Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2017, 21:43
byo
Odpisz
2 grudnia 2016, 15:40
Dziwne bo mi nie wychodzi :/ Pomocy!
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 22:34
Jak się mówi "druga strona YouTube", "dziwna strona YT" itd. itp. to jest... Ta druga strona Jeja? Jeśli tak to gdzie jej szukać? w Grupach? Na czyimś profilu?
Bo obrazki i gry (moim zdaniem) to jakby ta pierwsza warstwa Jeja. Gdzie jest to Deep Jeja?
Odpisz
27 listopada 2016, 22:53
@Jumper112: Raz na jakiś czas wyrywa się ze swej uwięzi i zaczyna terroryzować poczekalnię, jednak dzielny Bożydar stoi na straży i zawsze łapie bestię z powrotem do nieznanego więzienia, a jej pomocnicy zostają ukarani legendarną mocą bana
Odpisz
27 listopada 2016, 22:58
@SetAbominae: 15.05-pamiętamy
Odpisz
27 listopada 2016, 23:00
@creeper_girl: Umarło wtedy na raka wiele dobrych par oczu
[*]
Odpisz
27 listopada 2016, 23:01
@SetAbominae: Nie tylko oczu...
Odpisz
27 listopada 2016, 23:11
@creeper_girl: co wtedy bylo?
jak sa takie akcje to mnie nigdy nie ma
Odpisz
27 listopada 2016, 23:41
@Miguelp: Głównie obrazki +18
Odpisz
28 listopada 2016, 00:08
@creeper_girl: masz je gdzies zapisane?
Odpisz
28 listopada 2016, 00:29
@Miguelp: Nie. Po pierwsze, telefon mój ma rozwaloną pamięć, a po drugie... Jestem choliba jasna dwunastolatką, po uj mi one?
Odpisz
28 listopada 2016, 00:42
@creeper_girl: ciagle zapomimam
Odpisz
28 listopada 2016, 00:51
@Miguelp: Ta
Odpisz
28 listopada 2016, 00:56
@Miguelp: Ja mam screeny z pewnej komentarzowej konwersacji z Suchotnikiem, której nikt nie mógł zobaczyć.
Odpisz
28 listopada 2016, 08:27
@Davido: ja widziałem.
Odpisz
28 listopada 2016, 08:35
@ciamciol: R u sure? So wat was in dat conversation?
Odpisz
28 listopada 2016, 08:42
@Davido: Nie moge powiedziec bo wtedy wszyscy zobaczą.
Odpisz
28 listopada 2016, 08:43
@ciamciol: So u have no proof.
Odpisz
28 listopada 2016, 09:34
@Miguelp: Podobno było gejowskie porno wstawiane.
Odpisz
28 listopada 2016, 11:59
ojej
Odpisz
28 listopada 2016, 12:42
@creeper_girl: Jak dobrze, że wtedy mnie nie było na jeja ○-○
Odpisz
28 listopada 2016, 13:34
ja zaluje
Odpisz
28 listopada 2016, 14:33
Ja byłam na koloniach, ale że hestem po części uzależniona od jeja.pl to wiedział wszystko
Odpisz
28 listopada 2016, 14:39
@creeper_girl: Ał
Odpisz
28 listopada 2016, 14:43
Ta
Odpisz
28 listopada 2016, 15:18
@creeper_girl: tez jestem uzalezniony sis
wirtualna rakowa piatka ✋
Odpisz
28 listopada 2016, 15:31
@Miguelp: *piona*
Odpisz
28 listopada 2016, 15:36
@creeper_girl: Ja też , pjona!
Odpisz
28 listopada 2016, 15:37
*piona!*
Odpisz
28 listopada 2016, 15:40
@creeper_girl: *piona*
Odpisz
28 listopada 2016, 18:48
a ty po co?
Odpisz
29 listopada 2016, 00:28
@Miguelp: Bo jestem uzależniony
Odpisz
29 listopada 2016, 08:25
ale nie jestes moja siostra?
Odpisz
29 listopada 2016, 09:45
Uzależnieni od Jeja łączmy się
Odpisz
29 listopada 2016, 14:24
@Davido: Ja mam tak, że jak wychodzę z apki jeja to od razu z przyzwyczajenia do niej wchodzę jeszcze raz... To już podchodzi pod uzależnienie? :V
Odpisz
29 listopada 2016, 14:29
@Davido: *łączu łączu*
Odpisz
29 listopada 2016, 14:38
@Jumper112: Ta
Odpisz
29 listopada 2016, 14:39
@creeper_girl: ta a propos avataru?
Odpisz
29 listopada 2016, 14:40
@Miguelp: co
Odpisz
29 listopada 2016, 14:40
@creeper_girl: no to ta
Odpisz
29 listopada 2016, 14:42
@Miguelp: To było do jumpera
Odpisz
29 listopada 2016, 14:43
@creeper_girl: aha
Odpisz
29 listopada 2016, 17:56
@Davido: *łączy się jak symbiont*
Odpisz
29 listopada 2016, 18:59
wut?
Odpisz
29 listopada 2016, 20:38
@Miguelp: Wiesz chyba jak to działa, miałeś mnie przecie na misji do papieża!
Odpisz
29 listopada 2016, 21:47
ale to nadal dziwne
Odpisz
29 listopada 2016, 21:48
@Miguelp: no dobra
Odpisz
29 listopada 2016, 22:23
@Miguelp: No!
Odpisz
29 listopada 2016, 23:03
co nie?
jaki masz problem?
Odpisz
30 listopada 2016, 07:10
@Miguelp: O to chodzi
Tak dokładniej chodzi z tym no
Odpisz
30 listopada 2016, 07:59
aha
bo nie wiedzialem czy to po polsku czy angielsku
Odpisz
28 listopada 2016, 07:21
Rzeczy które bym zrobił:
*Pieniądze
*Katanę i noże do rzucania no i może tomahawki
*Bogatą Polskę z Imperatorem Dudą na czele
*Usunął Gimnazjum,Szkołę itp.
Odpisz
27 listopada 2016, 22:22
Stworzyłbym drugą prawą rękę
Odpisz
28 listopada 2016, 00:05
@PanSowa12:
Odpisz
27 listopada 2016, 23:54
4
Odpisz
24 listopada 2016, 15:09
inni by wtedy stworzyli dziewczynę, komputer i inne rzeczy.
Ja bym stworzył katanę i zweihandera.
Lubię katany i zweihandery
Odpisz
24 listopada 2016, 15:41
@NitroNinja: *miecz oburęczny
Odpisz
24 listopada 2016, 15:45
@Raczysko: Zweihander albo miecz dwuręczny. Nigdy oburęczny.
Odpisz
24 listopada 2016, 17:09
@Raczysko: Zweihander brzmi lepiej
Odpisz
27 listopada 2016, 21:02
@NitroNinja: Półtoraręczne lepsze.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:05
@lulul: Rzymski gladius > gównokatany i inne podludzkie miecze.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:06
@Crobat: Katany to jedne z najostrzejszych (jeśli nie najostrzejsze) mieczy.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:08
@Crobat: Polska szabla >galdiusy,katany,ninja-to,miecze oburęczne,falcaty
Odpisz
27 listopada 2016, 21:08
@lulul: Nie ma czegoś takiego jak miecz półtoraręczny. ;-; To jest miecz długi.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:30
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Chyba nie załapałeś żartu
Odpisz
27 listopada 2016, 21:50
@qaz123: Katana =/= miecz, katana = szabla, szabla =/= miecz
Odpisz
27 listopada 2016, 21:52
Katana to japońska/chińska szabla, ale wszystko można określić mianem ostrza.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:58
@NitroNinja: ja sztylety, bd mógł dźgać ludzi
i takie noże bardziej do cięcia niż dźgania
i takie noże rzucane
lubie noże
Odpisz
27 listopada 2016, 22:03
@NitroNinja: Katany są słabe. Nie możesz nimi bić (Łatwo się tępią) i kruche.
Odpisz
27 listopada 2016, 22:09
@erykhim44: ale są niezwykle ostre jak na niskiej jakości materiały i mało kosztują jeśli chodzi o produkcję, właśnie przez tą niską jakość.
I samuraje ich używają. Samuraje są zajebiści.
Odpisz
27 listopada 2016, 22:21
@NitroNinja: jedną dobrą prawdziwą katane można kuć tygodniami
Odpisz
27 listopada 2016, 22:42
@NitroNinja: Lecz właśnie katany przeszły przez niewiele reform, w przeciwieństwie do innych mieczy, co powoduje, że ich jakość jest naprawdę niska.
Odpisz
27 listopada 2016, 22:51
@erykhim44: dobrego nie trzeba zmieniać
Odpisz
27 listopada 2016, 23:01
@Jawer: weź się obejrzyj czy nie masz oznakowania Made in Taiwan.
(Dla tych co nie złapali, jest stereotyp że taiwańcy kochają noże.)
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 23:16
@qaz123: Katany nie są najostrzejsze. Najostrzejszy jest miecz, który się najlepiej naostrzy. Katana ma dosyć grube ostrze (od 1 do 2 mm w porównaniu z mieczami europejskimi [przekłada się to na mniejsze możliwości przecięcia grubego materiału lub zbroi, bo się klinuje]) i jest tworzona z dosyć słabego stopu(jeśli oryginalna - z Japonii), dlatego szybko się tępi i trzeba ją często dodatkowo ostrzyć, inaczej (przez grubość) będzie mocno nieskuteczna. Własnie przez częste ostrze uważa się je za najostrzejsze. Ciężko spotkać kogoś, kto by korzystał z tępej katany!
Odpisz
27 listopada 2016, 23:18
@Aracz: A jakie ostrze jest najostrzejsze?
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 23:22
@Polski322: napisałem - te, które zostanie najlepiej naostrzone :P A im cieńsze, tym dłużej ostrość powinno utrzymać. Tylko wtedy też jest narażone na łatwe wyszczerbienie lub inne uszkodzenia. Dlatego te najostrzejsze stosuje się do prostych zadań, na przykład w maszynkach do golenia.
Odpisz
27 listopada 2016, 23:26
@Aracz: sensei mówił mi że ponoć niektóre katany są tak ostre(lub naostrzone), że upuszczona kartka rozcina się pod własnym ciężarem na ostrzu
Odpisz
27 listopada 2016, 23:27
@Aracz: Ok, po prostu czasami jestem debilem i nie rozumiem (czyli zawsze)
Odpisz
27 listopada 2016, 23:28
@Raczysko: Dobre za 50 lat będzie słabe.
Odpisz
27 listopada 2016, 23:30
@erykhim44: jak zardzewieje to tak
Odpisz
27 listopada 2016, 23:32
@Raczysko: Nie o to chodzi. Dzisiaj np. telewizory które są normą za kilkadziesiąt lat będą takimi dla najbiedniejszych.
Mam na myśli taką samą formę budowy.
Odpisz
27 listopada 2016, 23:42
@erykhim44: masz racje przyjacielu. Oficjalnie kończe tę gównoburze.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:54
człowiek jak słucha muzyki to o czym myśli?
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 21:54
@ALKATRAZ: O muzyce?
Odpisz
24 listopada 2016, 14:31
Ja bym stworzył moją koleżanke
Odpisz
24 listopada 2016, 14:34
@Jasnowidz: Widziałam, że ktoś to napisze.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:01
@creeper_girl: Widziałaś? Jasnowidz?
Odpisz
27 listopada 2016, 21:18
@damian2500: Zapraszam na wattpada.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:21
@creeper_girl: Albo miguelpa poproś o wyjaśnienie.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:24
@creeper_girl: jaka historia?
Odpisz
27 listopada 2016, 21:25
@siemak: "Zlot rodzinny (któraś tam część)"
Odpisz
24 listopada 2016, 14:38
BRACIA !!11!11!!!!!1!
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2016, 08:38
@KrzyBoGo: NIE !!!!!11!1!1!!!11!
Odpisz