w ogole anime
Odpisz
25 listopada 2016, 23:10
Finaly someone get it
Odpisz
25 listopada 2016, 23:30
Prawie sie poplakalem ;-;
Odpisz
26 listopada 2016, 14:04
Troche cringe przy tym chlopaku ale k
Odpisz
27 listopada 2016, 00:03
@Pandzianikki: Polecacue jakies anime podobne do Highschool DXD bo na razie wszystkie inne po prostu mnie nudza.
Odpisz
27 listopada 2016, 09:41
@ASEEYAAH: jeśli chodzi o coś w stylu DxD to polecam Monster Musume,na ogół spokojniejsze,ale też bardzo fajny harem
a od siebie mogę jeszcze dać Asobi ni iku yo!.Nie jest to coś w stylu DxD,ale jak dla mnie,też fajne ecchi.Początek pierwszego odc. może być trochę nudny,ale potem jest coraz ciekawej
Odpisz
27 listopada 2016, 09:50
@Pandzianikki: Dzieki.
Odpisz
27 listopada 2016, 09:57
@ASEEYAAH: PS. fajny avek
Odpisz
27 listopada 2016, 10:02
@Pandzianikki: Dzieki x2 i twoj tez jest fajny c:
Odpisz
27 listopada 2016, 10:10
@ASEEYAAH: dzięx
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 13:15
@Pandzianikki: Tak btw. to nazwa mojego konta powstala z pewnego odcinka dxd bo kiedy ojciec issei sie zapytal asii czy jak to tam d
sie wymawia :p "What is your name again Asia?" to ona powiedziala "close it's aseeyah" bylo chyba cos takiego lul
Odpisz
19 grudnia 2016, 10:11
@Pandzianikki: Wolę jednak oryginalną Koneko .-.
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:30
@ASEEYAAH: spóźniłem się trochę ale To-LOVE Ru to dobre ecchi harem anime
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:19
@NitroNinja: Level Of ViolencE?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:55
@Pandzianikki: Sens życia osiągnięty, znalazłem fuzję Rias i Akeno. Przepraszam, że odpisuję na komentarz sprzed miesiąca, ale musiałem tu coś napisać jak o mnie pisałeś. :v
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:57
A ja nadal poszukuje fajne fanarty z Minene z Mirai Nikki ehhhh...
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:02
Internet jest pełny dziwnych ludzi, coś na pewno znajdziesz.
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:03
Na deviantart same smietnisko z Yuno. Wszedzie Yuno, doslownie!
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:14
No problemo
Odpisz
24 listopada 2016, 18:14
Celsjusz*
Odpisz
23 listopada 2016, 22:09
bardziej w Angli jest wszystko na odwrót
Odpisz
23 listopada 2016, 19:41
fahrenheit to jakiś nowy przywódca partii nazistowskiej?
proszę o mały hejt :/
Odpisz
23 listopada 2016, 20:53
@akaman151: XD XD XD Ale niezly troll
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 12:29
Ciekawostka: Fahrenheit był Gdańszczaninem.
Odpisz
18 listopada 2016, 14:03
a Kopernik była kobietą
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 15:01
@SteelFoxi: ale on nie zmyśla,tak było na serio
Odpisz
18 listopada 2016, 15:46
@SteelFoxi: Skołodowska Curie też była kobietą.
Odpisz
18 listopada 2016, 16:42
@Pandzianikki: nie przeczę, przypomniał mi się tylko taki cytat z "seksmisji"
Odpisz
18 listopada 2016, 16:48
@SteelFoxi: aaa,ok,btw. fajny film,oglądałem,ale bardzo mało pamiętam
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2016, 19:58
Fahrenheit był Holendrem, a Celsjusz Szwedem.
Odpisz
23 listopada 2016, 20:00
@Majestatyczny_Mors: Co nke zmienia faktu, że urodził się w Gdańsku.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2016, 20:01
Urodził się, ale nie był z pochodzenia Polakiem, tylko Holendrem.
Odpisz
23 listopada 2016, 20:02
@Majestatyczny_Mors: Nigdzie nie napisałem, że był Polakiem.
Odpisz
23 listopada 2016, 20:04
No właśnie, tak tylko sprostowałem - bo Gdańsk obecnie kojarzy się z Polską.
Odpisz
23 listopada 2016, 20:09
@Majestatyczny_Mors: OK.
Odpisz
23 listopada 2016, 19:27
a mój przyjaciel na Kelwiny mówi Korwiny
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 17:44
A najlepsze że Kelwiny są międzynarodowym systemem miar temperatury ( układ miar SI)
Odpisz
18 listopada 2016, 16:00
celsjusz debilu pszyrke sie opuszczalo?
Odpisz
23 listopada 2016, 20:40
@marcinokrejzino:
Odpisz