Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 listopada 2016, 23:25
Life is Strange wzruszyło nieraz ale króla nic nie przebije. To The Moon... Wciąż puszczam sobie soundtrack a wielkim fanem takiej muzyki nie jestem. Wystarczy włączyć piosenkę pt. "Everything's Alright" albo "For River" i płacze ku*wa. Niech mi tu ktoś powie, że "Gry to zło" a zapi**dole na miejscu.
Odpisz
28 kwietnia 2018, 20:54
@Saren13: nigdy nie poszedłem do końca nie (umiałem przejść) ale i tak się wzruszyłem nawet zapłakałem
Odpisz
20 listopada 2016, 13:17
Seria Bioshock. Infinite z dodatkami zniszczyło moją dusze.
Odpisz
20 listopada 2016, 13:21
@qaz123: Jedno z najbardziej zaskakujących zakończeń jakie widziałem :v
Odpisz
20 listopada 2016, 13:34
@TrevorMan: Te plotwisty, te wybuchy, te niespodziewane momenty!
Odpisz
20 listopada 2016, 15:06
@qaz123: W Infinite wybuchów trochę było.
Odpisz
20 listopada 2016, 15:27
Oj tam.
Odpisz
20 listopada 2016, 16:29
@qaz123: Nawet nie trochę, a w ch*j.
Odpisz
20 listopada 2016, 16:30
Nie liczą sie wybuchy, a fabuła która zmuszała do myślenia.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:19
@qaz123: Żeby zrozumieć fabułę Infinite trzeba przegrać wszystkie BioShocki. Szczególnie Burial at Sea i BioShock 1.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:21
Przez Burial at the sea nie mogłem zasnąć.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:29
@qaz123: I know that feeling, bro...
SPOJLER ALERT!
Zakończenie Burial at Sea było naprawdę wzruszające i majndakowe.
Elizabeth poświęciła się dla Jacka i Siostrzyczek. Natomiast Jack uratował życie dziewczynek i w pewnym stopniu wpłynął na wydarzenia z BioShocka 2.
Zabicie Andrew Ryana i Fontaina wpłynęło na bezprawie Rapture, przez co Sofia Lamb w pełni przejęła antyutopię i utworzyła Rodzinę Rapture.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:33
Pod koniec sam nie wiedziałem czy Elizabeth przeżyła czy nie. Moje oczy były zalane łzami i nie widziałem.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:35
@qaz123: I ta piosenka.
(You belog to me)
Odpisz
20 listopada 2016, 17:37
Naprawdę miło spotkać osobę, która też lubi (w moim przypadku kocha) BioShocki.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:40
Trudno nie lubić. Infinite pozamiatał konkurencją innych FPS. Jak na razie moja ulubiona gra tego gatunku.
Odpisz
20 listopada 2016, 18:12
@qaz123: To polecam zagrać w ME. Wg mnie ta trylogia bije na głowę Wieska pod względem fabuły i postaci. Jeżeli chcesz mogę wysłać pokolei linki skąd można "kupić" za darmo xd
Odpisz
20 listopada 2016, 18:20
@TrevorMan: Grałem w Mass Effect. Dwa razy. Całą trylogie.
Odpisz
20 listopada 2016, 18:23
@qaz123: Huh ja x1.Ciagnie mnie żeby 2 raz ale jestem zbyt leniwy xd
Btw jaka jest twoja idealna para towarzyszy? w sensie doboru do teamu :v
Odpisz
20 listopada 2016, 18:28
@TrevorMan: Zależy która część
1: Garrus i Wrex
2:Garrus i Legion
3:Garrus i Javik
Odpisz
20 listopada 2016, 18:36
@qaz123: Dlaczego nikt aż tak nie lubi Grunta? ;-; Przecież to najbardziej zajebisty i lojalny ziomek ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 18:38
@TrevorMan: Grunt dopóki sie legion nie pojawi.
Odpisz
20 listopada 2016, 19:07
@qaz123: Uważam że obaj są na rowni-Najlepszy skład jak dla mnie. Nie rozumiem za to dlaczego ludzie tak lubią Garrusa. Ma on wymuszona jak dla mnie postawę i nie zbyt ciekawy charakter
Odpisz
20 listopada 2016, 19:14
@TrevorMan: Ja tam go lubie, w 1 jest strasznie drętwy, ale potem strasznie śmieszkuje, a ja lubie śmieszkowanie.
Odpisz
20 listopada 2016, 19:25
@qaz123: Do zamieszkiwania służył James. A ktoś ci zginął?
Odpisz
20 listopada 2016, 20:08
@TrevorMan: W dwójce podczas misji samobójczej?
Odpisz
20 listopada 2016, 23:29
@qaz123: Przez cała trylogię
Odpisz
21 listopada 2016, 06:58
@TrevorMan: Jedna osoba (nie licząc Ashley) w 2 pod koniec. To była ta azjatka z dodatku której imienia nie pamiętam.
Odpisz
21 listopada 2016, 07:40
@qaz123: Kasumi :v Mi zginął tylko Wrex na Virmirze
Odpisz
21 listopada 2016, 15:46
@TrevorMan: Mi zginął tylko za pierwszym razem. A jakieś romanse miałeś?
Odpisz
21 listopada 2016, 16:29
@qaz123: Prawie Tali ale nie zrobiłem go ponieważ dla mnie był dopiero dostępny po ataku na bazę zbieraczy więc nie chciało mi się robić :v A ty?
Odpisz
21 listopada 2016, 17:04
@TrevorMan: Za pierwszym razem Liara T'soni, a za drugim Tali.
Odpisz
21 listopada 2016, 23:10
@qaz123: A jakie zakończenie wybrałeś?
Odpisz
21 listopada 2016, 23:18
@TrevorMan: Muszę w końcu skończyć Bioshocka. Klimacik gęsty, że można nożem ciąć ale w roku szkolnym cieżko znaleźć czas to w Overwatcha pykam.
Odpisz
22 listopada 2016, 06:58
@TrevorMan: Przechodziłem zakończenie kilka razy, więc wszystkie cztery.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2018, 20:52
@qaz123: podobną fabułę miał killizone najemnik
Odpisz
21 listopada 2016, 23:41
Seria Hotline Miami.
To zakończenie o.o
Odpisz
21 listopada 2016, 19:28
Ori and the Blind Forest.
Miałam ogromny hype na tą grę ale gdy wszystko przeszłam trzy razy hype się skończył heh
Odpisz
21 listopada 2016, 19:03
TWD tak bardzo.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:43
Gdybym mógł grać w gry na komputerze ;-;
Odpisz
21 listopada 2016, 17:43
Nie gram zbytnio w gry które mają "koniec". Ale za to czułem to samo jak przeczytałem "Pana Lodowego Ogrodu". Domagam się na podstawie tej książki filmu i gry!
Odpisz
21 listopada 2016, 15:44
Fire wach
Odpisz
21 listopada 2016, 17:41
@leny100: Wyjdź mi z tym, gra zaista ale końcówką się zawiodłem
Odpisz
21 listopada 2016, 17:40
Pamiętam jaki czułem niedosyt po przejściu całego wiedźmina 3 z dodatkami i faktem że nie wyjdzie kolejna część
Odpisz
21 listopada 2016, 16:06
wiedźmin 3...
Odpisz
21 listopada 2016, 15:56
Tak samo jest z serialami.
Gravity Falls [*]
Odpisz
21 listopada 2016, 15:28
until dawn
Odpisz
21 listopada 2016, 15:21
Oh jak ja BARDZO znam to uczucie....zawsze po przejściu zajebiście dobrej gry....
Odpisz
21 listopada 2016, 15:19
Wiedźmin 3 :c
Odpisz
21 listopada 2016, 15:07
Seria S.T.A.L.K.E.R. zwłaszcza Zew Prypeci.
Odpisz