Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2018, 14:36
o kurde niie
Odpisz
26 listopada 2016, 19:05
Trzymej za uszko glupku.
Odpisz
26 listopada 2016, 19:07
@Niszczyiel: glupku?
Odpisz
26 listopada 2016, 19:08
nie dzialaja mi polskie znaki w zje#anym telefonie
Odpisz
26 listopada 2016, 19:11
@Niszczyiel: gupku* ty amebo zje**no. xDDDDDD 😂😂😂😂😂😂😃😃😅😂😁😆☺😂🔫
Odpisz
26 listopada 2016, 19:19
Germany ku#wa nawet ty ; , ;
Odpisz
26 listopada 2016, 20:24
@Niszczyiel: Mówi się gupku ty gupku
Odpisz
27 listopada 2016, 09:38
@Niszczyiel: *gupolko
Ta różowa to ona
Odpisz
27 listopada 2016, 00:26
onie
Odpisz
26 listopada 2016, 21:47
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 23:11
@maks030707: Coś mało zdjęć w tym "oniefolderze"...
Odpisz
26 listopada 2016, 23:30
@maks030707: Coś za dużo memów z Dudełem zaraz do obozu trafisz za śmieszkowanie
Odpisz
26 listopada 2016, 23:30
@maks030707:
Odpisz
26 listopada 2016, 19:22
moje kolezanki wynajmowialy mnie żebym im wyjmowal gorąca czekoladę z automatu bo była dla nich za gorąca
Odpisz
26 listopada 2016, 19:32
@Wladimir_Putin: Niby jesteś prezydentem Rosji, a dorabiasz przy wyciąganiu czekolady
Odpisz
26 listopada 2016, 19:33
@Airot: pomagam koleżanką które parzy czekolada i robię to za darmo
Odpisz
26 listopada 2016, 20:43
@Wladimir_Putin: Koleżanką ;-;
Odpisz
26 listopada 2016, 20:45
@damian2500: bo koledzy dają radę A koleżanki potem sa zadowolone i się nie fochaja
Odpisz
26 listopada 2016, 20:52
@Wladimir_Putin: Chodziło mi raczej o to, że pisze się koleżankom, a nie koleżanką-liczba mnoga
Odpisz
26 listopada 2016, 20:56
@damian2500: język Polski jest trudny...
Odpisz
26 listopada 2016, 21:56
@Wladimir_Putin: Polski z małej litery, bo przymiotnik.
Odpisz
26 listopada 2016, 21:57
@damian2500: NO NIE !
Odpisz
26 listopada 2016, 22:28
@Wladimir_Putin: Nie stawiamy spacji przed "!".
Odpisz
26 listopada 2016, 22:33
@damian2500: dobra, od teraz będę poprawnie pisać po polsku.
Odpisz
26 listopada 2016, 22:50
@Wladimir_Putin: Zdanie zaczyna się wielką literą.
Odpisz
26 listopada 2016, 22:54
@Airot: Od teraz piszę poprawnie po polsku.
Odpisz
26 listopada 2016, 23:02
@Wladimir_Putin: W sumie jak na prezydenta Rosji po polsku mówisz całkiem nieźle.
Odpisz
26 listopada 2016, 23:02
@damian2500: wiem
Odpisz
26 listopada 2016, 19:10
o nie
Odpisz
26 listopada 2016, 19:13
@Wolfmer: o nie
Odpisz
26 listopada 2016, 19:54
@Wolfmer: generatorfrajdy
Odpisz
26 listopada 2016, 22:05
zmieniłem avatar zaraz przed dodaniem tego komentarza :D
Odpisz
26 listopada 2016, 19:55
Odpisz
26 listopada 2016, 19:48
[*]
Odpisz
26 listopada 2016, 19:42
Nie wiem, czy to ma być śmieszne, czy głupie.
Odpisz
26 listopada 2016, 19:22
.ein O
Odpisz
26 listopada 2016, 19:19
o nie
Odpisz