Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rafik005

Edytowano - 16 października 2017, 08:57

stopy nie metry
editke: cale nie centymetry

Avatar Canamis

23 listopada 2016, 19:30

Ja nie moge kto robił tą legendę, pisze się celsjusz a nie celcjusz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Canamis

8 lutego 2017, 18:37

@SetAbominae: a mi to lata.....

Avatar Canamis

8 kwietnia 2017, 10:46

@SetAbominae: przepraszam profesorze XD

Avatar Pandzianikki

18 listopada 2016, 12:25

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (61)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (61)
Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 17:03

Na deviantart same smietnisko z Yuno. Wszedzie Yuno, doslownie!

Avatar Pandzianikki

20 grudnia 2016, 18:14

No problemo

Avatar
Rockeffeller

24 listopada 2016, 18:14

Celsjusz*

Avatar zlowerek

23 listopada 2016, 22:09

bardziej w Angli jest wszystko na odwrót

Avatar akaman151

23 listopada 2016, 19:41

fahrenheit to jakiś nowy przywódca partii nazistowskiej?

proszę o mały hejt :/

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 20:53

@akaman151: XD XD XD Ale niezly troll

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 listopada 2016, 12:29

Ciekawostka: Fahrenheit był Gdańszczaninem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Majestatyczny_Mors

23 listopada 2016, 20:04

No właśnie, tak tylko sprostowałem - bo Gdańsk obecnie kojarzy się z Polską.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 20:09

Avatar Nemezis_

23 listopada 2016, 19:27

a mój przyjaciel na Kelwiny mówi Korwiny

Avatar urkiso123

Edytowano - 18 listopada 2016, 17:44

A najlepsze że Kelwiny są międzynarodowym systemem miar temperatury ( układ miar SI)

Avatar marcinokrejzino

18 listopada 2016, 16:00

celsjusz debilu pszyrke sie opuszczalo?

Avatar namtab_batman

23 listopada 2016, 20:40

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Co za przypadek

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka