Tak właśnie jest na Śląsku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
No to posłuchane
Mało znany szczegół
Chciał tylko pomóc
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2016, 10:12
O to to
Świetny opis Śląska.
A teraz wybaczcie, ale jakiś pies kradnie mi węgiel.
Odpisz
25 listopada 2016, 10:33
U nas na pomorzu to delfiny kradną psy
Odpisz
25 listopada 2016, 10:39
@polandball1: U nas na roztoczu konie kradną ryby ze stawów
Odpisz
25 listopada 2016, 10:42
@polandball1: eee...jak Bałtyk to chyba raczej foki...co nie?
Odpisz
25 listopada 2016, 10:48
U nas w Krakowie to smog tlen kradnie
Odpisz
25 listopada 2016, 10:55
@Kideu: Smóg maczety kradnie
Odpisz
25 listopada 2016, 10:58
@Kideu: Smog wawelski :^)
Odpisz
25 listopada 2016, 17:35
na lubelszczyźnie Ukraince kradną tytoń
Odpisz
27 listopada 2016, 17:12
U nas Wielkopolsce świnie pyry kradno.
Odpisz
27 listopada 2016, 17:18
U nas w Lubuskiem to my kradniemy Niemcom.
Odpisz
27 listopada 2016, 18:08
@polandball1: U mnie na Podkarpaciu Ukraińcy kradną Polaków :/
Odpisz
27 listopada 2016, 18:22
@Lacoste: A na pomorzu to Niemcy Polaków
Odpisz
27 listopada 2016, 23:29
@polandball1: au nas w W-wie polucjanci e-gówno
Odpisz
28 listopada 2016, 07:44
u mnie w danii to arab kradną kozy
Odpisz
28 listopada 2016, 11:58
@kasjan132pl: kisne
Odpisz
30 marca 2021, 13:15
@polandball1: No dziś mi maczetę zaj...ł skurczysyn a nową miałem, wisi se teraz nad Wawelem
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2016, 14:37
"Baron Erotyki"
Kisnę.
Odpisz
25 listopada 2016, 17:36
@kicius23: |_| _ proszę
Odpisz
27 listopada 2016, 17:27
@Pandzianikki: *tłukę słoik*
Odpisz
28 listopada 2016, 07:45
*gratuluję za dobrą decyzję*
Odpisz
28 listopada 2016, 13:03
@kicius23: Prósz [_] __
Odpisz
2 grudnia 2016, 17:27
*odgrywa scenę z 1man1jar*
Odpisz
2 grudnia 2016, 17:55
@kasjan132pl: ;_;
Odpisz
3 grudnia 2016, 00:07
@kasjan132pl: Ała!
Odpisz
5 grudnia 2016, 17:29
( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )
Odpisz
28 listopada 2016, 16:53
W Rosji Radzieckiej to węgiel kradnie psy
Odpisz
27 listopada 2016, 22:03
perfekcyjne setne dodanie do ulubionych. Czuję się spełniony!
Odpisz
27 listopada 2016, 21:21
Śląsk i Zabrze
Odpisz
27 listopada 2016, 17:19
Drzewa nie bieli się przeciw robakom tylko żeby mniej światła pochłaniały i nie zagotowywały się w środku
Odpisz
27 listopada 2016, 17:56
@pan_hejter: Przeciw robakom też (sady)
Odpisz
27 listopada 2016, 18:13
@panther500: mały to daje efekt w walce z nimi
Odpisz
27 listopada 2016, 20:51
@pan_hejter: Powiedz to sadownikom.
Odpisz
27 listopada 2016, 19:31
Śląskie pierogi z węglem
Odpisz
27 listopada 2016, 17:06
węgiel is live
Odpisz
25 listopada 2016, 14:53
Węgiel <3
Odpisz
25 listopada 2016, 14:08
Ciekawe o czym jeszcze pisze z Baronem Erotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 listopada 2016, 13:43
Ciekawe jak by opisał jakieś góry
Odpisz
25 listopada 2016, 13:37
Mój śląsk taki piękny.
Odpisz
25 listopada 2016, 13:23
Tak mnie- CHOLERNY PIES!
Odpisz
25 listopada 2016, 11:39
u nas w Częstochowie jest tak samo ale z wapieniem
Odpisz
25 listopada 2016, 10:42
U nas na pomorzu ludzie na wsiach nie umieją normalnego polskiego, a w miastach nikt nie umie kaszubskiego...
Odpisz