Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Majpies2

7 sierpnia 2019, 05:24

Nie. Komórka nie jest do grania... ...ona jest do oglądania memów w aplikacji Jeja! 😎😁

Avatar TheOfficialForeus

9 grudnia 2017, 10:09

to k***a po co jest tablet bo nie do dzwonienia kur....

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2016, 18:45

Tak było jak wchodziły pierwsze komórki, takie bez ekranu.

Avatar rafal603

1 grudnia 2016, 15:50

I z baterią

Avatar Tamron

30 listopada 2016, 21:27

komórka jest do ładowania węgla na zime i do trzymania zimnioków

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2016, 09:13

Telefon jest do dzwonienia, komórka jest...w organizmie naszym.

Ja i tak wolę smsy pisać niż dzwonić, esy mam darmowe do wszystkich a rozmowy już nie.
#nobodycares

Avatar Sugamon23

Edytowano - 30 listopada 2016, 14:05

Smsa trudniej podpatrzyć niż podsłuchać rozmowę, wiec ja też jestem za smsami xd i tez mam darmowe! #nobodycares2

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2016, 18:55

@Sugamon23: no jo

Mała poprawka do mojego komentarza, "...smsy pisać niż dzwonić przez telefon", bo by wychodziło na to, że smsami można pisać z kimś i dzwonić do kogoś przez nie..

Avatar
RhobarIII

30 listopada 2016, 18:47

O, to się akurat stuprocentowo zgadza.

Avatar PidronPL

30 listopada 2016, 15:30

Twoja jest po to by w niej siedzieć.

Avatar Mystery26

30 listopada 2016, 12:45

Ale....To jest prawda:|

Avatar King_Stone_69

30 listopada 2016, 08:03

To nie telefon, to smartphone

Avatar GooseApocalypsE

26 listopada 2016, 21:50

Ja nie gram na komórce bo po hui od tego mam kompa.

Avatar OpartaDeska

26 listopada 2016, 19:50

do dzwonienia i przeglądania jeja. pl xD

Avatar Breadbear

26 listopada 2016, 18:35

Nie bo do sprzątania

Avatar caltinks_2

26 listopada 2016, 18:18

Takie Tru

Avatar BudowniczyMakaronu

26 listopada 2016, 18:05

a potem napi**dziela w Candy Crush Saga Soda Bubbel 3.5

Avatar mastersuchar

26 listopada 2016, 17:53

Skoro nie jest do grania to po co robili by gry

Avatar matix044

26 listopada 2016, 17:58

@mastersuchar: Ale rodzice twierdzą inaczej.

Avatar mastersuchar

26 listopada 2016, 18:01

@matix044: fuck logick

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar matix044
Dodane przez: matix044

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Przerwa na herbatkę

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka