Będzie co wnukom opowiadać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2016, 11:06
aww x3
Odpisz
25 listopada 2016, 16:21
Hehehehehe...
Odpisz
25 listopada 2016, 17:08
@TheTemplar: widzę że też kojarzysz koniec jego kariery
Odpisz
25 listopada 2016, 18:04
@Fenekin582: Pamięta się to śmieszkowanie z płaszczek.
Odpisz
25 listopada 2016, 18:12
@TheTemplar: no i nie tylko
Odpisz
25 listopada 2016, 23:01
@TheTemplar: Umarł lepiej niż nie jeden z nas
Odpisz
25 listopada 2016, 23:14
*niejeden
Odpisz
26 listopada 2016, 07:41
no nie wiem czy śmierć przez uderzenie od płaszczy może być dobrą śmiercią
Odpisz
25 listopada 2016, 22:00
RIP Steve Irwin [*]
Szkoda gościa, fajne miał programy telewizyjne, lubiłem je oglądać.
Odpisz
25 listopada 2016, 22:37
@Drago0328: Potwierdzam :/ szkoda mi go
Odpisz
25 listopada 2016, 16:34
zjemcie
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 22:28
Przeglądam ten obrazek i nagle dziewczyna, która mi się podoba napisała mi swój numer telefonu. Przypadek? Nie sądze.
Odpisz
18 listopada 2016, 22:38
@SirPomarancza: Ciesz się że ci pomogłem tym obrazkiem
Odpisz
18 listopada 2016, 22:38
@Fina258: Dziękuje :*
Odpisz
18 listopada 2016, 22:46
@SirPomarancza: Prosze bardzo ale może bez całusów
Odpisz
18 listopada 2016, 22:47
@Fina258: Dobrze, dobrze, no homo my friend.
Odpisz
18 listopada 2016, 22:49
@SirPomarancza: Oczywiście, oczywiście. A teraz ruszaj na podbój świata!
Odpisz
18 listopada 2016, 23:07
@Fina258: k
Odpisz
18 listopada 2016, 23:12
@SirPomarancza: K!? Tylko "k"?! Tylko jedna litera gdy masz podbijać świat!? To chyba oznacza że nie pie**olisz się w tańcu tylko odrazu idziesz podbijać bo czasu nie ma
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 23:14
@Fina258: ;-; Mamo, jest piątek, piąteczek, piątunio i ja mam podbijać świat???
Odpisz
18 listopada 2016, 23:18
@SirPomarancza: No jak chcesz. Ale tylko nie w niedziele bo trzeba odpoczywać i jeszcze nie w sobote bo trzeba dom posprzątać
Odpisz
25 listopada 2016, 17:08
@Fina258: wait the moment ja mam podbić świat
Odpisz
25 listopada 2016, 17:08
@Fenekin582: No chyba nie! Ja mam taki zamiar od 5 lat...
Odpisz
25 listopada 2016, 17:16
@SirPomarancza: jesteś pewien że chcesz się kłucić z lisem który podpala co chcę siłą umysłu . rozpi***ala cały las jednym atakiem i któremu sam szatan bije pokłony
Odpisz
25 listopada 2016, 17:18
@Fenekin582: Chcesz się kłócić z rycerską pomarańczą, która jako jedyna przetrwała atak mandarynek, którą wspiera sam bóg majów - Quetzalcoatl?
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2016, 17:32
@Fenekin582: Jak chcesz to podbijaj. Mnie nie obchodzi kto będzie moim sługą
Odpisz
25 listopada 2016, 18:14
@Fina258: po pierwsze palę pomarańcze po drugie ni będę sługom je**nego białego wróbelka lepiej klęcz i proś o przebaczenie gołąpku
Odpisz
25 listopada 2016, 18:22
@Fenekin582: To weź ugotuj mi pomarańczkę ale tak aby była nadal soczysta. Jestem ciekaw jak będzie smakować. Aaa! I pamiętasz tamten fotelik co na nim zawsze lubiłeś leżeć?
Odpisz
25 listopada 2016, 18:34
@Fenekin582: Fenekiny to ja jem na śniadanie.
Odpisz
25 listopada 2016, 21:28
@Fina258: nie mam leżaczka chyba że mówisz o tronie szatana a ty pomarańczko lepiej to odszczekaj bo ci skórę podpalę
Odpisz
25 listopada 2016, 21:45
@Fenekin582: Tron szatana!? To ledwie kilka desek było!
Odpisz
25 listopada 2016, 21:59
@Fina258: Czemu mnie tak shejcili i mam -3 ;-;
Odpisz
25 listopada 2016, 22:01
@SirPomarancza: Hejty? Co? Tutaj raczej dali ci dlatego że ten komentarz jest głupi/bez sensu lub coś takiego i ktoś się tym aż tak interesuje?
Odpisz
26 listopada 2016, 07:39
@Fina258: no możliwe teraz ma już. -5 Haha i teraz pytanie KTO ROZWALIŁ MÓJ TRON!!!!!!"
Odpisz
26 listopada 2016, 11:00
@Fenekin582: Ale to było tylko drewniane krzesło
Odpisz
26 listopada 2016, 11:26
@Fina258: czyli inne pytanie KTO MI ZAJE**Ł MÓJ TRON!!!!!
Odpisz
26 listopada 2016, 12:18
@Fenekin582: A co ja jasnowidz jestem?
Odpisz
26 listopada 2016, 14:49
@Fina258: no tak czemu pytam o coś tępego białego wróbelka
Odpisz
18 listopada 2016, 22:52
krokodyl poeinienien być przerobiony na cawaii crocodyle
Odpisz
18 listopada 2016, 22:20
To uczucie kiedy zawodowo przytulasz krokodyle, węże i inne niebezpieczne gady i owady, a giniesz od takiej płaszczki.
Odpisz
18 listopada 2016, 22:39
@gulasz88: Lepsze to niż jakby miał go złapać za twarz krokodyl, tak mi się wydaje.
Odpisz
18 listopada 2016, 22:08
Chyba było dawno temu, ale pewności nie mam
Odpisz
18 listopada 2016, 21:54
Szkoda że zmarł.
Odpisz
18 listopada 2016, 22:02
@hubikstkj: Racja, był to świetny krokodyl.
Odpisz