Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

28 listopada 2016, 20:46

Nie ma co się chwalić że jest się społecznym niedojdą.

"Bo wszyscy moi znajomi to idioci"

Tia..

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2016, 21:46

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Powiedział ekstrawertyk po czym znaleźli go pijanego po imprezie. Przepraszam musiałam... ja np boje sie ludzi więc co mam zrobić?

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

29 listopada 2016, 15:38

To ze nie jest się aspołecznym, nie znaczy że trzeba być kolesiem co urzyna się w trupa na każdej imprezie. To znaczy ja rozumiem ten przekaz ale ty przedstawiasz dwie skrajności- albo ten mądry cichy co sobie słucha muzyczki i udziela się w internecie albo ten głupi co drze japę i tylko chodzi po imprezach się alkoholizować.

Jest też środek, np. ja- koleś który ma wielu znajomych, chodzi na imprezy ale i tak większość czasu spędza w swojej "jaskini"

Avatar BOSS111

29 listopada 2016, 11:38

kiedy piszę ten komentarz jestem w szkole na przerwie i mam w uszach słuchawki....

Avatar UnderBird

29 listopada 2016, 08:46

Czy ktoś wymyślił już słuchawki dzięki którym będzie można znieść głupie obrazki pseudo życiowe?

Avatar GalenMarek

Edytowano - 29 listopada 2016, 00:25

Heh... szczera prawda. Najlepiej założyć i odizolować się od reszty świata.

Avatar Psychopata_

28 listopada 2016, 22:46

Nie noszę słuchawek. To inni muszą znieść moją obecność.

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2016, 21:39

Słuchawki nasi zbawiciele !

Avatar CrazyMe

24 listopada 2016, 16:17

identyczne mi zaje**li w szkole

#nobody

Avatar NitroNinja

Edytowano - 28 listopada 2016, 21:34

@CrazyMe: #icare ja swoje zgubiłem

Avatar Buras

28 listopada 2016, 20:03

fuj, słuchawki douszne
#teamsłuchawkinauszne

Avatar Ashley12c

28 listopada 2016, 20:28

@Buras: jestem z tobą.

Avatar SetAbominae

28 listopada 2016, 21:19

@Buras: Popieram. Niestety moje nauszne są chwilowo w naprawie i jestem skazany na douszne

Avatar qaz123

24 listopada 2016, 16:22

Nie używam słuchawek bo nie wynosze telefonu z domu.

Avatar lulul

24 listopada 2016, 18:24

@qaz123: To na co ci on?

Avatar qaz123

24 listopada 2016, 19:22

@lulul: Pokemony, internet, jeja i puszczam muzyke na cały głośnik gdy rodziców nie ma w domu i jeszcze coś by sie znalazło.

Avatar lulul

24 listopada 2016, 20:09

@qaz123: Która część pokemon??

Avatar qaz123

24 listopada 2016, 20:11

@lulul: Na razie white 2, pokonuje elite four drugi raz, powtarzam heart gold, i powtarzam emerald. Ogólnie przeszedłem wszystkie wersje oprócz tych na 3ds'a.

Avatar lulul

24 listopada 2016, 20:42

@qaz123: Heart gold najprzyjemniejsze do gry na fonie według mnie :P

Avatar qaz123

24 listopada 2016, 20:44

@lulul: I według mnie w ogóle najlepsza część. Normalnie zakochałem sie w pokemonach chodzących za graczem.

Avatar lulul

24 listopada 2016, 21:07

@qaz123: A jak wygląda tam snorlax chodzący za graczem? :O

Avatar qaz123

24 listopada 2016, 21:08

@lulul: Nie wiem, zabiłem jedynego przez przypadek.

Avatar lulul

24 listopada 2016, 23:51

@qaz123: Ja zawsze przed ważnymi zapisuje grę, a jak się nie uda to cofam.

Avatar qaz123

25 listopada 2016, 07:34

@lulul: Ja tylko przed legendami, o inne niezbyt dbam. Taki snorlax, niby dobry pokemon ale mój team z tego co pamiętam:
Meganium
Dragonite
Ho-oh
Lugia
Mewtwo
Gyarados
Więc snorlax chyba nie był zbyt potrzebny.

Avatar lulul

25 listopada 2016, 12:19

@qaz123: Ale snorlax może się leczyć i nauczyć większości TM'ów, może też uśpić wroga ;-;

Avatar qaz123

25 listopada 2016, 12:41

@lulul: Moja meganium znała synthesis i sleep powder więc ch*j.

Avatar lulul

25 listopada 2016, 12:46

@qaz123: no chyba że tak

Avatar Nowa_Na_Jeja

24 listopada 2016, 16:21

Mam takie same. Przypadek?

Avatar Airot

24 listopada 2016, 17:01

Avatar Nowa_Na_Jeja

24 listopada 2016, 17:24

@Airot: Spodziewałam się tego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie zadzieraj z bobrami

Fergus

A, okej

Phi!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka