Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 08:34
Tu na razie jest ściernisko...
Odpisz
24 listopada 2016, 16:44
Moje podwórko.
Odpisz
24 listopada 2016, 14:48
Syneq co ty godosz, na górnym śląsku to piękne polskie lato jest
Odpisz
24 listopada 2016, 13:52
Czy ja tam widzę śnieg? ŚNIEG!!!
Odpisz
22 listopada 2016, 16:18
LUDZIE MAMY LISTOPAD
Odpisz
22 listopada 2016, 12:04
*Ekhm**ekhm*
Odpisz
22 listopada 2016, 12:40
@Profesor_Ender: przeprowadzam się do ciebie
Odpisz
22 listopada 2016, 14:43
@ojciecpolecial: U mnie ciepło, to niedawno zrobiłem u babci.
Odpisz
22 listopada 2016, 16:05
@Profesor_Ender: jestem twoją babcią
Odpisz
22 listopada 2016, 11:27
dania 6° pozdrawia
Odpisz
22 listopada 2016, 11:29
@kasjan132pl: na wzajem
Odpisz
22 listopada 2016, 11:36
@Dzielnia: *nawzajem
Odpisz
22 listopada 2016, 12:45
@kasjan132pl: Jak smakuje to danie? To 6°, oczywiście.
Odpisz
22 listopada 2016, 13:00
trochę ciepłe i często w nim pada
Odpisz
22 listopada 2016, 13:09
@kasjan132pl: Warte podania na obiad?
Odpisz
22 listopada 2016, 14:43
na obiad nie wiem, wiem że łatwo się pod(d)aje Niemcom
Odpisz
22 listopada 2016, 15:42
@kasjan132pl: O, muszę spróbować.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2016, 11:33
Pragnę przypomnieć, że Zima zaczyna się 22 grudnia.
Odpisz
22 listopada 2016, 14:13
sorki nie mam pomysły na obrazki a co powiesz na świąteczne reklamy im to powiedz a nie mnie się czepiasz
Odpisz
22 listopada 2016, 12:33
Jaka zima?
CO TY PIE**OLISZ?!
Odpisz