memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 stycznia 2013, 11:01
no i umieraj jako prawiczek z kotem na kolanach!!!!
Odpisz
21 stycznia 2013, 19:41
buhahaha
21 stycznia 2013, 18:41
dobre
21 stycznia 2013, 15:31
dobre.Raz tez widzialem typa w autobusie niezle zawianego jak chcial odpalic elektronicznego zapalniczka :D zaluje ze nie wzialem wtedy tel.
21 stycznia 2013, 16:10
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: W jakim to było mieście? :D
21 stycznia 2013, 16:51
Łódź.Tylko bez wrzutów ;)
21 stycznia 2013, 17:37
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Myślałem, że Radom ;p
21 stycznia 2013, 11:23
Dobry pomysł mianowicie to że nie chcecie palić ale koledzy wam karzą to na następny dzień bierzecie lizaka i go podpalacie jak na tym obrazku :D Wy jecie lizaka a oni myślą że palicie i wszy
21 stycznia 2013, 11:24
@Kamil292: wszyscy szczęśliwi*
21 stycznia 2013, 13:44
@Kamil292: fajnych masz kolegów O_O
21 stycznia 2013, 17:00
@Karso21Respawn: To był przykład nie pale i mi nie karzą -.-"
21 stycznia 2013, 10:17
za długie, ale dobre, 5/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2013, 11:01
no i umieraj jako prawiczek z kotem na kolanach!!!!
Odpisz
21 stycznia 2013, 19:41
buhahaha
Odpisz
21 stycznia 2013, 18:41
dobre
Odpisz
21 stycznia 2013, 15:31
dobre.Raz tez widzialem typa w autobusie niezle zawianego jak chcial odpalic elektronicznego zapalniczka :D zaluje ze nie wzialem wtedy tel.
Odpisz
21 stycznia 2013, 16:10
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: W jakim to było mieście? :D
Odpisz
21 stycznia 2013, 16:51
Łódź.Tylko bez wrzutów ;)
Odpisz
21 stycznia 2013, 17:37
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Myślałem, że Radom ;p
Odpisz
21 stycznia 2013, 11:23
Dobry pomysł mianowicie to że nie chcecie palić ale koledzy wam karzą to na następny dzień bierzecie lizaka i go podpalacie jak na tym obrazku :D Wy jecie lizaka a oni myślą że palicie i wszy
Odpisz
21 stycznia 2013, 11:24
@Kamil292: wszyscy szczęśliwi*
Odpisz
21 stycznia 2013, 13:44
@Kamil292: fajnych masz kolegów O_O
Odpisz
21 stycznia 2013, 17:00
@Karso21Respawn: To był przykład nie pale i mi nie karzą -.-"
Odpisz
21 stycznia 2013, 10:17
za długie, ale dobre, 5/5
Odpisz