Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lacoste

22 listopada 2016, 13:43

Nazywanie kogoś biedakiem zam nie zarabiając ani centa to jak mówienie "ej patrzcie matka kupiła mi buty za ciężko zarobiniony hajs a ja jako gimbus bez przyszłości nie potrafię tego docenić Ale muszę się tym pochwalić by uleczyć swój kompleks wyższości"

Avatar srarwars

22 listopada 2016, 20:23

@Lacoste: Raz chłopak ze szkoły chwalił się ze kupił sobie kartę graficzną za 2k, zapytałem się go w jaki sposób zarobił tak dużo.

Okazało się ze mama mu kupiła na urodziny...

Avatar srarwars

22 listopada 2016, 20:28

@srarwars: A i oprócz tego zaczął mnie wyzywać od biedaków bo rodzice nie obdarowywali mnie prezentami bez powodu.

Avatar Sebzer

29 maja 2018, 20:29

@srarwars: smutna nasza przyszłość kreuje się w tym pokoleniu

Avatar srarwars

19 listopada 2016, 19:55

Heh biedaki dalej w jadidaskah

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar srarwars

Edytowano - 22 listopada 2016, 18:28

To wojasy i moim zdaniem to nie wygląda jak obuwie klauna, a tak wgl to posiadam podobny model i są prawie tak wygodne jak zwykłe jadidaski.

Avatar srarwars

22 listopada 2016, 18:31

to nie martensy...

Avatar Daisy2011

22 listopada 2016, 18:07

jeszcze powinny być paski z adidasa

Avatar YouVlog

22 listopada 2016, 17:55

Avatar FeelingBro

22 listopada 2016, 14:44

Ja żeby kupić buty idę do najbliższego obuwniczego np. CCC, i nie patrzę że są markowe. Patrzę czy są wygodne. \__/

Avatar Plu111

22 listopada 2016, 15:53

@FeelingBro: Gdybym mógl dałbym ci 2 w górę

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 17:06

@Plu111: Słodkie.

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2016, 14:21

do gazu z takimi ludźmi

Avatar TreshMrocznejGwiazdy

22 listopada 2016, 13:40

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

19 listopada 2016, 20:27

Mam dwie pary force'ów ;-; Po prostu mi się podobają xd

Avatar NitroNinja

19 listopada 2016, 16:44

Ta gramatyka...

zabić to za mało

Avatar Skrzypo

19 listopada 2016, 16:37

hehe biedaki pewnje jerzcze w dzordanach hodzom

Avatar BudowniczyMakaronu

19 listopada 2016, 16:19

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2016, 14:38

Avatar
Suchotnik

19 listopada 2016, 14:05

Moje lepsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Deszcz

19 listopada 2016, 14:34

Hue

Avatar revan21

19 listopada 2016, 14:38

może sasadzić komuś kopa w dupę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Nie idź!

To się nie może nie udać

A, okej

Fajnie że odpowiedzieli

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka