Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Znak czasów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2009, 14:44
Thunder ja dostrzegam też inne walory niż pupa , .... oraz biust dostrzegam także włosy ale skoro tego nie rozumiesz to szczerze współczuje :(
Odpisz
16 stycznia 2019, 15:45
@Mnich1: Jest coś takiego jak przycisk "Odpisz"
Odpisz
31 marca 2019, 16:53
@MemicznyInkwizytor: Nie było takiej opcji w 2009 roku. Wtedy pisaliśmy pod obrazkami zwracając się do kogoś i trzeba było liczyć że ktoś to zauważy, i odpiszę. A potem my musieliśmy sobie przypomnieć że ktoś nam może odpisał i to sprawdzić.
Odpisz
31 marca 2019, 20:51
@Mnich1: Ok. Tego się nie spodziewałem.
Odpisz
29 stycznia 2010, 17:40
spoko sposób.. można by wypróbować ;]
Odpisz
5 grudnia 2009, 17:30
o co biega ?
Odpisz
26 listopada 2014, 17:59
@KateXX: ''Kobieta'' zabiera ściągi na egzamin dojrzałości co zbyt dojrzałe nie jest.
Odpisz
5 grudnia 2009, 16:15
Jak zobaczyłam po raz pierwszy ten obrazek to nie wiedziałam co to jest .. Ale już się dowiedziałam xDeeee
Odpisz
3 grudnia 2009, 10:47
hah Dobre smoczka xd
Odpisz
2 grudnia 2009, 21:14
Ej,bez przesady,nawet przy robieniu ściąg widać czy ktoś się przykłada,jak znajdzie na wiki i wydrukuje-no comments.A jeśli się przy samym zrobieniu ściągi napracuje i jeszcze zdoła to przemycić i użyć na maturze-to powinny być dodatkowe punkty za spryt i odwagę ;)
Odpisz
1 grudnia 2009, 22:53
c***owe 5/5
Odpisz
1 grudnia 2009, 21:34
a ja zrobię sobie taką ściągę na maturę i to nie znaczy, że jestem "idiotą bez aspiracji"...
zobaczymy jak NIEKTÓRZY poradzą sobie na maturze bez żadnych pomocy naukowych...
Odpisz
1 grudnia 2009, 21:29
Albo inaczej napiszę : Nie patrzy tam gdzie trzeba
Odpisz
1 grudnia 2009, 21:28
Mnich jest troszeczkę zboczony xD
Odpisz
1 grudnia 2009, 19:21
Hehe Nie takich rzeczy sie próbowało...
Ale na maturze to raczej ścciągać nie będe :)
4 z plusem :))
Odpisz
1 grudnia 2009, 18:58
smoczka, zboczony :-P
Odpisz
1 grudnia 2009, 17:27
a potem takie nieuki wychodzą na świat i niszczą Polsce reputację, żeby ściągać na maturze trzeba być idiotą bez żadnych aspiracji, 1
Odpisz
1 grudnia 2009, 16:10
my mamy podobne sposoby szczególnie na chemii ;D 4
Odpisz
1 grudnia 2009, 15:56
dam 3
Odpisz