Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2016, 08:16
Jakim to trzeba być debilem, żeby wziąść udział w takiej reklamie?
Odpisz
24 listopada 2016, 21:12
potrzebować pieniędzy
Odpisz
24 listopada 2016, 22:10
*grammar nazi mode on*
Pisze się 'wziąć'
*grammar nazi mode off'
Odpisz
24 listopada 2016, 22:51
Żeby wziąść udział trzeba nie znać ortografii.
Odpisz
24 listopada 2016, 23:07
Świat byłby bez tego lepszy...
Odpisz
25 listopada 2016, 15:28
no chyba nje
Odpisz
25 listopada 2016, 17:46
@kasjan132pl: no chyba tak
Odpisz
24 listopada 2016, 23:15
Nie ma to jak mieć mokre ręce, i dziwić się, że coś jest śliskie.
Odpisz
18 listopada 2016, 18:42
Zgaduje że to jest wzięte z reklamy dozownika na mydło/płyn do naczyń na dotyk,tak?
Odpisz
19 listopada 2016, 08:15
@tomek123321: Jak na dotyk?
Odpisz
19 listopada 2016, 18:08
No tak jak domofon,nie naciskasz tylko palca przystawiasz.Mogłem to ująć "Na zbliżenie"
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 22:08
Czy to jest reklama produktu z Mango?
Odpisz
18 listopada 2016, 22:21
@Krystiankr1: na pewno jakiegoś kraniku czy innego gówna na płyn
Odpisz
18 listopada 2016, 23:02
@Raczysko: Pewnie przyczepianego do ściany
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 19:01
aha widać że baba upuszcza ten płyn
a w dodatku kto normalny robi tak że 500 metrów nad talerzem bierze płyn??
Odpisz
18 listopada 2016, 17:27
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 16:50
Dlaczego w takich reklamach przedstawiają kompletnych niedorajdów albo sytuację wzięte z kiepskiej hiszpańskiej telenoweli?
Odpisz
18 listopada 2016, 17:05
@Gray1997: Żeby Janusze i Grażyny mogły się dowartościować i przez to, że nie chcą być gorsi i się skompromitować, chcą kupić ten fascynujący ulepszacz życia.
Odpisz