Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2016, 08:19
to nie zmienia faktu że jest je**nym narcyzem.
Odpisz
27 listopada 2016, 14:05
@LotewskiChlop: Heh, przynajmniej jest inny od reszty i powie czasem o co myśli. I za to go wolę od Messiego, że coś potrafi powiedzieć. Tak samo Ibrahimović, ten ma jeszcze większy egoizm w sobie a mało kto go hejtuje.
Odpisz
27 listopada 2016, 15:00
@Majestatyczny_Mors: A o tym co Messi powiedział to już się nie słyszało co nie? Prasa oskarżała jakiegoś tam zawodnika, kolegę Messiego o palenie maryśki to Messi powiedział że to są bajki i że od teraz nikt od niego nie będzie rozmawiał z dziennikarzami skoro Oni się tak zachowują wobec nich. Ciekawe czy CR by tak zrobił.
#Team_Messi
Odpisz
27 listopada 2016, 17:01
@Turbek213: Ale Messi mało mówi. Nie mówię że CR7 jest jakiś święty, ale po prostu jest bardziej otwarty na ludzi i jeszcze bardziej ambitny.
Odpisz
27 listopada 2016, 20:34
@Majestatyczny_Mors: Nie dojdziemy do porozumienia :)
Odpisz
28 listopada 2016, 14:06
@Turbek213: Raczej nie.
Odpisz
20 lutego 2017, 18:16
@Majestatyczny_Mors: kiedy wszyscy się kłócą messi cz cr a ty jesteś
#TEAMDEGEA
Odpisz
20 lutego 2017, 18:49
@kubek2007: 3 miesiące opóźnienia :/
Odpisz
20 lutego 2017, 18:50
@Turbek213: dzisiaj mam dzień odkopywania
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2016, 08:25
I tak go nie lubię
Odpisz
25 listopada 2016, 15:26
@KamilKacper: Wypiedalaj
Odpisz
28 listopada 2016, 01:53
@czarekdoge100: Nie.
Odpisz
25 listopada 2016, 15:09
Odpisz
25 listopada 2016, 15:15
@kubczakof: Wow. Twarz Krisztianu.
Odpisz
27 listopada 2016, 15:20
@kubczakof:
Odpisz
27 listopada 2016, 15:34
@fekeTe:
Odpisz
27 listopada 2016, 14:30
Ciekawe jakby to dziecko zareagowało jakby było polskim żydem w 1939 r. jak pewien pan z Austrii nas odwiedził?
Odpisz
25 listopada 2016, 07:50
i zaraz będzie
-kristiano ten kondon jest huem bo nie sztżela mnie bramkuf w fifje
Odpisz
25 listopada 2016, 07:58
@maderfaker123: To nie FB.
Odpisz
25 listopada 2016, 16:12
@TheTemplar: wut?
Odpisz
25 listopada 2016, 16:16
@maderfaker123: Tu nie ma aż takiego spie**olenia. No chyba, że weźmiesz furry pod uwagę.
Odpisz
25 listopada 2016, 21:16
@TheTemplar: chyba że
Odpisz