Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2016, 13:31
ja za to siedzę na lekcji ( ogólnie przyjęło się wśród kolegów moje przezwiska Putin) A pani na polskim mówi ,,PUTIN jest chory psychicznie, nienormalny! W Rosji klonuja ludzi A Putin jak przestanie mieć wpływy to wysadzi ŚWIAT'' i tak przez całą lekcję....A ja tylko siedzę i słucham...koledzy dlusza się ze śmiechu A pani nie wie o Co chodzi...
Odpisz
21 lipca 2022, 22:14
@Wladimir_Putin: troszkę źle się to zestarzało (pozdrawiam z losowych)
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:18
"Kiedy słyszysz jak koledzy ze szkoły mówią o memach.... MARTWYCH MEMACH" :(
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:23
i know dat feel,bro ;-;
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:28
O nieeeee ;-; Tak bardzo znam ;-; Oni ciągle tylko ten pieseł, trollface itd. ;-;
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:46
Np.Harambe ?
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:51
@Polak123pl: Harambe żyje.... W naszych sercach. [*]
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:00
moi koledzy mówią DOBRE POMARAŃCZOWE lub DOBRE (jakieś słowo przerobione z końcówką owe)
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:03
u mnie jeden ciągle drze się "o ku*wa" i "o ja pie*dole"... ._.
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:33
U mnie się witają "Gitara Siema"
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:37
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: U mnie słuchają Popka i palą e-gównofajki ;-;
Odpisz
4 grudnia 2016, 16:14
@Polak123pl: U mnie nawet Harambe nie znają ;-;
Odpisz
4 grudnia 2016, 16:25
@Kiki12love: U mnie palą wszyscy oprócz nauczycieli ;-;
Odpisz
4 grudnia 2016, 20:37
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: U mnie ciągle mówią DEUS VULT! DEUS VULT! A te memy zaraz będą martwe.
Odpisz
4 grudnia 2016, 21:59
U mnie ludzie cały czas :
Lubię kebaby...
kebab...
dzieci się bawią. ..
DOBRE POMARAŃCZOWE.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2016, 22:40
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Żyjemy wśród idiotów. Niedługo po Ziemi znowu będą chodziły małpy, tylko tym razem z e-gównofajkami, smartfonami i jeszcze nie wiadomo z jakim gównem ;-;
Odpisz
4 grudnia 2016, 22:41
@Kiki12love: Dokładnie...
Odpisz
4 grudnia 2016, 16:23
Ten moment, gdy memy są dla Ciebie żałosne.
\________Beautiful Feeling_________/
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:10
A potem przypominasz sobie, że jesteś Bożydarem i to normalne...
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:25
> Memy
> Praca i koledzy
Wybierz jedno :V
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:41
@Kejdzej: mamy ! bycie prezydentem jest nudne !
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2016, 18:28
...z 2008
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:02
@polandball1: 2005*
Odpisz