Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WebsTer230

30 listopada 2016, 18:41

#teamUT

Avatar pawlikok

7 października 2018, 00:38

@WebsTer230: #TeamUT

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2016, 17:24

tak, 99% jejowiczów tego nie ma prawa pamiętać
reszta to aspołeczniaki i by nie grały w ten sposób

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2016, 17:57

PSmith15- znawca wszystkiego

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2016, 18:48

zdałem studia bycia wrednym i nielubianym wiem co mówie

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2016, 19:24

I to chyba z wyróżnieniem, jak widzę.

Avatar bylejakbylegdzie

25 listopada 2016, 23:11

kafejki

Avatar kazakol2000

1 grudnia 2016, 07:52

zgadzam się

Avatar
Suchotnik

25 listopada 2016, 17:09

Tia...

-O moja gra z dzieństwa!

potem

-ehhhhh ide grać w GTA V

To że były piękne wspomnienia nie oznacza że dzisiejsze rzeczy są takie złe...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 listopada 2016, 17:11

Ja ciągle gram w gry z dzieciństwa (częściej od tych nowych): Oddworld, AoE, Sąsiedzi z piekła rodem, Quake 3 (przez pierwsze 3 miesiące nie wiedziałem co robić, bo miałem 4 lata), the Sims.
#nobody

Avatar
Suchotnik

Edytowano - 25 listopada 2016, 17:15

Też gram w te gry, szanuję stare i nowe! Z tymi starymi wiążą się wspomnienia, ale te nowe to nowa technologia, nowe możliwości itd. są technicznie lepsze ale te stare zajmują u mnie szczegulne miejsce w serduszku!

Avatar lolek0240

25 listopada 2016, 21:25

Ja nadal w stare gry gram bo nowe nie chodzą

Avatar ASEEYAAH

30 listopada 2016, 19:56

Gra dzieństwa lmao

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2016, 20:20

szczególne*

Avatar ponczeq

30 listopada 2016, 21:19

DOOM!!!

Avatar RadsonJejowaty

30 listopada 2016, 21:16

Quake III Arena <3

Avatar Szymon123PL

30 listopada 2016, 18:10

W mojej szkole wciąż działają takie komoutery. Wraz z monitorami CRT. Oczywiście nowsze komputery również się znajdą. Co roku, podczas ferii organizowane mamy zawody z Quake'a 3, LOL'a i innych tytułów. Zazwyczaj są jakieś nagrody w postaci tanich klawiatur, myszek i tp. (zwykle do 50 złoty jedna rzecz... Cóż. W sumie to nawet średnio jeśli chodzi o cenę) Całkiem fajna sprawa.

Avatar Maly_KSIAZE

30 listopada 2016, 18:37

@Szymon123PL: to wygląda raczej na lanparty :)

Avatar Szymon123PL

Edytowano - 30 listopada 2016, 18:53

@Maly_KSIAZE: Bo to jest lanparty, ale zawody również. Przychodzisz, dobieracie się w kilka osób i gracie na przeciwników, a jeśli się uda to wygrywasz jakiegoś fanta.

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2016, 17:08

quake?

Avatar WebsTer230

25 listopada 2016, 17:12

Tak, dokładnie quake III

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

To musiało być męczące

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka