Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2022, 14:46
Domu nie kupisz 30zł w miesięcznym abonamencie
Odpisz
6 lipca 2011, 22:27
Fotomontaż ;]
Odpisz
25 listopada 2010, 22:36
LOL xD 4/5
Odpisz
13 sierpnia 2010, 17:53
lol xD
Odpisz
26 listopada 2009, 16:57
A *** się serser. Tyle mam ci do powiedzenia
Odpisz
26 listopada 2009, 16:28
Bez TV nie rusz !!!'
Zgadzam sie:)
4 dam :))
Odpisz
26 listopada 2009, 14:05
widać takie kropeczki na satelitach, to jest jpg
Odpisz
26 listopada 2009, 13:59
żałoba narodowa normalnie
Odpisz
25 listopada 2009, 21:28
jeszcze trochę nie będzie i piksona :D pare jedynek będzie mniej :D co za strata :)
Odpisz
25 listopada 2009, 21:17
nie ma Davida juhuuu urządam impree zapraszam wszystkich
4
Odpisz
25 listopada 2009, 21:01
Masz racje serser a propo obrazka to 5/5
Odpisz
25 listopada 2009, 20:54
Jeju, Dawid, ile możesz razy się żegnać !? Jak czytałam komentarze do poprzednich obrazków, to pomyślałam, że ktoś cię usunął (nie zdziwiłabym się ) . Ale teraz to mnie dobiłeś. Nie wzbudzasz współczucia, nie obrażaj innych.
A ty, Pikson, jeśli chcesz go naśadować, to żal mi cię. I to chyba nie tylko moje zdanie.
Obrazek nawet OK, niedawno w gazecie było coś o tym wspomniane. Biedni ludzie mimo wszystko chca mieć telewizor, czasami bieda nawet im nie przeszkadza.
Odpisz
25 listopada 2009, 18:10
wiesz Dawid chyba zrobie to samo co ty xd, no ale dam jeszcze szanse tej stronie, trzymaj się :D 2 naciągana
Odpisz
25 listopada 2009, 18:03
było w programie Cejrowskiego. 4/5
Odpisz
25 listopada 2009, 16:22
czy mi się wydaje czy to już było?? 2
Odpisz