Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tęskniliście za upałami?
Drewniany kominek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2016, 08:45
co do ferrari to bym sie skusila
Odpisz
22 listopada 2016, 08:39
właściwie to psvita może być ciekawym telefonem.
Odpisz
21 listopada 2016, 23:02
0. Moje życie.
Odpisz
21 listopada 2016, 22:08
Miałam kiedyś HTC Wildfire S i pamięci starczyło mi na kilka zdjęć i dwie gry. To było okropne.
Odpisz
21 listopada 2016, 19:09
Ja przez długi czas byłem w posiadaniu htc Wildfire S, najpierw było nawet nawet, ale później nawet podczas 1-minutowej rozmowy cała rozmowa jakby sie odtwarzala od tyłu i kończyła...
Odpisz
21 listopada 2016, 21:58
@kubczakof: Też miałem :/
Odpisz
21 listopada 2016, 19:57
aha
Odpisz
21 listopada 2016, 19:35
Było
Odpisz
21 listopada 2016, 19:52
Link?
Odpisz
21 listopada 2016, 19:12
Miałam ten pierwszy oraz trzeci.
Ba, mój kolega wciąż ma tego htc
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2016, 18:24
Tiger nie był ceniony - te tanie gówna były dla niektórych JEDYNYM sposobem, by w ogóle móc w cokolwiek pograć... To coś było gorsze od "jajeczek", bo tamte przynajmniej oferowały jakiś poziom interaktywności i były dość trwałe, Tigery potrafiły się zepsuć przy pierwszym włączeniu!
Odpisz
20 listopada 2016, 18:15
Xperia Play jest zajebista! Wystarczy znaleźć odpowiednie emulatory, a telefon sam się do nich dostosowywuje. Dodatkowo jego pancerność przewyższa to, co mamy dzisiaj. Do teraz mój egzemplarz działa i ma się dobrze, pomimo faktu, że przez około dwa lata był to telefon mojej młodszej siostry (w jej rękach każdy poprzedni i następny telefon psuje się po dwóch tygodniach).
Odpisz
20 listopada 2016, 17:52
Nadal mam gdzieś htc wildfire chyba...
Odpisz
20 listopada 2016, 17:55
Yup, jednak mam
Odpisz
20 listopada 2016, 17:23
chciałem mieć nr5 jak wychodził, pamiętam ._.
Odpisz
20 listopada 2016, 17:26
@mooped: U mnie w szkole każdy chciał mieć Xperię Play
Odpisz
20 listopada 2016, 17:26
Z tego co wiem to Xperia Play była lubiana przez wiele osób. A co do tej Motoroli Ferrari to dzisiaj przykładem takiego pomysłu jest Samsung Galaxy S7 Batman edition i Iron-Man edition
Odpisz
20 listopada 2016, 17:23
Mi tam sony xperia play podoba
Odpisz