Jak się nie ma, co się lubi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2016, 20:39
Ten tytuł
Odpisz
24 listopada 2016, 20:59
@MlodySzczesny: Admin zmienił.
Odpisz
21 listopada 2016, 13:26
Odpisz
21 listopada 2016, 13:30
Odpisz
24 listopada 2016, 09:08
Odpisz
24 listopada 2016, 13:32
@krzysiu03:
Odpisz
23 listopada 2016, 20:45
Rudy zawsze wszystko spieprzy
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2016, 00:28
@Dexterek: Dexter,ty też jesteś rudy .-.
a,i gdzie zakopałeś zwłoki Dee Dee?
Odpisz
23 listopada 2016, 23:08
Żeby w życiu był też smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek.
Odpisz
23 listopada 2016, 22:18
Spodur plz
Odpisz
23 listopada 2016, 21:23
Trudno, jesteś wystarczająco podobny.
Odpisz
23 listopada 2016, 20:30
Ten też sie nada
Odpisz
20 listopada 2016, 22:19
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Odpisz
20 listopada 2016, 21:12
"Ale on też może być"
Odpisz