Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Chciał tylko pomóc
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2016, 18:26
A jakbym wyszedł z pentagramem to od razu satanista
.
.
.
Muszę kiedyś tak wyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 listopada 2016, 19:42
@Ravix: A pentagram nie chroni przed demonami?
Odpisz
22 listopada 2016, 19:53
@Jakudizz: Już od bardzo dawna przypisywano my właściwości ochronne. Był zwykłym symbolem magicznym.
Ale widzący we wszystkim zło wierzący w "jedyną słuszną żydowską prawdę" doszukali się w nim głowy kozła i uznali go za znak szatana (chyba wtedy podzielili pentagramy na dobre i złe).
Odpisz
22 listopada 2016, 19:56
@Ravix: Odwrócony (gwiazda) i biały są chyba spoko
Ja Tam Lubię pentagramy
Odpisz
22 listopada 2016, 22:28
@Jakudizz: nwm moje wifi się tak nazywa XD
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2016, 22:43
@lorax12: Wszystkie znaki są w sumie ok... Oprócz wszechobecnej żydowskiej szubienicy (nieraz z trupem). Mam mocny żołądek, ale boli mnie stopniowe robienie z Polski państwa wyznaniowego :/
Odpisz
23 listopada 2016, 13:52
@zlowerek: o ku*wa!
kolo mojego domu jest wifi o nazwie pentagram
albo zbieg okolicznosci albo mieszkamy obok sb O_O
Odpisz
23 listopada 2016, 13:55
@Ravix: zawsze Polska byla katolicka
Odpisz
23 listopada 2016, 16:14
@Miguelp: Nie. Polska nie jest od zawsze katolicka.
Chrobry był gorliwym katolikiem i prawdopodobnie przez niego kler zaczął się bezproblemowo panoszyć po naszym kraju.
Mieszko (a tak naprawdę Męzko) I nigdy nie zmienił swojej wiary o czym świadczy epitafium Bolesława.
W 1039 wybuchła tzw."reakcja pogańska" która została krwawo stłumiona dzięki zakonnikowi (zanim został władcą przebywał z zakonie) Kazimierzowi zwanego później szyderczo "Odnowicielem". Kazimierz wzmocnił jeszcze bardziej głosicieli "jedynie słusznej prawdy" i od tego okresu zaczęto w Polsce ścigać i mordować "pogan" oraz niszczyć wszystko związane z ich kultem i historią.
Powstanie Słowian w Polsce miało być wspierane, wg. niektórych teorii, przez Bolesława II możliwie został zamordowany i za "haniebny czyn" został wymazany z historii przez nadjordańską dżumę.
Głównie katoliccy duchowni od wieków ośmieszają, plugawią, pomawiają i tępią NASZĄ słowiańską tradycję, nie żydowską.
Polska wg Konstytucji RP powinna zachować niezależność państwa od związków wyznaniowych, a jednak nadal KRK traktuje się lepiej niż pozostałe wspólnoty, a do tego się ich finansuje.
Odpisz
23 listopada 2016, 17:21
@Ravix: oficjalnie byla katolicka
my nie mielismy cuius rei eius religia (nwm czy dobrze napisalem)
Odpisz
23 listopada 2016, 17:31
@Miguelp: Oficjalnie bo Polską do dziś rządzi Watykan.
Ja nadal czekam aż KRK straci swoje wpływy jak to było np. w USA. Nie zależy mi na wyplenieniu katolicyzmu, ale na równym traktowaniu wszystkich związków wyznaniowych.
Odpisz
23 listopada 2016, 17:44
@Ravix: watykan nie rzadzi polska
oficjalnie
Odpisz
23 listopada 2016, 18:01
@Miguelp: Masz rację - Watykan oficjalnie nie rządzi Polską.
Ale Polska jest jednym z niewielu krajów (przynajmniej w Europie) z których płyną pieniądze z kasy państwa do Watykanu. Czy to nie czyni Polski mu poddanej (chociaż częściowo) ?
Odpisz
23 listopada 2016, 19:50
@Ravix: Ta
Każdy powinien wierzyć w co chce
Choć coraz bardziej patrzę w stronę protestantyzmu niż katolików
Niektóre ich tradycje są po prostu lepsze
Odpisz
23 listopada 2016, 22:24
@Miguelp: jakie województwo ? XD
Odpisz
24 listopada 2016, 12:54
@zlowerek: mazowieckie
Odpisz
24 listopada 2016, 22:23
@Miguelp: e to niestety ja śląskie XD
Odpisz
25 listopada 2016, 13:23
@zlowerek: kurna
a juz myslalem ze haslo wycyganie
Odpisz
25 listopada 2016, 18:14
@Miguelp: XD
Odpisz
25 listopada 2016, 18:59
@zlowerek: to by bylo zbyt piekne
Odpisz
25 listopada 2016, 23:12
@Miguelp: a szkoda było by zabawnie. Po za tym widocznie nie tylko ja mam takie szatańskie Wi-Fi XD
Odpisz
22 listopada 2016, 18:17
a może to najnowszy model iphona x¥
Odpisz
23 listopada 2016, 09:19
Nie on ma po prostu jakiś telefon od samsunga, tak wybuchowy że trzeba się tylko modlić żeby nie wybuchł...
Odpisz
23 listopada 2016, 09:41
@urkiso123: w sumie to też dobra opcja
Odpisz
22 listopada 2016, 22:28
ja kiedyś sobie usiadłam w autobusie i podchodzi do mnie jakiś stary ziomek (nie ksiądz) i mówi chodź pomodlimy się, a ja durną się zgodziłam. Wypytywał mnie o jakieś zwiastowania, nawrócenia ... teraz już nie jeżdżę tym autobusem XD
Odpisz
20 listopada 2016, 13:50
Bóg zapłać.
Odpisz