Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2016, 20:23
Umie ktoś wymienić i opisać wszystkie 37? :v
Odpisz
24 listopada 2016, 23:14
@darcus: kobieta & mężczyzna - przestarzałe rasistowskie modele, hitler był mężczyzną a stalin kobietą
Pół kobieta pół mężczyzna transeksualista po zmianiepłci w zgrabną szufladę z klamką - bożyszcze mediów, uczciwy obywatel, hitler nie był takiej płci, jego zdanie jest święte a jak ktoś się z szufladą nie zgadza jest pierwotniakiem bez mózgu. Oczywiście nie ma zaburzenia psychicznego.
Odpisz
25 listopada 2016, 07:07
@darcus: mogę wymienić
Odpisz
25 listopada 2016, 08:00
@lorax12: Fałsz, tu jest 40
Odpisz
25 listopada 2016, 19:33
@darcus: Poczułem się zignorowany ojcze.
Odpisz
25 listopada 2016, 20:00
@darcus: Bo niektóre się powtarzają
Odpisz
25 listopada 2016, 20:37
@lorax12: Miały być z opisem, nie tylko z nazwy.
Odpisz
25 listopada 2016, 20:39
@darcus: Nie do końca kojarzę wszystkich
Ale 60% da się samemu wydedukować
Odpisz
26 listopada 2016, 00:14
@lorax12: To kwestia sporna.
Odpisz
26 listopada 2016, 00:57
@darcus: to boli
Odpisz
26 listopada 2016, 12:22
@darcus: Ale Helikopter Bojowy to dość popularna płeć
Nazi, Assassyni zresztą też
Musiałeś słyszeć
Odpisz
26 listopada 2016, 14:04
@lorax12: Fake.
Odpisz
26 listopada 2016, 19:41
@darcus: O nie ;-;
Odpisz
26 listopada 2016, 19:51
@darcus: Przez ciebie popełnię zbiorowe samobójstwo.
Odpisz
24 listopada 2016, 19:49
Odpisz
24 listopada 2016, 21:50
@lorax12: Od dziś nie jestem mężczyzną, tylko Niepodzielnym Chaosem
Odpisz
25 listopada 2016, 07:08
@SetAbominae: Witaj
Moja płeć to Półbóg
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2016, 17:30
@lorax12: a moja Assassin
Odpisz
25 listopada 2016, 20:14
@Windows_10: To świetnie
Odpisz
22 listopada 2016, 22:16
Faktycznie, fizycznie istnieją tylko dwie płcie, ale jeżeli ktoś czuje się trans-seksualnym chomikiem z Jowisza, to nie mam żadnych podstaw, aby twierdzić, że jest inaczej.
Odpisz
24 listopada 2016, 18:04
@anonymoose: Masz podstawę twierdzić, że ten ktoś jest idiotą.
Odpisz
24 listopada 2016, 18:10
@anonymoose: Dokładnie
Odpisz
24 listopada 2016, 18:17
Nie, nie jest idiotą, po prostu postrzega świat na swój sposób i jest to ok, dopóki komuś tego nie narzuca.
Odpisz
24 listopada 2016, 18:24
@anonymoose: Zaburzenie osobowości to choroba psychiczna nie kwestia wyboru
Odpisz
24 listopada 2016, 19:53
Więc twierdzisz, że choroba psychiczna nie może być kwestią wyboru?
TY SZOWINISTO!
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2016, 19:56
@lorax12: No właściwie to może, ale musiałbyś chcieć pie**olnąć sobie kilka razy głową w mur na tyle, żeby przeżyć ale zostać kaleką umysłową. Albo się zaszczepić bo to przecież powoduje autyzm...
Odpisz
24 listopada 2016, 19:59
Nawet jeżeli to choroba psychiczna, to przecież nikogo nie krzywdzi żyjąc w swoim świecie, więc w czym problem?
Odpisz
24 listopada 2016, 20:06
Jak uważasz takich ludzi za kaleki umysłowe to twoja opinia
Ale porównywanie tego do autyzmu jest krzywdzące dla osób z autyzmem
Odpisz
24 listopada 2016, 20:19
Ale po co? Niech sobie żyją. Nikogo tym nie krzywdzą, a kreują informację na własny temat, więc nie krzywdzą również siebie. Po co się mieszać?
Odpisz
24 listopada 2016, 20:36
@lorax12: Nie porównywałem tego z autyzmem, to była ironia na temat "wywoływania" choroby.
Odpisz
25 listopada 2016, 07:06
Może
Jednak brzmiało jakbyś porównywał to do autyzmu
Odpisz
25 listopada 2016, 09:07
@anonymoose: człowiek z rakiem też nikogo nie krzywdzi, a jakoś mu się pomaga.
Odpisz
25 listopada 2016, 10:15
@FeedorMid1: Bo rak krzywdzi tego człowieka. Porównanie do chrzanu.
Odpisz
25 listopada 2016, 14:32
@FeedorMid1: Ale rak to choroba śmiertelna.
Odpisz
24 listopada 2016, 21:55
Kariotyp każdego zdrowego genetycznie człowieka neguje jakiekolwiek teorie o istnieniu więcej niż dwóch płci. Monosomicy i trisomicy przy wadzie pary chromosomów płciowych nigdy nie przeżywają etapu embrionalnego, więc osiągnięcie większej ilości płci dla dowolnego kręgowca jest niemożliwe.
Odpisz
22 listopada 2016, 21:55
Ludzka kość miednicza występuje w dwóch wersjach, męskiej i żeńskiej. Obie się od siebie różnią i mają odpowiednie właściwości w zależności od płci. Na tej podstawie łatwo określić że są tylko DWIE płcie.
Odpisz
22 listopada 2016, 22:06
A jak komuś rekin uje*ał wszystko od pasa w dół?
Odpisz
22 listopada 2016, 22:08
A hermafrodyta? ;-;
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2016, 22:44
Fizycznie - owszem.
Psychicznie - możesz być nawet krzesłem, jeśli czujesz taką wewnętrzną potrzebę.
Odpisz
22 listopada 2016, 22:47
@TheTemplar: Hemafrodyci mają zazwyczaj budowę jednej płci. Najczęściej jest to kobieca sylwetka.
Chodzi bardziej o układ rozrodczy i genitalia.
Odpisz
22 listopada 2016, 23:13
Ludzka kość udowa występuje w jednej wersji. U każdego ma takie same właściwości, różni się jedynie długością zależnie od wzrostu człowieka. Na tej podstawie łatwo określić, że istnieje tylko JEDNA płeć.
Odpisz
23 listopada 2016, 06:31
A Assasyni? To też jest płeć! #tolerancja
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2016, 06:55
akurat męska miednica różni się od żeńskiej, tak samo grubość czaszki
Odpisz
23 listopada 2016, 06:56
super, od dziś zostaję dyktatorem :D
Odpisz
23 listopada 2016, 07:31
...
Nie rozumiesz, prawda?
Odpisz
23 listopada 2016, 15:53
A kość udowa i kość promienista się nie różni. Tylko jaki to ma związek z płcią?
Odpisz
23 listopada 2016, 18:25
miednica kobiety jest przystosowana do noszenia dziecka i rodzenia, natomiast męska miednica jest przystosowana do noszenia dużego ciężaru
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2016, 18:31
Tylko jaki to ma związek z podziałem płciowym?
Odpisz
23 listopada 2016, 21:52
taki że sama nazwa wskazuje że jest miednica męska i żeńska
Odpisz
24 listopada 2016, 18:36
Wciąż nie rozumiesz analogii do kości udowej i tego, że nie można płeć nie jest definiowana przez kształt kości?
Odpisz
24 listopada 2016, 18:40
Mężczyźni mają miednice przystosowane do innych zadań a kobiety do innych. To jest uwarunkowane biologicznie. Tak samo mężczyzna ma siuraka, a kobieta pusie
Odpisz
24 listopada 2016, 18:44
Ale to nie warunkuje płci.
Odpisz
24 listopada 2016, 19:41
A co warunkuje płeć? Mówimy o naturalnych rzeczach.
Odpisz
24 listopada 2016, 19:48
To zależy jaki rodzaj płci, bo jest ich kilka i każda z nich jest warunkowana przez inny czynnik. Jaki masz na myśli?
Odpisz
24 listopada 2016, 19:52
A helicopter bojowy?
Przecież to trzecia płeć?
A Naziści, Niggasy, Bezpłciowi...
Co z nimi?
Odpisz
24 listopada 2016, 19:57
Takich które są warunkowane biologicznie
Odpisz
24 listopada 2016, 20:31
No to mówię że jest ich kilka. Masz na myśli płeć gonadalną, chromosową, somatyczną, zewnętrzną, wewnętrzną czy metaboliczną? Wszystkie one są warunkowane biologicznie. Zresztą w sumie płeć psychiczna jest również uwarunkowana biologicznie, bo psychika ludzka to nic innego biologiczne połączenia neuronowe w mózgu.
Odpisz
23 listopada 2016, 07:08
Tylko 37?
Triggered
Odpisz
24 listopada 2016, 19:51
@Crobat: Facebook nawet nie ma felisgender!
Odpisz
24 listopada 2016, 18:13
Odpisz
24 listopada 2016, 18:09
Odpisz
22 listopada 2016, 21:21
Cytuję:
"It's three genders, more genders, even five!"
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2016, 21:22
@NixxoN: Cytuję: "IT'S TIME TO STOP"
Odpisz
22 listopada 2016, 21:59
@NixxoN: jakby komuś zabrakło
Odpisz
23 listopada 2016, 07:52
@kasjan132pl: Serdecznie dziękuję za ukochany bleach. Zawsze mi pomaga w trudnych chwilach. Ale mam pytanie: wypić go czy polać nim sobie oczy?
Odpisz
23 listopada 2016, 07:57
@NixxoN: oczy nie próbowałem, qle możesz sobie wstrzykiwać do żył
Odpisz
23 listopada 2016, 08:09
@kasjan132pl: O, tego nie próbowałem. Ale spróbuję.
Odpisz
22 listopada 2016, 22:49
To bait
czy tinder serio to zrobił? XD
Odpisz
23 listopada 2016, 08:02
@mooped: na serio to zrobił
Odpisz
22 listopada 2016, 22:18
płcie są maks 4: samiec, samica, obojnak i to coś bez niczego (bakteria wirus)
Odpisz
23 listopada 2016, 10:41
@Raczysko: W sumie tylko trzy Samiec Samica (Zwierzęta, Rośliny) Bezpłciowe (Bakterie, Grzyby)
Odpisz
23 listopada 2016, 10:45
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: obajnak też np ślimak
Odpisz
23 listopada 2016, 10:47
@Raczysko: A no tak. Zapomnialem, że one są obupłciowe
Odpisz
24 listopada 2016, 18:49
@Raczysko: Płcie są 2. Samiec,Samica, ale da się być dwóch płci naraz oraz nie mieć płci ale "obojniak", "bezpłciowość" nie może zostać nazwana płcią.
Odpisz
24 listopada 2016, 20:27
obojnak może
Odpisz
24 listopada 2016, 20:32
@Raczysko: Ni.
Odpisz