Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NightmareStory

27 listopada 2016, 00:31

-Mame, mogę iść na imprezę?
-Masz wrócić o 18:00. Odbieraj telefony.
Albo wiesz co? o 16:30 I w dodatku cię odwiozę.
-Ale jest 17:00
----
-Tate, mogę na imprezę?
-Jasne. I tak wiem że nie zaliczysz, więc nie mam się o co martwić.

Avatar marek20004

16 stycznia 2017, 15:05

@NightmareStory: albo z tatą jeszcze "weź mnie kiedyś ze sobą"

Avatar MrsGinny

9 grudnia 2016, 22:04

Czy tylko ja nie miałam takiej sytuacji?

Avatar lorax12

26 listopada 2016, 21:03

5/5 bo Pora na Przygodę

Avatar Wampir231

26 listopada 2016, 23:38

@lorax12: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar lorax12

27 listopada 2016, 09:55

@Wampir231: ͡• ω ͡~

Avatar siemak

24 listopada 2016, 18:53

czy tylko ja pomyšlałem ''gwałt''

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Lusia112

27 listopada 2016, 08:46

@siemak: making my way downtown, walking fast. (bone me daddy) WALKING FASTER

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2016, 09:25

@Lusia112: Pamiętam ten komiks

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2016, 09:09

Kiedy ty i loszka macie chęć na*lenny face*.

Avatar szymon115

26 listopada 2016, 23:34

Albo frytki

Avatar Mr_Swieczka

26 listopada 2016, 23:04

Kto odgrzewa obiad w lodówce?

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2016, 23:12

@Mr_Swieczka: Eskimosi

Avatar Demondo498

24 listopada 2016, 18:22

Marcelina jes jedna z lepszych postaci w Porze na Przygode

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Meuflagiator2000

26 listopada 2016, 21:22

@antekk5: No chyba twoja stara.

Avatar RumekFuria

26 listopada 2016, 22:51

@Meuflagiator2000: Ja w tym momencie:

Avatar
iqhawe

Edytowano - 26 listopada 2016, 21:50

czy tylko w moim domu samemu robi się pizze?

Avatar wiki954

26 listopada 2016, 22:04

Nie tylko u ciebie

Avatar Wladimir_Putin

26 listopada 2016, 22:25

u mnie też

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 listopada 2016, 22:41

Mój tata robi taką dobrą pizzę...

Avatar Krzyniu

26 listopada 2016, 22:35

Ja tam lubię domowe obiadki.

Avatar Wladimir_Putin

26 listopada 2016, 21:23

mam tak samo !

Avatar KsionszeFenszuf

24 listopada 2016, 18:10

Jak się nazywa ten odcinek?

Avatar CrazyMe

24 listopada 2016, 17:10

5 bo Simon Petrikov/Ice King

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2016, 17:39

@CrazyMe: 5 bo pizza

Avatar CrazyMe

24 listopada 2016, 18:00

zielona bo mudzyn

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Pilne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Zdeklasowani znowu

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka