memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 kwietnia 2017, 14:33
Kiedy zamiast pozwolic isc do domu bo nie ma nauczyciela i tak karza Ci siedziec na dupie mimo iz to ostatnia lekcja
Odpisz
22 listopada 2016, 15:20
Miałem tak dzisiaj '-' Przypadek?
22 listopada 2016, 15:22
@PanSowa12: U mnie by raczej byliby źli że nie muszę już być w szkole.
22 listopada 2016, 18:22
@PanSowa12: Ja też.
23 listopada 2016, 12:53
@tototer: ja też. Jest nas trzech. Przypadek?
22 listopada 2016, 12:43
Pff. Tera dowiedziałam się, że jutro zamiast normalnej lekcji do 12.30 będziemy mieć do 15.40 bo zajęcia z praktyk. ;-;
22 listopada 2016, 15:37
My codziennie kończymy około 15 , także tego :v
22 listopada 2016, 15:41
@yukiyukiyuki: :v My tylko w poniedzialki, wtorki i w czwartki. A najlepsze jest to, ze miedzy 12.30 a 14.10 mamy przerwę. Mozemy isc do domu itp. A potem do szkoly na lekcje.
22 listopada 2016, 15:52
Ale czad, to jakieś mniejsze miasto?
22 listopada 2016, 15:53
@yukiyukiyuki: Weingarten. Plus to tak w całych Niemczech jest jesli sie nie myle. Plus uwazam ze to gowno.
22 listopada 2016, 16:25
Ahaa, bo ja myślałam, że mieszkasz w Polszy :v Z jednej strony trochę bez sensu, a z drugiej fajnie byłoby mieć tyle czasu pomiędzy lekcjami.
22 listopada 2016, 16:56
@yukiyukiyuki: Tsja. W pobliżu mam MC i kebaby, więc mam gdzie łazic.
22 listopada 2016, 18:57
Z jednej strony to fajne jest sam bym tak chciał, ale na twoim miejscu zapisałbym się na kurs samoobrony, bo imigranci oraz gwałt...
22 listopada 2016, 19:00
Przez 2 tyg, kiedy miałam 10 lat, miałam zajęcia z "tekłondo" heh.
22 listopada 2016, 19:01
TAEKWONDO!!! Sam ćwiczyłem ale miałem długie przerwy, w końcu nie mam teraz pojęcia gdzie teraz są treningi
22 listopada 2016, 19:06
Przestalam chodzic na zajecia po mych urodzinach. Nie chcialo mi sie.
22 listopada 2016, 19:07
Mnie się podobało
20 listopada 2016, 19:10
Wiem skąd to wziąłeś :v
20 listopada 2016, 22:16
@Brind: ciii, cicho, cichutko :>
20 listopada 2016, 15:24
"1 bo zwieżogrut" ... ... Dobra it's a prank bruh - 5.
22 listopada 2016, 15:28
nie ma takiego rejta jak minus pienć em osiem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2017, 14:33
Kiedy zamiast pozwolic isc do domu bo nie ma nauczyciela i tak karza Ci siedziec na dupie mimo iz to ostatnia lekcja
Odpisz
22 listopada 2016, 15:20
Miałem tak dzisiaj '-'
Przypadek?
Odpisz
22 listopada 2016, 15:22
@PanSowa12: U mnie by raczej byliby źli że nie muszę już być w szkole.
Odpisz
22 listopada 2016, 18:22
@PanSowa12: Ja też.
Odpisz
23 listopada 2016, 12:53
@tototer: ja też. Jest nas trzech. Przypadek?
Odpisz
22 listopada 2016, 12:43
Pff. Tera dowiedziałam się, że jutro zamiast normalnej lekcji do 12.30 będziemy mieć do 15.40 bo zajęcia z praktyk. ;-;
Odpisz
22 listopada 2016, 15:37
My codziennie kończymy około 15 , także tego :v
Odpisz
22 listopada 2016, 15:41
@yukiyukiyuki: :v My tylko w poniedzialki, wtorki i w czwartki. A najlepsze jest to, ze miedzy 12.30 a 14.10 mamy przerwę. Mozemy isc do domu itp. A potem do szkoly na lekcje.
Odpisz
22 listopada 2016, 15:52
Ale czad, to jakieś mniejsze miasto?
Odpisz
22 listopada 2016, 15:53
@yukiyukiyuki: Weingarten. Plus to tak w całych Niemczech jest jesli sie nie myle. Plus uwazam ze to gowno.
Odpisz
22 listopada 2016, 16:25
Ahaa, bo ja myślałam, że mieszkasz w Polszy :v Z jednej strony trochę bez sensu, a z drugiej fajnie byłoby mieć tyle czasu pomiędzy lekcjami.
Odpisz
22 listopada 2016, 16:56
@yukiyukiyuki: Tsja. W pobliżu mam MC i kebaby, więc mam gdzie łazic.
Odpisz
22 listopada 2016, 18:57
Z jednej strony to fajne jest sam bym tak chciał, ale na twoim miejscu zapisałbym się na kurs samoobrony, bo imigranci oraz gwałt...
Odpisz
22 listopada 2016, 19:00
Przez 2 tyg, kiedy miałam 10 lat, miałam zajęcia z "tekłondo" heh.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:01
TAEKWONDO!!! Sam ćwiczyłem ale miałem długie przerwy, w końcu nie mam teraz pojęcia gdzie teraz są treningi
Odpisz
22 listopada 2016, 19:06
Przestalam chodzic na zajecia po mych urodzinach. Nie chcialo mi sie.
Odpisz
22 listopada 2016, 19:07
Mnie się podobało
Odpisz
20 listopada 2016, 19:10
Wiem skąd to wziąłeś :v
Odpisz
20 listopada 2016, 22:16
@Brind: ciii, cicho, cichutko :>
Odpisz
20 listopada 2016, 15:24
"1 bo zwieżogrut"
...
...
Dobra it's a prank bruh - 5.
Odpisz
22 listopada 2016, 15:28
nie ma takiego rejta jak minus pienć em osiem
Odpisz