Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2021, 12:10
moje też
Odpisz
21 stycznia 2019, 14:16
Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha
Odpisz
7 maja 2017, 12:45
Ja raz 10zł wygrałem
Odpisz
30 listopada 2016, 17:50
ale niefart
Odpisz
30 listopada 2016, 00:11
Patrz, to psychologia!
Odpisz
29 listopada 2016, 21:22
super szansa: nie
jakakolwiek szansa, żeby kiedykolwiek wygrać: nie
Odpisz
29 listopada 2016, 21:31
@maciek380: Ja wygrałem ale powiedzieli że nie mają pieniędzy więc dali mi 2 złote i wywalili za drzwi
Odpisz
25 listopada 2016, 23:46
tak blisko a jednak tak daleko
Odpisz
29 listopada 2016, 19:10
@Raczysko: taaak blisko tak blisko jak ja
Odpisz
29 listopada 2016, 20:32
@rafal603: nikt nie był tak blisko
Odpisz
29 listopada 2016, 19:26
Ciekawe kiedy ktoś podrobi to w photoshopie i da że wygrał
Odpisz
29 listopada 2016, 20:10
@namtab_batman: Nie da się tak. Masz jakiś numer do tego dołączony który i tak wskaże że los jest bez wygranej.
Odpisz
29 listopada 2016, 20:15
@Turbek213: Od kiedy polska taka zaawansowana? Ja jeszcze drewnianej łyżki używam!
Odpisz
29 listopada 2016, 20:23
@namtab_batman: Ale lotto jest nie tylko w Polsce _-_
Odpisz
29 listopada 2016, 20:36
@Turbek213: To jednak nie muszę kupywać nowej łyżki, wat? Czemu kupywać mam podkreślone?
Odpisz
29 listopada 2016, 20:39
@namtab_batman: masz kupywać podkreślone bo pisze się kupować :)
Odpisz
29 listopada 2016, 21:45
@hehineji: Od kiedy? Czemu ja jestem taki cofnięty w moim własnym języku!
Odpisz
29 listopada 2016, 18:56
hello darkness my old friend
Odpisz
26 listopada 2016, 12:34
Zawsze jest ta 48'ka ._.
Odpisz
26 listopada 2016, 13:16
@NorweskiKogut:
Odpisz
25 listopada 2016, 21:51
gupi zawsze ma szczęście
Odpisz
30 listopada 2016, 00:15
@Tessa_Herondale: Widzę, że masz szczęście...Dużo szczęścia.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 06:41
@baarts: to to ja już od dawna wiem
Odpisz