Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

12 października 2020, 23:47

F I S T A S Z K I
S Ą
M E G A

Avatar makajet

23 listopada 2016, 22:09

nuts

Avatar lorax12

24 listopada 2016, 07:24

@makajet: "DEEZ NUTS! "

Avatar jaccku321

26 listopada 2016, 10:18

@lorax12: WYYYA, GOT IT!

Avatar TheMJawesome

Edytowano - 22 kwietnia 2017, 11:52

@lorax12: *taktyczna łopata*

Avatar Nyroe

21 listopada 2016, 16:47

Na tym drugim zdjeciu ten facet wyglada jakby strzelal laserem z klatki piersiowej

Avatar Amaika

24 listopada 2016, 19:33

@Nyroe: orzeszkowym laserem

Avatar mondzielewski

24 listopada 2016, 14:53

Ten moment kiedy pokazujesz palcami jednocześnie wielkość mózgu i przyrodzenia..

Avatar lorax12

24 listopada 2016, 07:24

I peanut You...

Avatar ALKATRAZ

23 listopada 2016, 23:35

czy w orzeszkach ziemnych też trzeba zdejmować tą osłonkę na orzechu? bo ja zjadam razem z tym

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2016, 07:02

@ALKATRAZ:

Trzeba....

Umrzesz.....

Za dwa dni....

Joke.

Avatar
Lunia21

23 listopada 2016, 23:03

I have orzeszek ziemny
I have ręce
UGH
Miłość

Avatar dawajmidostemp

23 listopada 2016, 22:36

macie super rzadkiego pepe cieszyć się

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 23:30

@dawajmidostemp: Nie :p

Avatar Lacoste

23 listopada 2016, 21:19

To lornetka, to oznacza, że podgląda ją jak bierze kąpiel i wali do tego konia.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 21:31

@Lacoste: a potem opcina ci sutki i daje demonowi sutków

Avatar Kolofgen21

23 listopada 2016, 21:55

What. The. Fuck

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 22:12

@Kolofgen21: nic nic tylko moja wyobraźnia działa w nocy

Avatar AZKABANA

23 listopada 2016, 21:07

Orzeszki is Love orzeszki is life.
Zawsze od dzieciństwa uwielbiałem orzeszki.
Gromadziłen wszystko. Masła orzechowe, orzechy i rysunki z orzechami.
Pewnego razu gdy modliłem się do orzechowego boga tata nazwał mnie pedałem i uderzył mnie.
W moim pokoju położyłem się do łóżka.
Poczułem zapach orzechów.
To był on. Bóg orzechów.
"To moje orzeszki" i zrzucił mnie na podlogę.
Tak. Jestem gotowy.
Rozpostarłem pośladki dla Orzechowego Boga a on wypełnił moją grote nestle orzeszkami
"Orzechy" powiedział i wyskoczył z okna.
Orzechy is love, orzechy is life.

Avatar Pandzianikki

23 listopada 2016, 21:13

@AZKABANA: Dat Pasta

Avatar Wladimir_Putin

23 listopada 2016, 21:29

@AZKABANA: to...to...piękna historia....

Avatar NorweskiKogut

Edytowano - 23 listopada 2016, 21:19

Orzeszaszek

Avatar Mijak

22 listopada 2016, 20:24

Bo to uczucie nie wypełnia jego serca, tylko jego orzeszki.

Avatar Pandzianikki

23 listopada 2016, 21:14

Avatar Maks2603

23 listopada 2016, 21:06

Orzeszki ziemne są miłością, więc bez różnicy.

Avatar Dremus

21 listopada 2016, 16:01

To jego oczy (nie jestem rasistą)

Avatar ojciecpolecial

21 listopada 2016, 15:54

Ha gejjj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kejdzej
Dodane przez: Kejdzej

Nie są aż takie pyszne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Lekko nie będzie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka