Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Fergus
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2016, 21:39
Nie narzekałem tak nawet jak miałem 40 stopni gorączki ._.
Czy to znak?
Odpisz
23 listopada 2016, 14:06
Podono katar trwa średnio tydzień.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mam go od miesiąca.
Odpisz
23 listopada 2016, 15:54
@Dead_Bload321: A ja od dziesięciu lat...
Odpisz
27 listopada 2016, 13:42
@Anielka999: ja od prawie zawsze
Odpisz
27 listopada 2016, 20:51
@Anihilator: Ja w sumie też, w końcu mam tylko 12 lat...
Odpisz
27 listopada 2016, 16:47
Głupi i nieprawdziwy stereotyp. Nie znam żadnego przypadku faceta 'umierającego' od przeziębienia.
Odpisz
23 listopada 2016, 22:21
Długo myślałam, że to wyolbrzymiony stereotyp, ale mój tata wyprowadził mnie z błędu ;-; Raz zdarzyło się że jednego dnia rozchorowałam się ja, mój brat i tata. Mieliśmy grypę żołądkową ;-; Rip haziel
W każdym razie podczas gdy ja miałam ponad 38 stopni gorączki i sobie spokojnie spałam, mój tata kręcił się po domu narzekając jak to się źle czuje, dzwonił do babci z 5 razy, jęczał, stękał, ogólnie tragedia. Jak mu poszłam zmierzyć temperaturę to miał 35,6 stopnia.
Wow.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 14:23
@Lama_w_kropki: Mój tata prawie nigdy nie marudzi gdy jest chory i w domu pomaga chyba że jest to coś poważnego i musi leżeć w łóżku.
Odpisz
27 listopada 2016, 15:22
Mój widzi śmierć w bolących stawach, ale do lekarza to by go dzikie konie nie zaciągnęły. Taki januszowy Kaziu, co się zrobi ._.
Odpisz
27 listopada 2016, 15:29
@Lama_w_kropki: Mój tata miał poważny problem z stawem łokciowym (mógł w ogóle ruszać ręką bez pomocy) a do lekarza chodził normalnie
Odpisz
27 listopada 2016, 15:33
Widzisz, są ludzie i janusze ;-;
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 16:09
@Lama_w_kropki: Mi chodziło o to że NIE umiał ruszać ręką ale nawaliłemi n na pisałem że umiał
Odpisz
27 listopada 2016, 13:26
Moja mama z bólem brzucha, głowy, zatok i katarem: idzie do sklepu, gotuje obiad na dwa dni, wychodzi z psami, sprząta pół mieszkania i pisze raport dla szefa.
Mój tata z przeziębieniem: nie wychodzi z łóżka cały dzień.
Odpisz
27 listopada 2016, 13:29
@kaliope: i ogolnie umiera
Odpisz
23 listopada 2016, 11:23
No to rosołek
Odpisz
23 listopada 2016, 13:25
@Pandzianikki: Albo jak jesteś dorosły to rum .-.
Odpisz
23 listopada 2016, 11:33
Prawie jak ja w obecnej sytuacji, tylko bez ,,kochanie,,.
Odpisz
23 listopada 2016, 11:03
Reklamy w skrócie.
Odpisz