Stereotypy, wszędzie stereotypy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2016, 13:02
A gdzie arbuz
Odpisz
1 grudnia 2016, 13:06
@Pindol79: Arbuzy jedzą murzyni w Ameryce.
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:03
@Pindol79: Ciekawostka: oryginalnie arbuz pochodzi z południowej części Afryki, ale przeszedł tyle modyfikacji genetycznych, że w Afryce nie ma już dla niego warunków.
Odpisz
2 grudnia 2016, 07:10
Jestem z południowej afryki
/s
Odpisz
26 listopada 2016, 15:01
Okurat w RPA to nie jest tak źle
Odpisz
26 listopada 2016, 20:50
dla kogo dla tego... dobrze to było jeszcze rok, 2 lata temu
jest tam teraz ogromny rasizm wobec białych i przestępczość. Gangi rządone przez czarnych bizensmenów, gwałty na białych, rabunki i strzelaniny.
Odpisz
26 listopada 2016, 20:52
Ale jak se porownasz z śrotkową Afryka albo z Syria...
Odpisz
26 listopada 2016, 20:57
jak sobie porównasz Ziemię z Marsem to okazuje sie ze mamy tlen
Odpisz
26 listopada 2016, 23:39
Ja porównuje to z tym obrazkiem
Odpisz
1 grudnia 2016, 13:44
Idioto, to właśnie biali przybyli do RPA, do ich własnego kraju, i stosują wobec nich rasizm i rasistowskie nakazy. Przybyli se białe bogate grubasy i kazali czarnoskórym dla nich pracować. Kto to zaczął? Biali. Więc teraz czarnoskórzy się mszczą.
Odpisz
1 grudnia 2016, 13:52
@Kolofgen21: Jakoś za Mandeli był spokój ;v
Biali praktycznie zbudowali to państwo, gdyby nie oni to RPA by było takim Kongiem lub Sudanem
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:54
wyjątkowo się z tobą zgadzam
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:53
A tak nie jest?
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:51
Czo ten lef
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:07
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:38
Drzwi się zamyka... A no tak
Odpisz
26 listopada 2016, 15:06
LECZO!
Odpisz
26 listopada 2016, 15:18
@kamykPL: ręce które LECZO!
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:01
@kamykPL:
Odpisz
30 listopada 2016, 18:11
O kurde, Bożydar znowu poprawił mi mema.
Odpisz
26 listopada 2016, 16:46
Mi się kojarzą: król dżungli; lew, robot, jak to w zwyczaju mają mówić tamtejsi, hieny i lokalny zespół.
Odpisz
26 listopada 2016, 15:31
Na dodatek słucham Die Antwoord.
Odpisz