Wrocławia nie ogarniesz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
To by wystarczyło
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2016, 13:51
Kamera tak agresywna, że muszą trzymać ją w klatce.
Odpisz
20 listopada 2016, 15:35
Ale ty wiesz, że to jest po to by wandale np. nie rzucali kamieniami w kamery?
Odpisz
21 listopada 2016, 16:32
@alpro: eh,kolejny nowy w internetach
Odpisz
21 listopada 2016, 16:37
a karmią ją chociaż reguralnie?
Odpisz
21 listopada 2016, 18:34
@alpro:
Odpisz
23 listopada 2016, 08:50
@Adi34: No nie powiesz, że to nie na serio z tą agresywną kamerą... Chodzi mi o to, że znajdzie się taki który nie ogarnie o co z tym chodzi...
Odpisz
21 listopada 2016, 19:49
Powtórzę - Moje miasto takie piękne.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:14
Mieszkam we Wro i biorąc pod uwagę wygląd budynku sądzę, że to śródmieście, tam niczego nie można zostawić na 5 minut bo juz tego nie będzie, a trakcie tych pięciu minut trzy razy dostaniesz wpie*dol XD
Odpisz
21 listopada 2016, 16:36
Teraz powinni zrobić nową kamerę, żeby pilnowała tej kamery w klatce...
Odpisz
21 listopada 2016, 17:53
@agaciaf: Ale kamery są ogólnie agresywne...ale głupsze od wiatraków
Odpisz
21 listopada 2016, 17:33
Kiedy trafisz do naprawdę złej dzielnicy
Odpisz
21 listopada 2016, 17:29
Kamera taka niebezpieczna
Odpisz
21 listopada 2016, 17:01
nie tylko Pudzian i Popek będą walczyć w klatce
Odpisz
21 listopada 2016, 16:19
Ale to nie jest w gruncie rzeczy takie głupie. Trudniej rozwalić monitoring tym samym często zniechęcając potencjalnych wandalów.
Odpisz
20 listopada 2016, 13:47
No co? Taka bieda, że aż się boją czy kamer nie ukradną.
Odpisz
20 listopada 2016, 16:43
@Monnx: Na rynku we Wrocławiu regularnie kradną pióro z pomnika Fredry.
Odpisz
20 listopada 2016, 16:33
kto bogatemu zabroni?
Odpisz
20 listopada 2016, 15:41
polska taka biedna że muszą trzymać kamery w klatkach żeby sebixy nie podpoerdoliły...
Odpisz