Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapilove

8 grudnia 2018, 13:11

człeki z 2016 w dzisiejszych czasach 2018 powstał IP XS Max

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 17:11

Ale iPhone przecież ma przyciski ;-; Podgłaszanie, przyciszanie, "power" i "home" :v

Avatar arektatarowicz

Edytowano - 23 listopada 2016, 18:02

ten obrazek JESZCZE się nie spełnił.... Iphone 8 nie będzie miał fizycznego przycisku home i wejścia na micro usb. W następnych modelach na pewno usuną też inne rzeczy takie jak przyciski głośności itd

Avatar mrkhrova

23 listopada 2016, 18:03

I mute!

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 18:37

@arektatarowicz: Nawet jeśli iPhony nie będą miały przycisków, to obrazek się nie spełni, bo Steve Jobs nie żyje. Aha, i żaden iPhone nigdy nie miał wejścia micro USB (Apple robi własne wejścia), więc jeśli 8 nie będzie go miał, to nie będzie w tym nic dziwnego.

Avatar arektatarowicz

25 listopada 2016, 17:59

po prostu chodziło o brak wejścia, nie wiem jak to sie u nich nazywa. Iphone nie będzie miało, bo będzie ładowanie bezprzewodowe - jest już projekt :)

Avatar mrkhrova

25 listopada 2016, 21:41

@arektatarowicz: Lightning :)

Avatar arenak1111

4 grudnia 2016, 00:41

Wałęsie chodziło o wydanie w 2007 iPhona 2G ktory był jednym z pierwszych smartfonów na rynku a jego liczba przycisków została ograniczona z 12-15 do 4...no...ten mem mówi o exodus do ery smartfonów

Avatar arenak1111

4 grudnia 2016, 00:42

@mrkhrova: Lightning 2, Lightning lub Lightning 1G to ładowarki do iPhonów 2G-4S

Avatar login_

11 maja 2018, 20:49

@arektatarowicz: nie kłam

Avatar DeMajkel

18 listopada 2016, 23:34

Najpierw spongegary, potem ku#*a przepraszam, potem "oto rzadki pepe, daj pięć a (...), potem spiderman od ugryzienia pająka i jakiś potwór od ugryzienia jakiegoś zwierza, Duda i jego obozy, Trump, a teraz Wałęsa. Co potem?

Avatar woda_ustronianka

18 listopada 2016, 23:36

@DeMajkel: Ekhem jeszcze "dobre pomarańczowe" ekhem

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2016, 00:14

@DeMajkel: czas nie stoi w miejcu, wiadomo, że co chwila nowe memy będą powstawać

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 16:44

@DeMajkel: Zapomniałeś o
DEUS VULT!

Avatar jacek1s

18 listopada 2016, 23:12

O co chodzi z tym Januszem?

Avatar ciamciol

18 listopada 2016, 23:18

@jacek1s: Pssst... Lech Wałęsa Pssst...

Avatar jacek1s

18 listopada 2016, 23:21

@ciamciol: Zajebiste wyjaśnienie. Nawet pojęcia nie miałem, że to on - na WOSie nigdy o nim nie wspominali, na historii tym bardziej bo przerabiamy aktualnie II wojnę światową i do Wałęsaka Brazylijskiego jeszcze daleko.

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2016, 23:26

@jacek1s: Wałęsa powiedział, że Trump brał inspiracje z jego historii. Wcześniej też miał nezłe odpały np. mówił, że mógł zostać cesarzem, ale nas uratował i wybrał demokracje.

Avatar jacek1s

18 listopada 2016, 23:54

Teoretycznie mógłby być cesarzem, ale nie tak od razu ;v

Avatar wojtekrozrabiaka

18 listopada 2016, 22:55

Kolejny mem został zajechany [*]

Avatar Polski322

18 listopada 2016, 22:59

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Nieuczciwa ocena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Pozdrawiam świetliki

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka